Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Trudny off season czeka Sixers.,Colangelo musi podjąć mnóstwo ważnych decyzji.,Przyszłość Bretta Browna. Wyścig po Kawhi Leonarda,Free Agency LeBrona i PG13.,Sześć wyborów w drafcie w czerwcu. Zbadanie rynku i decyzje o wymianach.,Wykorzystanie cap space. Przyszłość Fultza ,TJ, JJ. Teraz jest dla 76 odpowiedni czas na "trzęsienie ziemi" i rewolucyjne zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie pchalbym się w Jamesa. Już prędzej Kawhiego. Typek pogra u Was rok, dwa max,trenejro(zakładam że nowy ;) ) oprze na nim całą grę, a po tych powiedzmy 2 latach on sobie pójdzie i powstanie w ciul duża wyrwa, a zespół będzie wyglądał jak dzieci we mgle. Może to też iść w 2 stronę, LBJ będzie mentorem, przy nim młodzi się rozwiną, ale bardziej bym obstawiał tą pierwszą opcję. Kawhi spoko, elitarny two way, wiek ok, ma jeszcze chwilę kontraktu. Trio Ben,Kawhi,Hans otoczone supportem to na prekichana opcja, dla rywali rzecz jasna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ się nie wydarzy. Po prostu. Tak samo jak Klay Thompson za rok. Kawhi Leonard to z kolei po prostu dziwny typ. Jeśli wywinął taki numer najlepszej organizacji w NBA, to ja bym w to nie wchodził. Zbyt duże ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

 

A może poczekać rok i wystartować po Kembę (przy założeniu że Fultz jednak nie eksploduje formą w nadchodzącym sezonie)? W międzyczasie podpisać jakichś ciekawych vetów na Reddickowe kontrakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie cała najbliższa przyszłość opiera sie na tym czy management uwierzył w Bellineliego i Ilyiasove czy nie. Jak uwierzył to dadzą każdemu po +10 mln za rok i druzyna osiądzie na poziomie 1-2 rundy. Jak ich nie podpiszą i skupia sie na 1 mocnym nazwisku to mają szanse zrobić krok do przodu. Fajnie chłopaki grali w RS, ale twoja druzyna nie moze sie opierać na takich ludziach w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie cała najbliższa przyszłość opiera sie na tym czy management uwierzył w Bellineliego i Ilyiasove czy nie. Jak uwierzył to dadzą każdemu po +10 mln za rok

Musieliby być Heat, żeby dać im takie kontrakty po paru spoko meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej trójce (Reddick, Belli, Ersan) mogą zaproponować po 10-15 mln $ na twarz / na 1 rok. Oczywiście przy założeniu, że nie ściągają teraz gwiazdy, tylko wciąż ogrywają młodych (przede wszystkim Fultza i rookiego, którego wybiorą w drafcie). Natomiast lato 2019 to już musi być ich czas na rynku FA.

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie cała najbliższa przyszłość opiera sie na tym czy management uwierzył w Bellineliego i Ilyiasove czy nie. Jak uwierzył to dadzą każdemu po +10 mln za rok i druzyna osiądzie na poziomie 1-2 rundy. Jak ich nie podpiszą i skupia sie na 1 mocnym nazwisku to mają szanse zrobić krok do przodu. Fajnie chłopaki grali w RS, ale twoja druzyna nie moze sie opierać na takich ludziach w PO

76ers nie mają do nich praw Birda a więc moga im dać albo Room exception podzielone na dwóch albo 1,2 razy minimum... Więcej im dać nie mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers nie mają do nich praw Birda a więc moga im dać albo Room exception podzielone na dwóch albo 1,2 razy minimum... Więcej im dać nie mogą

Ale mają przecięż hajs wolny w payrollu, który mogą wydać jak chcą?

Pyanie zasadnicze to kiedy uda się rozwiązać sprawę 'celi nr 1' tego lata. 

 

Wiadomo, że każdy będzie chciał szybko dostać kasę i mieć spokój... Bellineli i Ilyasova grali na 6mln kontraktach w Hawks, ile będą chcieli od Sixers? Na ile mogą liczyć na rynku? Naprawdę trzeba wydać na nich aż 10baniek za rok? Na pewno jeden z dwójki Bellineli, JJ musi zostać. Ilyasova jest OK, w RS był świetny, ale to nadal gość podobny charakterystyką do Dario - może troche dłuższy w obronie i lepiej się ustawiający.

 

Dla mnie Colangelo powinien mocno zaatakować Tyreke Evansa - właśnie takim dealem w stylu 15 baniek w pierwszym roku. Trudno mi powiedzieć na jakie kontrakty Evans będzie mogl liczyć latem, ale gdyby udało się zatrzymać np. JJ i wziąć w miejsce Bellineliego i Ilyasovy Evansa na kontrakcie, który nie blokuje nam możliwości pozyskania za rok większych nazwisk to byłbym mega happy.

 

Wiadomo, że jak mówi się o pieniądzach to sentymenty znikają, ale JJ w Sixers zarobił blisko połowy pieniędzy, które zarobił całą karierę, ma 33 lata, dobrze czuje się w Philly co podkreśla na każdym kroku - głowa Colangelo w tym, żeby z jednej strony nie przepłacić, a z drugiej żeby może złapać go na Team Option w drugim roku? Na pewno też będziemy przyglądać się Averyemu Bradleyowi, który w systemowych obronach wyglądał zawsze bardzo przyzowicie. Natomiast wydaje mi się, że nei ma sensu pakować się w jego przypadku w jakiś dłuższy deal. 

