Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Cię z kolejki do Pewexu wygonili? :] 

 

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jak jeden i drugi się łamie, to może sprowadzić kogoś do Porzingisa, kto się nie łamie? 

 

ps: i nie pisz "Fanów Knicks" tylko Orlińskiego pojebało :]

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Cię z kolejki do Pewexu wygonili? :]

 

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jak jeden i drugi się łamie, to może sprowadzić kogoś do Porzingisa, kto się nie łamie?

 

ps: i nie pisz "Fanów Knicks" tylko Orlińskiego pojebało :]

 

Dwight się nie łamie . Może on? ;)

 

Nawet jak ktoś się do tej pory nie łamie to nie daje to gwarancji ze nigdy mu się nic poważnego nie stanie, często poważna kontuzja to zwykły nie fart a nie predyspozycje ciała do lapania kontuzji, patrz Hayward ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie zapominaj takze, że na prawdopodobieństwo kontuzji wpływają warunki fizyczne i stopień przystosowania stylu gry gracza do nich.

Porzee wypada chyba najgorzej, bo 7-3 PF o posturze tyczki napierdalacy eurostepy i opierający swoją grę na face upach, rim runach i spot upach, który po dwóch (niecałych) latach nadal nie wykształcił jakiejś gry tyłem do kosza to nie sprzyja szczęściu. Nie mówię, że będzie się ciągle łamał, bo może nie, myślę, że jego styl gry jest równie destruktywny, co ten kyriego. ;)

Inna sprawa, że obaj gracze to potencjalni Alpha Dogs na playoffy i myślę, że (Kyrie już to udowodnił, KP nie) można na nich oprzeć mistrzowska kampanię. A niestety, kto nie ryzykuje, szampana nie pije, spytaj Lacoba o 44 baniek dla Currego. ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie zapominaj takze, że na prawdopodobieństwo kontuzji wpływają warunki fizyczne i stopień przystosowania stylu gry gracza do nich.

Porzee wypada chyba najgorzej, bo 7-3 PF o posturze tyczki napierdalacy eurostepy i opierający swoją grę na face upach, rim runach i spot upach, który po dwóch (niecałych) latach nadal nie wykształcił jakiejś gry tyłem do kosza to nie sprzyja szczęściu. Nie mówię, że będzie się ciągle łamał, bo może nie, myślę, że jego styl gry jest równie destruktywny, co ten kyriego. ;)

Inna sprawa, że obaj gracze to potencjalni Alpha Dogs na playoffy i myślę, że (Kyrie już to udowodnił, KP nie) można na nich oprzeć mistrzowska kampanię. A niestety, kto nie ryzykuje, szampana nie pije, spytaj Lacoba o 44 baniek dla Currego. ; p

 

tylko, ze wlasnie 44 banki to nie bylo ryzyko to byla poduszka bezpieczenstwa, bo podpisali go na duzej znizce

ryzykiem byloby podpisywanie go za wartosc kiedy jest 100% zdrowy (bo chociaz to nie byl Curry z 2016, to juz wtedy byl naprawde dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie zapominaj takze, że na prawdopodobieństwo kontuzji wpływają warunki fizyczne i stopień przystosowania stylu gry gracza do nich.

Porzee wypada chyba najgorzej, bo 7-3 PF o posturze tyczki napierdalacy eurostepy i opierający swoją grę na face upach, rim runach i spot upach, który po dwóch (niecałych) latach nadal nie wykształcił jakiejś gry tyłem do kosza to nie sprzyja szczęściu. Nie mówię, że będzie się ciągle łamał, bo może nie, myślę, że jego styl gry jest równie destruktywny, co ten kyriego. ;)

Inna sprawa, że obaj gracze to potencjalni Alpha Dogs na playoffy i myślę, że (Kyrie już to udowodnił, KP nie) można na nich oprzeć mistrzowska kampanię. A niestety, kto nie ryzykuje, szampana nie pije, spytaj Lacoba o 44 baniek dla Currego. ; p

 

Dodając taki "asset" jakim jest Irving automatycznie odciążasz Porzingisa w ciągnięciu drużyny, który nie będzie musiał grać sam jak w poprzednim sezonie, gdzie biegał po zasłonach tylko po to, żeby dostać piłkę i męczyć się jeszcze w izolacji.  

 

Z tym szampanem się zgadzam, ale "się cykam" :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Minnesota's Jimmy Butler has three preferred destinations for a trade, league sources tell ESPN: The Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers and New York Knicks. Those three teams have max cap space to sign Butler as a free agent in July.


 


Ciekawe czy nasz managment wytrwa w postanowieniu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian WojnarowskiKonto zweryfikowane @wojespn 15 sek.16 sekund temu

 

 

Więcej

 

Minnesota's Jimmy Butler has three preferred destinations for a trade, league sources tell ESPN: The Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers and New York Knicks. Those three teams have max cap space to sign Butler as a free agent in July.

 

Ciekawe czy nasz managment wytrwa w postanowieniu.

Z tego też można wywnioskować co...Irving zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typuję, że LeBron nie przyciągnie nikogo konkretnego do Los Angeles.

 

Knicks mogą zejść z kontraktu Hardawaya jednak przy takiej wymianie, ciekawe co z tym zrobią. Oddając Hardawaya/Noaha, taka wymiana już mogłaby im się opłacać w obliczu '19.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że historie jakie opowiadał ojciec Irvinga o zachowaniu LeBrona wobec teammates nie są wyssane z palca.,W Lakers są pieniądze , pogoda,Magic Johnson, hollywoodzka publika a i tak nikt z potencjałem all stara nie poszedł grać u LeBrona poszli tylko desperaci co ich nigdzie nie chciano.,  Na razie to Curtney Lee chce odejść z Knicks https://nypost.com/2018/09/18/courtney-lee-wants-out-and-knicks-could-make-it-happen/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curtney Lee zdementował to sam w necie.

 

Mnie się wydaje, że Butler celowo wskazał 3 ekipy (poza Lakers :rugby: ), które mogą go podpisać za rok na maxa. On chce coś budować, więc to nie jest kategoria "zawodnik, którego możemy podpisać w wolnej agemturze". Tam, gdzie pójdzie teraz, tam spędzi następne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lee wyśmiał już Bermana, więc gruby znowu zaorany :]

 

Knicks przedwczoraj obiecali brak pośpiesznych kroków. Teraz pewnie Perry'emu gul skoczył, a Millsa c*** strzela :]

 

Niech czekają. Skoro dał ultimatum, to mogą przeczekać. Nie wydaje mi się, że West zrobi ruch. Brooklyn może coś zdziałać i mieć wizję Irvinga i Butlera, ale co oddadzą? Tego kasztana Russella? Znowu picki? 

 

Siedzimy i czekamy :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.