Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem dwutaktu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalKoziel

MichalKoziel
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2018 - 20:30

Mam pytanie odnośnie dwutaktu bez kozła. Ogólnie jeśli jestem w biegu mogę dostać podanie i od razu zrobić dwutakt, no i tu pytanie, jak określić czy jestem w trakcie biegu? Są jakieś zasady które to precyzują, typu zawodnik jest w trakcie biegu po przebiegnięciu trzech kroków? Dzięki z góry za pomoc, zapraszam do dyskusji.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Eryko

Eryko

6th Man

• Użytkownik
  • 455 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 12 maj 2018 - 21:15

Po pierwsze to trudno mi se wyobrazić dwutakt z kozłem

Nie wiem czy są, ale np. jak otrzymasz galę, zatrzymasz się bądź ostro zwolnisz i zaczniesz robić stepy, to zagwiźdzą ci błąd. Musisz być po prostu w pełnym biegu, bez zatrzymania po otrzymaniu piłki. Dostaniesz galę i od razu robisz kroki.
Fan: Oklahomy City Thunder, New York Knicks, Charlotte Hornets, zespołowego basketu i dobrej defensywy
Lubię jumpery Carmelo Anthony'ego, ofensywne zbiórki Stevena Adamsa, obronę Beva i Robersona

Miles Bridges to najbardziej underrated gracz zbliżającego się draftu

#3 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3388 postów

Napisano 12 maj 2018 - 23:05

wazne zebys byl w ruchu, a nie zaczal dwutakt po otrzymaniu pilki. A czy biegles wczesniej czy kroki, czy jeden,  czy masz tempo Usaina Bolta czy Andrew Bynuma wracajacego do obrony po nieudanej trojce - o ile nie trafisz na upierdliwego sedziego, to bez znaczenia

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#4 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3388 postów

Napisano 13 maj 2018 - 09:59

A czy biegles wczesniej czy kroki, czy jeden

grubo

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#5 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10883 postów

Napisano 13 maj 2018 - 10:58

W obecnej nba nie ma dwutaktu. Wiec jak celujesz tylko w europe to musisz na to zwrócić uwagę. Jak sufit masz za oceanem nue przejmuj się tym.

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych