Skocz do zawartości

[2028-2029] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię, że nie, pewnie bym uwagi nie zwrócił nie mam czasu siedzieć i przeglądać tez każdej oferty rozumiem to wesystko ale chodzi mi o ogólne unormowanie tego, trudno jest Twój i tyle.

Po sezonie znowu będziesz miał okazję o niego powalczyć.

 

Swoją drogą, jeśli ekipy mające BR nie będą mogli zaproponować więcej, to samo zastrzeganie BR straci i to dużo na wartości. W sumie to nawet będzie nieopłacalne dla ekip które są poniżej salary cap, a zastrzeżenie BR sprawi, że przekroczą, albo znacznie zbliżą się do salary cap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie znowu będziesz miał okazję o niego powalczyć.

 

Swoją drogą, jeśli ekipy mające BR nie będą mogli zaproponować więcej, to samo zastrzeganie BR straci i to dużo na wartości. W sumie to nawet będzie nieopłacalne dla ekip które są poniżej salary cap, a zastrzeżenie BR sprawi, że przekroczą, albo znacznie zbliżą się do salary cap.

ale jak ogolnie przyjete zostanie wersja z wieksza kasa (poza latami i procentami) to najwieksze koksy nie beda juz praktycznie do wyjecia (jak np Shaq i Webber w najblizsze FA :) ).

 

W sumie dla mnie spoko. I oczywiscie tego teraz oczekuje. Bo inaczej moge byc podwojnie poszkodowany (nikt mi nie udowodni, ze brak Richmonda nie wplynie na moj gorszy wynik i obnizenie winning ratio teamu, ktore ma wplyw przy podpisywaniu FA).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julekstep to zauwazyl bo mial dogadane z matimwrona snt :smile:

dodatkowo mial potwierdzenie od komisza, ze oferta C's jest bledna

tak wiec poszkodowane teraz zostaly dwie osoby :smile:

ale luz - jak zostanie to jakos unormowane (i wpisane w reguly) to bedzie chociaz jakas ogolna korzysc

No ale to też pokazuje, że reagujecie tylko w sytuacji gdy chcecie coś ugrać dla siebie, albo uważacie, że jesteście pokrzywdzeni. Gdyby takich sytuacji wcześniej nie było, to moglibyście mieć rację. No ale ja działałem na zasadach jakie obowiązywały wcześniej, od wielu sezonów i nikt nigdy nie miał do tego zastrzeżeń. Baa, nawet sam kiedyś przegrałem przez to walkę o Mayo i nie zgłaszałem postulatu, że takie oferty powinny być zakazane. Dla mnie to było czymś normalnym, bo te BR musi mieć jakąś wartość (tym bardziej, że blokuję kasę na rynek FA ekipom które są poniżej salary cap). No a nie zwróciłem uwagi, że nie było to zapisane w temacie FA i że inni o tym nawet nie wiedzą. Dla mnie to było oczywiste tym bardziej, że skoro były składane takie oferty to każdy je widział.

 

ale jak ogolnie przyjete zostanie wersja z wieksza kasa (poza latami i procentami) to najwieksze koksy nie beda juz praktycznie do wyjecia (jak np Shaq i Webber w najblizsze FA :smile: ).

Czyli tak jak w real NBA ;)

 

W sumie dla mnie spoko. I oczywiscie tego teraz oczekuje. Bo inaczej moge byc podwojnie poszkodowany (nikt mi nie udowodni, ze brak Richmonda nie wplynie na moj gorszy wynik i obnizenie winning ratio teamu, ktore ma wplyw przy podpisywaniu FA).

No widzisz, to jest właśnie błędne myślenie. Nie należy patrzeć przez pryzmat własnych korzyści, lecz tego co jest dobre dla ligi. A gdyby win rating miał takie duże znaczenie, to D.Robinson pozostał by w ekipie Celtics.

 

Tak swoją droga, jeśli już mówimy o zasadach to powinny być dodane dwa zapisy.

1. Co w sytuacji gdy ktoś złoży za dużą ofertę? Na przykładzie Richmonda. Dałem 18 mln, a powiedzmy, że nie mogłem tyle dać (choć kasa w salary i luxuary się mieści). Czy oferta jest cała anulowana, czy jest to przez komiszy przerabiane na najwyższą jaką może dana ekipa temu zawodnikowi zaproponować. Czyli zamiast 18 mln, wbijana by była oferta powiedzmy te 16,2 mln.

2. Co w sytuacjach, gdy ktoś nie podaje konkretnej wartości tylko wpisuje max birodwy, albo max? Czy takie oferty są ważne, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to też pokazuje, że reagujecie tylko w sytuacji gdy chcecie coś ugrać dla siebie

To chyba normalne? Kiedy jestem zainteresowany grajkiem i widze konkurencje to sprawdzam przepisy, zeby w zgodzie z nimi maksymalizowac swoje szanse.

 

Wczesniej chyba nie bralem udzialu w analogicznej batalii na FA (gdzie druga strona sklada oferte, ktora nie jest opisana w regulach).

 

I tak piszesz o zwracaniu uwagi na dobro ogolu to czemu w takim razie przy analogiczej sytuacji jako komisz nie uregulowaliscie tego tylko zalatwiliscie to komiszowo-ekskluzywna gadka "ty mozesz to wklepac bo ja nie?".

 

Niezbyt pro-spoleczna postawa (wiec nie wiem czemu teraz robisz takie zarzuty w trzeciej osobie i piszesz o mysleniu o dobru ligi).

 

A win rating moze miec znaczenie w zaleznosci od grajka (niestety 'mentale' oraz 'hometown' - ktory ma mega znaczene -nie sa widoczne dla nie-komiszy, z tym ze tutaj to juz kwestia mechaniki samej gry)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne? Kiedy jestem zainteresowany grajkiem i widze konkurencje to sprawdzam przepisy, zeby w zgodzie z nimi maksymalizowac swoje szanse.

 

Wczesniej chyba nie bralem udzialu w analogicznej batalii na FA (gdzie druga strona sklada oferte, ktora nie jest opisana w regulach).

No nie jest to normalne. Bo gdybyś wcześniej na to zwrócił uwagę, to być albo wcześniej chciał uregulowania tego zapisu, albo abyś wiedział, że taka oferta jest poprawna.

 

I tak piszesz o zwracaniu uwagi na dobro ogolu to czemu w takim razie przy analogiczej sytuacji jako komisz nie uregulowaliscie tego tylko zalatwiliscie to komiszowo-ekskluzywna gadka "ty mozesz to wklepac bo ja nie?".

Lol, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Jeszcze raz, aby było jaśniej. W przytoczonym przykładzie z Mayo, nie miałem do niego praw birda. Rozpędziłem się i zaproponowałem jemu 21 mln. Cichy jako drugi komisz to zobaczył i zadał pytanie. Wiedział, że nie mogę takiej oferty złożyć i był zdziwiony. Zadał takie pytanie, bo myślał, że czegoś nie wie, że może ja sprawdziłem u siebie na kompie i dało rade wklepać taką ofertę, itp.. Zwrócił mi uwagę i jak popatrzysz kilka postów niżej, masz poprawną moją ofertę dla Mayo. A później ekipa która miała do Mayo BR złożyła więcej.

 

Nie zostało to uregulowane w zapisie, bo dla mnie było to oczywiste, dla Cichego też, a innych pewnie też. Nikt nie zgłaszał sprzeciwu. Nie pytał skąd takie duże kontrakty. Więc jeśli nikt nie składał sprzeciwu, to dla komiszów oczywistym jest, że wszystko jest jasne. Nikt też nie zwrócił wtedy uwagi, że nie ma tego zapisanego w regulaminie. My również nie. Temat się kopiowało i wklejało i tak co sezon. Więc twierdzenie, że coś było załatwiane w gronie komiszów, jest lekko nie na miejscu. Wszystko było robione i pisane publicznie na forum i każdy to widział.

 

Niezbyt pro-spoleczna postawa (wiec nie wiem czemu teraz robisz takie zarzuty w trzeciej osobie i piszesz o mysleniu o dobru ligi).

Piszę o dobru ligi, gdyż chodzi o prawa do BR. Nie patrzę przez pryzmat swojej drużyny tego, że łatwiej mi podpisać Richomonda, komuś Webbera czy Shaqa czy kogoś innego. Po prostu uważam, że jeśli BR ograniczone zostanie tylko do (lat i %), to będzie to niesprawiedliwie w stosunku do drużyn które posiadają BR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostało to uregulowane w zapisie, bo dla mnie było to oczywiste, dla Cichego też, a innych pewnie też.

