Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

PANIE SILVER KOŃCZ PAN TEN SEZON! 

 

Knicks wygrali :]

 

Kto zebrał - ten rozgrywał. Szybkie akcje i trójki na poziomie 44%. Kiedy sytuacja tego wymagała - dzielili się piłką - czasami nawet za bardzo.  Zagrał każdy. Nawet gość co podaje wodę, a okazał się Ronem Bakerem,który robił takie małe rzeczy Rona Bakera.

 

Knox fajnie i nawet zgarnął 10 zbiórek na co naciskał Fizdale. Celność do poprawy w trybie natychmiastowym. Robinson wyrzucił z boiska Morrisa, zachowując przy tym spokój i nawet podczas drugiego dacha dla niezrównoważonego bliźniaka uśmiechnął się pod nosem, co rozwiało moje wątpliwości czy rozumie co się wokół niego dzieje :]  Zaliczył tylko 3 faule co w porównaniu z liga letnią jest sukcesem na miarę światową. Lance Thomas znowu robi mi nadzieję. Ale nie dam się nabrać. Nie w tym roku. Kanter dostał chyba za 3 bloki i uśmiech zniknął z jego ryja jak karp z Lidla. 

 

Mały plusik dla Hezonj oraz Vonleha. Pierwszy: lekkość i szybkość w grze. Drugi przepychał się trochę dupą i szkoda tego faulu w ofensywie na Jasonie, bo byłby piękny hajlajt. 

 

Bombonierka dla Dotsona oraz Triera. 

 

Frank... 

 

Mudiay i Burke do dołu z wapnem pod Skierniewicami. 

 

Ogólnie miło się dziś oglądało tą młodzież, ale to tylko sparing bez kluczowych zawodników po drugiej stronie parkietu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW wczorajszego "starcia" Robinsona z Morrisem doczytałem sobie na The Athletic:

 

Po meczu bliźniak powiedział:

 

 

“This stupid-ass rookie talking too much,” Morris said. “And obviously, I didn’t like what he said… I’m supposed to be the bigger person but what he said crossed the line as a man and I wasn’t feeling it.”

 

 

Na co Rookie mu odpowiedział:

 

 

 

He coulda helped his team out tonight if he would’ve just be quiet,” Robinson said. “I ain’t say nothing to him so if he probably was just hush and continued to play the game but he wanted to keep going — he got out. We got the win and I kept playing and everything was good.”

 

Nie wiem jak Was, ale mnie to bawi :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się, czy no name podnosi Wam statystyki w fantasy? :]

 

A jak już piszę: wiem że to tylko preseason, że to sparingi i nic nie znaczą na dłuższą metę, ale widzę poprawę w obronie. Nie jest to jakiś monolit, ale młodzi cisną i mają z tego frajdę. Zobaczymy jak będzie w sezonie.

 

Przed meczem z WIZ Fizdale zaprosił Ewinga na małą prelekcję. Dziś Ian Begley doniósł, że alfons o jedwabistym głosie pojawił się na treningu i rozmawiał z młodymi obrońcami. Willis Reed też coś tam ma się zakręcić. Coś się tam w końcu zaczyna dziać.  

 

Czy mógłby ktoś zutylizować Emmanuela Mudiaya? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.