 

Generalnie lubię TLC i ten człowiek grając w S5 robi naprawdę dobrą robotę - potrafi rzcac 40% trójek dając do tego bardzo solidną obronę. Niestety dostaje mało miłości od Browna, a w 2nd unicie nie jest już tak efektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają przecięż hajs wolny w payrollu, który mogą wydać jak chcą?

no ale to by musieli zrezygnować z JJ Redicka wtedy a to raczej będzie ich opcja nr 2 bo nr 1 będzie pozyskanie jakiegoś mocnego wolnego agenta ( z tym, że bez oddania Baylessa praktycznie nie ma szans na maxa bo rezygnując ze wszelkich praw i tak mają max 27 mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to by musieli zrezygnować z JJ Redicka wtedy a to raczej będzie ich opcja nr 2 bo nr 1 będzie pozyskanie jakiegoś mocnego wolnego agenta ( z tym, że bez oddania Baylessa praktycznie nie ma szans na maxa bo rezygnując ze wszelkich praw i tak mają max 27 mln)

Ale przecież z payrollu spada im też Amir (11 mln)? Ilyasova > Amir. Belinelli > Amir. Zakładam również, że Reddick będzie rozsądny i nie będzie oczekiwał powtórki z wynagrodzenia z tego roku? 15-17 mln na rocznej umowie to max co można mu zaoferować.

 

EDIT: sorry, nie uwzględniłem w obliczeniach podwyżki dla Embiida...

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shieeet - tego gościa na prawdę nie da się chyba nie lubić.

Sposób w jaki mówi, analizuje grę, wypowiada się o sobie, o celach zespołu, o zawodnikach z którymi gra, o pracy, o gameplanie... Po prostu wiesz że nie jest kolejny głupi mudżin tylko kawał kumatego, inteligentnego grajka.

 

Dla wszystkich, którzy postrzegają go jako głupka, który wali śmieszne tweety i gada za dużo - pozycja obowiązkowa.

https://www.youtube.com/watch?v=1mJMsLp38LQ

 

 

Dla tych, którym nie chce się ogladać całego wywiadu (chociaż zapewniam, że warto!)

 

1) Na początku Joel mówi o tym, że przez kontuzje nie mogl pracować poprzedniego lata, że jego ciało było niegotowe, nie mogl trenować z zespołem na początku seoznu. Że będzie to pierwsze lato, kiedy będzie mogł zrobić prawdziwy workout i zamierza zagrać MVP caliber season. Chciałby od jutra zacząc już pracę, ale musi pozwolić ciału się zaleczyć, odpocząć, ma zamiar obejrzeć PO i wyciągnąć z tego jak najwiecej , bo to głownie gra w PO go interesuje w przyszłosci.

 

2) Mowi o dużej roli Dario Saricia, który jest troche zapominany przy dyskusjach o Jo i Benie, a także o Fultzu, który po przepracowaniu lata będzie bestią.

 

3) Zapytany czy będzie więcej rzucał za 3 stwierdził, że to oczywiście część jego gry, że otwiera to grę jego kolegom - to że jest w stanie trafiać trójki i oczywiście bedzie pracował nad tym, żeby podobnie jak w tym roku być lepszy shooterem niż w poprzednim, ale jego gra jest na lowpost i na tym musi skupiać się najbardziej. "the biggest part of my game is to be the low post dominant scorer"

 

4) Mowi o potrzebie pracy nad swoim ciałem, że musi być szybszy i popracować nad koncycją, że ma swojego gościa - zatrudnionego na początku sezonu, który dba o jego ciało, robi dobrą robotę i jest w każej chwili do jego dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież z payrollu spada im też Amir (11 mln)? Ilyasova > Amir. Belinelli > Amir. Zakładam również, że Reddick będzie rozsądny i nie będzie oczekiwał powtórki z wynagrodzenia z tego roku? 15-17 mln na rocznej umowie to max co można mu zaoferować.

 

EDIT: sorry, nie uwzględniłem w obliczeniach podwyżki dla Embiida...

~28 milionów + room exception powinno na luzie wystarczyć na przedłużenie Redicka/Ilyasovy/Belinelliego i podpisania jakiegoś weterana pod kosz, oczywiście jeżeli nie przyjdzie LeBron.

 

A IMHO pozbędą się Baylessa, więc powinno być te 35-36 milionów.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) Mowi o potrzebie pracy nad swoim ciałem, że musi być szybszy i popracować nad koncycją, że ma swojego gościa - zatrudnionego na początku sezonu, który dba o jego ciało, robi dobrą robotę i jest w każej chwili do jego dyspozycji

 

No widać, że pokory zaczyna nabierać po zbytnim kozaczeniu - seria z BOS robi swoje i bardzo dobrze! Będą z niego ludzie ;) 

Jednak jak ktoś po 4 latach w NBA (tak wiem kontuzje) i 2 sezonach gry dopiero się orientuje, że kondycyjnie to jest poziom 36 letniego SHAQ-a, to trochę słabe. Podobny case jak z Randlem, który po 3 latach i groźbie/warunku Waltona, wziął się za siebie.  Ah ta dzisiejsza młodzież ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.