Na tyle oczywiste, ze wszystkie 3 przyklady jakie podales to:

2x Twoj podpis

1x podpis SlaKB, ktory nie byl jeszcze komiszem, ale zapewne zasugerowal sie Twoim blednym wpisem w tym samym temacie.

 

I wszystkie dotyczyly graczy budzacych srednie zainterewowanie (gdzie jakies Jordany czy Hakeemy dostawaly maxa birdowego zgodnie z zapisami).

 

Napisac 'hipokryzja' to jak nic nie napisac. No ale czego sie spodziewac po kims kto podaje to, ze D-Rob bioracy 18 900 00/3/10% zamiast 16 000 000/1 jest argumentem za tym ze winning rate teamu nie ma wplywu na FA :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle oczywiste, ze wszystkie 3 przyklady jakie podales to:

2x Twoj podpis

1x podpis SlaKB, ktory nie byl jeszcze komiszem, ale zapewne zasugerowal sie Twoim blednym wpisem w tym samym temacie.

Po pierwsze, nie mam czasu szukać większej ilości podobnych sytuacji.

Po drugie, skoro tak dobrze wiesz czym się ktoś kieruje, to powiedz wszystkim czym się sugerował Cichy mając na myśli, że taką umowę może zaproponować tylko ten co ma BR?

Po trzecie, skąd wiesz, że SlaKB nic o tym nie wiedział. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Po czwarte, Stro też się sugerował moim błędnym wpisem kilka sezonów wcześniej, gdy składał propozycję dla Walla?

 

Dodam, że nikt nigdy z w/w osób się mnie nie pytał, jak to z tym przepisem jest. A przynajmniej nie przypominam sobie.

 

I wszystkie dotyczyly graczy budzacych srednie zainterewowanie (gdzie jakies Jordany czy Hakeemy dostawaly maxa birdowego zgodnie z zapisami).

Ty masz duże problemy z czytaniem tego co jest napisane. Wyraźnie już to pisałem odnośnie jednego i drugiego i od kiedy posiadacz BR może dać więcej.

 

Napisac 'hipokryzja' to jak nic nie napisac. No ale czego sie spodziewac po kims kto podaje to, ze D-Rob bioracy 18 900 00/3/10% zamiast 16 000 000/1 jest argumentem za tym ze winning rate teamu nie ma wplywu na FA :smile:

Hipokryzją to można nazwać Twoje pretensje, że wcześniej miałeś ten przepis w dupie. A kiedy teraz przez ten przepis przegrywasz zawodnika na FA, masz pretensje, że nikt tego wcześniej nie uregulował, nie dodał takiego zapisu i jak w ogóle śmiałem złożyć jemu taką propozycję. A aby tego było mało, to jeszcze otwarcie przyznajesz, że wolisz aby ta zasada po tym wszystkim pozostała, bo za rok będzie łatwiej Tobie podpisać Webbera. Ja się nie kieruję tym co mi będzie lepiej/łatwiej. Uważam, że po ewentualnej zmianie BR straci i to znacznie na wartości. Jednak dostosuję się do decyzji komiszów pomimo, że za rok ponownie do podpisania będę miał Richmonda i jeszcze Hawkinsa.

 

Tak swoją droga, ...

 

To chyba normalne? Kiedy jestem zainteresowany grajkiem i widze konkurencje to sprawdzam przepisy, zeby w zgodzie z nimi maksymalizowac swoje szanse.

... skoro tak bacznie obserwujesz konkurencję to trochę dziwnym wydaje się fakt, że dopiero na sam koniec trwania etapu zauważyłeś, że niby z moją ofertą jest coś nie tak ...

14 czerwiec 2018 - 16:01 - założony temat z 1 etapem FA

14 czerwiec 2018 - 16:38 - złożona oferta dla Richomonda

17 czerwiec 2018 - 20:42 - Twój wpis, że coś niby z ofertą dla Richmonda jest nie tak

17 czerwiec 2018 - 21:00 - zakończenie 1 etapu FA

 

Śmiem twierdzić, że liczyłeś, iż nie uda się mi poprawić oferty (skoro Twoim zdaniem była błędna). Tym samym będzie nieważna i tym sposobem staniesz się szczęśliwym posiadaczem Richomonda po wymianie z Nets. Czy to właśnie w taki sposób powinno się "maksymalizować swoje szanse"? W sumie nie musisz odpowiadać, bo po tym co pisałeś wcześniej, już wiem czym się kierujesz i co jest najważniejsze.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho... Robi się ciekawie.

