Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[2028-2029] Draft i Free Agency - Komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

#181 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6975 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:33

Tak jak patrzę po próbnych simkach to po cichy Nets się stali 'for real'.

Grant Hill to wiadomo - czołówka simki - i w końcu ma kilku ciekawych rolesów (z Gillem na czele).

Wchód <3

btw. o jakich rolesach poza Gillem mówisz? Mlodzi Gordon, Calderon czy Hamilton są spoko w ataku, ale w obronie tragedia. Oczywiście o PO będą walczyc ze wzgledu na Hilla, ale czy są lepsi niz w tamtym sezonie? Nie wiem.

Najlepszy sklep koszykarski

#182 matiwrona

matiwrona

6th Man

• Użytkownik
  • 326 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:36

Ja tam się nie widzę w play-off jak patrzyłem na mój skłąd, który udało mi się zlepić to wygląda dla mnie gorzej niż rok temu, ale zobaczymy, sam Hill play-off nie zrobi.

#183 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6975 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:40

No właśnie mi tez sie wydaję, ze tu bedzie ciężko zrobić lepszy wynik niż w poprzednim sezonie. Tutaj drugim najlepszym graczem będzie Gill, który na drugiego najlepszego gracza jest za słaby. Dalembert jest lepszy niż w tamtym roku, ale jeszcze trochę mu brakuje do takiego solidnego poziomu. A reszta młodych to tak jak pisalem, w ataku spoko w obronie tragedia.

#184 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3485 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:30

btw. o jakich rolesach poza Gillem mówisz? Mlodzi Gordon, Calderon czy Hamilton są spoko w ataku, ale w obronie tragedia. Oczywiście o PO będą walczyc ze wzgledu na Hilla, ale czy są lepsi niz w tamtym sezonie? Nie wiem.

Scola/Robinson/Dalembert/Oakley - szału nie ma, ale to dość miły zestaw podkoszowy

Calderon + Gill też niczego sobie duet guardów

Hill wiadomo

Dodatkowo jakieś Artesty, Kukoce

Nie ma tam (poza Hillem ofc) materiału na all stara, ale skład jest dość głęboki i solidny - na PO powinno starczyć.

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#185 falcao

falcao

Super-Star

• Użytkownik
  • 2287 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:40

startujemy dzisiaj?

#186 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6975 postów