Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

"Fizyk" jak się masz ultrasie? :] 

 

Nie ma #ŁotszaMVP czyli boga, ojca i ducha świętego w jednej osobie, więc THJ musi wypełnić po nim lukę (ach Luka, CZEMU ACH CZEMU!!! <płacze>). Żyjesz i umierasz z jego posiadaniami więc nie płacz, bo możesz mieć gorzej. Na przykład możesz mieć D'Angelo Russella który nadaje się tylko do przeprowadzenia piłki przez połowę, albo kręcenia karuzelą. Do tego ostatniego chyba też nie bo karuzela (O DZIWO) kręci się sama... 

 

Kapitan Kox + mięśnie = to jest to co chcę zobaczyć. 

 

Boję się oglądać vs Boston! Za mało Wyborowej, za dużo niepewności... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 minuty przed końcem był remis 110:110. Później trójki Bucks zwieńczyły dzieło. Ale...

 

Kiedy Dotson trafiał trójkę na remis 100:100 komentator Bucks zadał pytanie po czasie wziętym przez rozeźlonego Budenholzera "Who are this guys?" :]

 

Kolejny mecz na styku. Wiem, że dostali 10 punktami, ale walczyli do samego końca, i to nie z jakimiś bolkami jak Atlanta, ale Celtics i Bucks. 

 

Samolubność Hardawaya Jr zaczyna działać mi na nerwy. 

 

Frank: dalej czekam, ale zdarzyło mi się odwrócić wzrok kilka razy. Nie rób mi tego i ćwicz rzut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotson moze liczyć na takie minuty w przyszłości? Czy gra, bo ktoś jest out?

 

Gramy bez Knoxa i Lee więc pewnie minuty później spadną (Lee musi grać, bo inaczej nie uda się go oddać bez oddania assetów, a jest to konieczne dla zrobienia miejsca na maxa), natomiast Fizdale wydaje się nagradzać dobrą grę via Vonleh i Trier, także totalnego odsunięcia bym się nie spodziewał. 

 

Twarda obrona, pójście na zbiórkę, dobra trójka, czyli cechy do bycia dobrym rolesem prezentuje. Jednocześnie trudno to uznać za jakiś przypadek, bo każdy z tych aspektów stanowił jego atut w NCAA (z tego co pamiętam rzucał na 40 % przy 8 próbach, często z odległości nba). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do wszelkich plotek na temat przyjścia gwiazdy podchodziłem mocno sceptycznie (włącznie z 2010), tak przy okazji Duranta warto się chyba na chwilę zatrzymać:

a) lepszej okazji do zamknięcia ust krytykom nie dostanie

b.) domicyl jego głównego partnera biznesowego jest w NY

c) tworzy się jakaś dziwnie-pozytywna aura nad klubem

d) z jakiejś przyczyny podpisuje tylko umowy na rok

 

W piątek gramy z GSW i z tej okazji taki baner:

 

35c8701b160bd.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba, to nicnierobienie, czekanie  a nie jak drzewniej bywało- wyskakiwanie z picków i ludzi w zamian za potencjalne wzmocnienia i deale z d...y. To pierwszy rok od dawna, gdzie sfera organizacyjna wygląda poprawnie. Może stąd optymizm?

BTW, aura aurą, ale wynika ona głównie z oczekiwania na unicorna i lato 2019. Jeżeli uda się wziąć KD, to spoko, jeżeli nie- nerwowo będzie strasznie i może wrócić stare....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żodyn nic nie napisze? ŻODYN? Widocznie rzucili okiem na wynik i przesądzili, że nie warto. A 3 kwarty były warte tego, żeby nie iść spać :]

 

Później mogę napisać tak: chcieli Duranta w MSG i go dostali :] 

 

Trzymali się dzielnie. Fizdale w końcu zrozumiał swój błąd i posadził na ławce tych dwóch ISO balasów na ławce i wypuścił Franka na żer, który vs najlepszy zespół ligi wyrównał rekord punktowy w karierze. Ntilikna - THJ - Dotson - Vonleh - Robinson dało obraz krążenia piłki, szukania się wzajemnie i pewniejszego Ntilikine w ataku.

 

Później zbyt długo trzymał Burke'a i Kantera na parkiecie, którzy razem byli kompletnym gównem. Burke wpada na półdystans. Ma więcej miejsca i przestrzeni niż kawalerka do wynajęcia w Warszawie aby oddać rzut. Pod koszem Kanter masuje się z dwoma Wojownikami. Co robi "nowy Iverson"? Zamiast rzucić swój jumperek z wolnej pozycji - w jego mózgu, pod tymi kręconymi warkoczami - rodzi się pomysł podania do Kantera za plecami. Gdybym nie był leniwy, to zrobiłbym kompilację jego akcji w ataku. Dostaje podanie na wprost kosza. Piłka pod pachę, dwa kółka w pomalowanym i powrót na szczyt, piłka pod pachę część druga i w ostatniej sekundzie rzut przez ręce. Nosz k****...

 

Lance Thomas jest najszybszy na parkiecie kiedy trzeba przebiec z boiska na ławkę po zmianie. No k**** gepard, Flash w jednej osobie. 

 

3 kwarty dumy i radości. Później Durnat pokazał, że skład z G-League nie ma szans z mistrzami. 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żodyn nic nie napisze? ŻODYN? Widocznie rzucili okiem na wynik i przesądzili, że nie warto. A 3 kwarty były warte tego, żeby nie iść spać :]

 

Później mogę napisać tak: chcieli Duranta w MSG i go dostali :] 

 

Trzymali się dzielnie. Fizdale w końcu zrozumiał swój błąd i posadził na ławce tych dwóch ISO balasów na ławce i wypuścił Franka na żer, który vs najlepszy zespół ligi wyrównał rekord punktowy w karierze. Ntilikna - THJ - Burke - Vonleh - Robinson dało obraz krążenia piłki, szukania się wzajemnie i pewniejszego Ntilikine w ataku.

 

 

PIERWSZY

 

Knicks grają jak drużyna NBA szok!

 

Ntilikina gra tak fajnie, że aż nauczyłem się jego pisać jego nazwisko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

David Fizdale says Rasheed Wallace will be with the Knicks for a few more days and may join the team at different points throughout the season to work with NYK’s big men. He says Chauncey Billups may work with the club at some point this season as well.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.