 

9c6.gif

 

BTW. Czy nie lepiej będzie teraz dokładnie przeanalizować te wady/błędy/niedociągnięcia i skodyfikować je na przyszłość? Każdy z nas pewnie stracił zawodnika przez takie niedociągnięcia lub nieporozumienia...

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie mam czasu szukać większej ilości podobnych sytuacji.

 

długość Twoich postów sugeruje coś innego :smile:

 

Po czwarte, Stro też się sugerował moim błędnym wpisem kilka sezonów wcześniej, gdy składał propozycję dla Walla?

 

Czyli jednak znalazłeś :smile:

 

Ty masz duże problemy z czytaniem tego co jest napisane. Wyraźnie już to pisałem odnośnie jednego i drugiego i od kiedy posiadacz BR może dać więcej.

 

Przy Jordanie i Hakeemie chodzi ofc o drugie umowy po rookie kontrakcie (czyli jakoś koło...8 lat expa). Pisałeś o umowach zaraz po rookie kontrakcie.

 

Hipokryzją to można nazwać Twoje pretensje, że wcześniej miałeś ten przepis w dupie. A kiedy teraz przez ten przepis przegrywasz zawodnika na FA, masz pretensje, że nikt tego wcześniej nie uregulował, nie dodał takiego zapisu i jak w ogóle śmiałem złożyć jemu taką propozycję. A aby tego było mało, to jeszcze otwarcie przyznajesz, że wolisz aby ta zasada po tym wszystkim pozostała, bo za rok będzie łatwiej Tobie podpisać Webbera. Ja się nie kieruję tym co mi będzie lepiej/łatwiej. Uważam, że po ewentualnej zmianie BR straci i to znacznie na wartości. Jednak dostosuję się do decyzji komiszów pomimo, że za rok ponownie do podpisania będę miał Richmonda i jeszcze Hawkinsa.

 

 

Ależ ja się nie kryję z tym, że przepisy interesują mnie głównie wtedy kiedy mnie dotyczą - i jest to chyba normalne podejście (lepsze niż 'wykorzystuję błąd/niejasność póki nikt się nie przyczepi' imho).

Oczywiście jak widzę argumentację 'przyznajemy grajka x klubowi y, żeby nie był pokrzywdzowny' to staram się wykorzystać tę samą narrację na swoją korzyść.

"Ja się nie kieruję tym co mi będzie lepiej/łatwiej" - złoto. Dlatego jesteś głównym beneficjentem niejasności w przepisach? :smile:

 

 

Tak swoją droga, ...

 

... skoro tak bacznie obserwujesz konkurencję to trochę dziwnym wydaje się fakt, że dopiero na sam koniec trwania etapu zauważyłeś, że niby z moją ofertą jest coś nie tak ...

14 czerwiec 2018 - 16:01 - założony temat z 1 etapem FA

14 czerwiec 2018 - 16:38 - złożona oferta dla Richomonda

17 czerwiec 2018 - 20:17 - user matiwrona pisze do usera julekstep z propozycją wymiany i zaczynają sie negocjacje

17 czerwiec 2018 - 20:42 - Twój wpis, że coś niby z ofertą dla Richmonda jest nie tak

17 czerwiec 2018 - 21:00 - zakończenie 1 etapu FA

 

Śmiem twierdzić, że liczyłeś, iż nie uda się mi poprawić oferty (skoro Twoim zdaniem była błędna). Tym samym będzie nieważna i tym sposobem staniesz się szczęśliwym posiadaczem Richomonda po wymianie z Nets. Czy to właśnie w taki sposób powinno się "maksymalizować swoje szanse"? W sumie nie musisz odpowiadać, bo po tym co pisałeś wcześniej, już wiem czym się kierujesz i co jest najważniejsze.

 

Jak bardzo chcesz mogę wrzucić ps z godziną :smile:

Wolę maksymalizować szansę poprzez trejdy (to normalne, że większa aktywność jest bliżej końca etapu FA) niż przez wykorzystywanie niejasności przepisów (i wartości kwotowych znanych tylko komiszom), ew. przez najbardziej epickie tankowanie, którego autorem byłeś swego czasu :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość Twoich postów sugeruje coś innego :smile:

A można wiedzieć co takiego sugeruje?

