Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Hanlen mocno traci na wiarygodności skoro używa czegoś procentów z próbki 13 rzutów lol

 

czyli to co samo - kilka meczów pograł i już go ramię tak boli że gość zaraz zacznie rzucać oburącz

 

strasznie irytujące tym bardziej że latem co 2 dni było '' prove haters wrong'' ''im hooper i know how to ball''  i inne takie pierdy z których oczywiście nic nie wynika

 

W innych teamach może by to przeszło  i niech sobie cegli ile chce [czyli coś jak Sexton w Cavs] ale w Phili teraz jest czas wygrywania i jak ma marnować potencjał ekipy z top10 graczem ligi [Joel] gościem który w rookie year grał sezon na poziomie top30 ligi [ben] All def first team super rolesem [Cov] i super fitującym JJ'em to niech sobie pójdzie na pratyki rzucania do G-League

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laska kibicow na pstrym koniu jezdzi. bo ludzie na ogol rozumuja nastepujaco: skoro gra,znaczy zdrow,ergo -> 'dawaj mie tu impakt,byle wartko!'. tyle,ze to tak nie funkcjonuje. w pelni zdrowia czy nie,jak jestes potrzebny,grasz. szkoda chlopaka,bo musi to byc dla niego spora proba charakteru,a szum wokol jego osoby na pewno nie 'pomaga'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wszyscy trzej ball-handlerzy mają ujemny impact w ataku wg PIPM (od najbardziej ujemnego) Fultz, Simmons, MCConnell a w obronie wygląda to inaczej bo Simmons - Fultz - TJ i ovr Ben jest dodatni pozostali dwaj tak samo ujemni z tym, że TJ w obu aspektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go lubić lub nie, ale Joel Embiid to jest potwór i najlepszy center w tej lidze. Takimi liczbami - 28.8p/12.8r/3.5a/2.4bl - Olajuwon by nie pogardził. Ba, Olajuwon by pewnie zdobył MVP. Wow. I nie są to "puste liczby", on wygrywa swojej drużynie mecze. Jeśli Sixers będą wysoko,a sam Embiid nie zwolni to może dostać MVP już w tym sezonie, why not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid w takiej dyspozycji jest raczej w ofensywie lepszy od Davisa. Na ten moment lepszy początek sezonu zanotował indywidualnie chyba tylko Curry, ale zobaczymy, czy utrzyma tę formę jak przyjdzie mu do grania z Zachodem.

 

No i zobaczymy czy Embiid będzie w stanie w playoffach zdominować Valanciunasa czy Lopeza, wtedy będzie można bawić się w porównania do Akeema, który już w tym wieku zdrowo pogrywał w playoffach łącznie z jakimiś chorymi statsami na poziomie WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD brakuje kreowania własnej ofensywy i wykorzystywania jej do kreowania innych, żeby znaleźć się wśród elity ofensywnych graczy. Embiid w takiej formie jest w tej elicie, ale jeszcze trzeba zobaczyć czy będzie umiał to utrzymać na dłuższą metę, bo miesiąc to dużo za mało żeby stwierdzić czy ktoś wszedł na nowy poziom czy ma chwilowy hot stretch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą oglądałem w nocy ten mecz Sixersów lekko wstawiony, i nie wiem czy się nie przewidziałem, ale w każdym razie jak Fultz w pierwszej kwarcie wrzucił entry passa do Embiida w obręcz to miałem refleksję, że kolesia już się nie da uratować. :] 

 

A co do Embiida to ja myślę, że jednak zrobił duży progres, bo rok temu był już świetny, ale miał mankamenty kolesia grającego drugi rok w lidze - ale czy zrobił na tyle duży progres żeby w całym sezonie robić 29PPG na 60%TS, to faktycznie trzeba poczekać. Sixers sprawiają wrażenie, że zaczynają grać w koszykówce, więc powinien spaść mu usage i skoczyć efektywność.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą oglądałem w nocy ten mecz Sixersów lekko wstawiony, i nie wiem czy się nie przewidziałem, ale w każdym razie jak Fultz w pierwszej kwarcie wrzucił entry passa do Embiida w obręcz to miałem refleksję, że kolesia już się nie da uratować. :] 

 

Nie przewidziało Ci się i miał też jeden wolny, w którym sam nie wiem, co zrobił. Źle to wygląda i ogólnie, gdyby nie Embiid to trochę by mnie 76ers już zaczęli denerwować. Teraz jeszcze ta akcja ze Smithem i alergią (?) na orzeszki (???) przez którą przedłuży się jego rehabilitacja (?????!!!!!!)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid ma niesamowity początek sezonu, ciągnie średnio grających Sixers, widać przede wszystkim większą dojrzałość, ale tak naprawdę nie miał większych testów na razie niewiele wymagających gier miał.

Łatwo idzie "klepanie" Zellera, Lena, Harella, Vucka czy Drummonda, gorzej szło przeciwko Celtom, Bucks czy Indianie (mimo wygranej).

Czekam na pojedynek z MIA i Hassanem, który ma mobilizację oraz tak jak pisał BMF z ekipami mocnymi na zachodzie.

 

Co by jednak nie mówić, bez niego (oraz ewentualnie RoCo i JJ) bilans byłby w najlepszym wypadku odwrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Minnesota has traded Jimmy Butler and Justin Patton to Philadelphia for Robert, Covington, Dario Saric and a 2022 second-round draft pick, league sources tell me and @JonKrawczynski.

Tylko jakie S5 teraz?

 

Fultz Butler Simmons Chandler Embiid?

Simmons Redick Butler Chandler Embiid?

 

Stracili dwóch starterów i to może na początek zaboleć, bo ławka Sixers jest średnia. Teraz bym przehandlował Fultza w piździec i przestał kombinować, dał piłe Simmonsowi, Butler na skrzydle, Embiid pod koszem i dobrał do tego jakiś dobrych 3&D.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.