Skocz do zawartości

gameframesports.com - 30-60 minutowe mecze


GH33

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie z youtube może być problem, bo jak się połapią, to poleci cały kanał i zawartość, jak to często bywa. W temacie na reddit ktoś zwrócił im na to uwagę, może dodadzą jakieś mirrory.

https://www.reddit.com/r/nbastreams/comments/8g9n6m/condensed_versions_of_nba_games_that_include/

 

Ja dowiedziałem się o tej stronie dopiero 2 dni temu ;) Jeszcze nie wiem jak szybko robiona jest edycja i upload. Ale dzisiaj/jutro się przekonamy.

Edytowane przez GH33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę sobie korzystać z przycisku 5 sekund w przód/tył, wtedy cały mecz równiez ogląda się godzinkę, a czasami komentatorzy mówią ciekawe rzeczy albo po prostu wolę przeżywać dłużej dany moment i taka opcja mi na to pozwala.

na yt też może sobie cofnąc

a możesz to oglądać wszędzie i kiedy chcesz bez ściagania

no i za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutowe wersje słabszych meczów oglądam w pracy, podczas przerwy na śniadanie :grin: Sprawdza się bardzo dobrze, choć fakt, z każdej kwarty wycinają jeden czy dwa kilkuminutowe segmenty, no ale inaczej się nie da.

 

Przed chwilą oglądnąłem kolejną 60 minutową opcję, tym razem Cavs-GSW, chyba tylko jedna czy dwie akcje rozpoczęły się już od połowy boiska, więc raptem kilkadziesiąt sekund wycięte z czystej akcji. Mi to pasuje, bo w porównaniu do poprzednich niemal/ponad 2-godzinnych wersji, zawsze pozostaje mi ta dodatkowa godzina na inne rzeczy do zrobienia w ciągu napiętego dnia. A pełny meczyk tak czy inaczej ogarnięty.

 

Ale jedno muszę przyznać, odnośnie komentatorów, którzy czasami mają ciekawe rzeczy do przekazania, w tak pociętym meczu, to jak wiadomo odpada. I to jest ten jeden ból, Jackson i Van Gundy to moi ulubieńcy, często fajnie gadają, dokuczają sobie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę sobie korzystać z przycisku 5 sekund w przód/tył, wtedy cały mecz równiez ogląda się godzinkę, a czasami komentatorzy mówią ciekawe rzeczy albo po prostu wolę przeżywać dłużej dany moment i taka opcja mi na to pozwala.

yo, daj sie pospólstwu nacieszyć 

 

dla tych co tej techniki nie odkryli , takie stronki do rzecz zacna

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, daj sie pospólstwu nacieszyć 

 

dla tych co tej techniki nie odkryli , takie stronki do rzecz zacna

 

Czyli masz czas ganiać kozy w nosie i oglądać mecz z reklamami, ale jak trzeba wstać rano na najlepszy podcast ever live to dupa piecze i trzeba płakać jak to źle i niedobrze?  

 

S H A M E

 

:] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.