 

Przy Jordanie i Hakeemie chodzi ofc o drugie umowy po rookie kontrakcie (czyli jakoś koło...8 lat expa). Pisałeś o umowach zaraz po rookie kontrakcie.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. O drugich umowach też już pisałem.

 

Ależ ja się nie kryję z tym, że przepisy interesują mnie głównie wtedy kiedy mnie dotyczą - i jest to chyba normalne podejście (lepsze niż 'wykorzystuję błąd/niejasność póki nikt się nie przyczepi' imho).

Oczywiście jak widzę argumentację 'przyznajemy grajka x klubowi y, żeby nie był pokrzywdzowny' to staram się wykorzystać tę samą narrację na swoją korzyść.

"Ja się nie kieruję tym co mi będzie lepiej/łatwiej" - złoto. Dlatego jesteś głównym beneficjentem niejasności w przepisach? :smile:

 

To jest już Twoja interpretacja, że ktoś coś stara się wykorzystywać na swoja korzyść. Nie posiadam kryształowej kuli, nie umiem czytać z fusów, czy z ręki, aby domyślać się, że ktoś o danych zasadach nie ma zielonego pojęcia. Pomimo, że owe zasady występowały i nikt nigdy nie zgłaszał braku wiedzy na ich temat.

Nie bardzo rozumiem też jak można twierdzić, że jestem głównym beneficjentem niejasności w przepisach, jeśli walkę o Mayo przegrałem z posiadaczem BR, o Walla nie walczyłem, a słabego Robinsona wszyscy olali.

Aby tego było mało to przed symulacją 1 etapu FA wyraźnie pisałem, że komisze mogą wklepać Richmondowi ten max $16 200 000 z tematu.

http://www.e-nba.pl/topic/5970-2028-2029-draft-i-free-agency-komentarze/?p=596390

 

Jeszcze jakieś inne niejasności w przepisach masz na myśli z których to tak bardzo czerpię korzyści?

 

Jak bardzo chcesz mogę wrzucić ps z godziną :smile:

To tylko potwierdza, że tak na dobrą sprawę nie interesował Ciebie przepis. Po prostu znalazłeś punkt zaczepienia, który był szansą na wyrwanie Richmonda. Gdyby nie ta rzekoma wymiana, to nadal tkwiłbyś w nieświadomości. A za jakiś czas pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.

 

Wolę maksymalizować szansę poprzez trejdy (to normalne, że większa aktywność jest bliżej końca etapu FA) niż przez wykorzystywanie niejasności przepisów (i wartości kwotowych znanych tylko komiszom), ew. przez najbardziej epickie tankowanie, którego autorem byłeś swego czasu :smile:

To kto jaką ma taktykę i czy będzie tankował czy nie, to w zasadzie nie powinno Ciebie interesować. Ja nikomu nie bronię, ani tym bardziej nie narzucam tego jak ma prowadzić swoją ekipę. Wiec to czy tankowałem czy nie, to już nie twoja sprawa. O wykorzystywaniu niejasności już pisałem i nie mam zamiaru się powtarzać. Zapraszam do przeczytania kilku postów wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć co takiego sugeruje?

 

Nie wiem, ale długie posty zaczynające się od "nie mam czasu" zawsze wygląją dość wesoło

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. O drugich umowach też już pisałem.

 

czy chodzi o to co pisałeś: w przypadku Jordana najpierw powiedziano max birdowski, a w kolejnym poście podano wartość $$$ 16,2 mln.

 

no to tutaj jak wygladała dyskusja tego faktu pomiędzy najbardziej utytułowanym (chyba) graczem simki a komiszem:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5306-2026-2027-draft-i-free-agency-komentarze/page-5

 

Faktycznie - oczywiste dla wszystkich! :smile:

 

To tylko potwierdza, że tak na dobrą sprawę nie interesował Ciebie przepis. Po prostu znalazłeś punkt zaczepienia, który był szansą na wyrwanie Richmonda. Gdyby nie ta rzekoma wymiana, to nadal tkwiłbyś w nieświadomości. A za jakiś czas pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.

 

Przepisy to imho lepszy punkt zaczepienia niż "zawsze tak robiłem i nikt się nie czepiał".

 

To kto jaką ma taktykę i czy będzie tankował czy nie, to w zasadzie nie powinno Ciebie interesować. Ja nikomu nie bronię, ani tym bardziej nie narzucam tego jak ma prowadzić swoją ekipę. Wiec to czy tankowałem czy nie, to już nie twoja sprawa. O wykorzystywaniu niejasności już pisałem i nie mam zamiaru się powtarzać. Zapraszam do przeczytania kilku postów wcześniej.

 

No tak. Bronisz tylko robienia trejdów przy FA-deadline bo wg. Ciebie podejrzanie wygladają :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale długie posty zaczynające się od "nie mam czasu" zawsze wygląją dość wesoło

Nie poświęcam godziny aby napisać posta.

 

czy chodzi o to co pisałeś: w przypadku Jordana najpierw powiedziano max birdowski, a w kolejnym poście podano wartość $$$ 16,2 mln.

 

no to tutaj jak wygladała dyskusja tego faktu pomiędzy najbardziej utytułowanym (chyba) graczem simki a komiszem:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5306-2026-2027-draft-i-free-agency-komentarze/page-5

 

Faktycznie - oczywiste dla wszystkich! :smile:

Jeszcze raz powtórzę, że nie wiem kto ma jaką wiedzę. Ja wiem, że jest max i max birdowski i są między nimi zasadnicze różnice.

 

Przepisy to imho lepszy punkt zaczepienia niż "zawsze tak robiłem i nikt się nie czepiał".

Nie tylko ja robiłem.

 

No tak. Bronisz tylko robienia trejdów przy FA-deadline bo wg. Ciebie podejrzanie wygladają :grin:

Masz coś do mojej osoby? Bo widzę, że wszystko Tobie nie pasuje. A to, że kiedyś tankowałem. A to, że broniłem jakiś wymian, itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do mojej osoby? Bo widzę, że wszystko Tobie nie pasuje. A to, że kiedyś tankowałem. A to, że broniłem jakiś wymian, itp..

 

Przecież Cię nie znam.

 

Ale takie moralizatorsko-pouczająco-gówniane kwiatki:

 

No ale to też pokazuje, że reagujecie tylko w sytuacji gdy chcecie coś ugrać dla siebie, albo uważacie, że jesteście pokrzywdzeni.

 

No widzisz, to jest właśnie błędne myślenie. Nie należy patrzeć przez pryzmat własnych korzyści, lecz tego co jest dobre dla ligi. 

 

faktycznie nieco mnie irytują.

Jeszcze raz powtórzę, że nie wiem kto ma jaką wiedzę. Ja wiem, że jest max i max birdowski i są między nimi zasadnicze różnice.

 

Nie zostało to uregulowane w zapisie, bo dla mnie było to oczywiste, dla Cichego też, a innych pewnie też.

 

funny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cię nie znam.

To w jakim celu poruszałeś jakieś zupełnie poboczne tematy o tankowaniu, wymianach z deadline, które nie mają nic wspólnego ze sprawą?

 

Ale takie moralizatorsko-pouczająco-gówniane kwiatki:

 

faktycznie nieco mnie irytują.

Irytujące są Twoje żale i pretensje, że niby jestem głównym beneficjentem niedopatrzeń w regulaminie.

 

funny

Śmieszny to jest fakt, że mogłeś dawno to uregulować. Jednak miałeś to w dupie, bo Ciebie to nie dotyczyło.

 

Dla mnie temat wyczerpany, nie wiedzę sensu wdawać się w dalszą dyskusję studencką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny to jest fakt, że mogłeś dawno to uregulować. Jednak miałeś to w dupie, bo Ciebie to nie dotyczyło.

 

No a Ciebie to dotyczylo (i to podwojnie - jako komisza i jako korzystajacego) a i tak miales to w dupie. Wiec nie pisz prosze o "dobru ligi".

 

Niech bedzie ze koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Hawks -$6 674 532

 

Scottie Pippen, MLE

Shawn Marion, MLE

Mike Bibby, LLE

Antoine Walker, minimum

James Harden, minimum

Manu Ginobili, minimum

Ricky Pierce, minimum

Mookie Blaylock, minimum

Rick Smits, minimum

Pattrick Patterson, minimum

Harrison Barnes, minimum

 

jest dostępne 2x MLE czy to błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.