Skocz do zawartości

Obrona Króla- z pasją nawet kiedy nikt nie atakuje..


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

 Kyrie nie ciagnal tego wozka, sam nie wyszedlby z pierwszej rundy. prawie idealny sidekick dla Jamesa. szkoda, ze ego wzielo gore. dal Cavs dwa zdrowe sezony kiedy trzeba bylo. 

Pewnie że nie ciągnął, te 30 punktów na mecz wrzuciłby byle jaki kmiot, czy to JR, czy to Tristan, nie ważne. Teraz też w ewentualnym finale też ktoś się znajdzie, czy to Korver, czy to JR, czy to Love. Co to jest 30 punktów? w trójkę w trzech meczach meczach dadzą radę. 

Jesteś taki głupi czy tylko udajesz? I to fan Clev w dodatku. Jakby nie duet LBJ + Irving to byście na tytuł czekali kolejne 100 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie ciągnął, te 30 punktów na mecz wrzuciłby byle jaki kmiot, czy to JR, czy to Tristan, nie ważne. Teraz też w ewentualnym finale też ktoś się znajdzie, czy to Korver, czy to JR, czy to Love. Co to jest 30 punktów? w trójkę w trzech meczach meczach dadzą radę. 

Jesteś taki głupi czy tylko udajesz? I to fan Clev w dodatku. Jakby nie duet LBJ + Irving to byście na tytuł czekali kolejne 100 lat. 

ty o jednym ja o drugim. bez Lebrona mialby i moze 35 punktow, tylko nie wyszedlby z pierwszej rundy. razem sie uzupelniali. Lebron sam zaciagnie to, co teraz mamy w Cavs do kolejnego finalu.

jeszcze jedna rzecz, oczywiscie nie doceniany Love, w zyciu na pierwsza opcje, iffy druga opcja, ale jako trzeci przy Lebronie i Irvingu ? zracy tablice TT ? Ty sie smiejesz, ze ja nie doceniam Kyriego, ja smieje z tych fanow Bostonu, ktorzy nie doceniaja tego co moze robic Rozier po obu stronach parkietu i juz tylko czekaja na Irvinga i licza ze 1+2=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty o jednym ja o drugim. bez Lebrona mialby i moze 35 punktow, tylko nie wyszedlby z pierwszej rundy. razem sie uzupelniali. Lebron sam zaciagnie to, co teraz mamy w Cavs do kolejnego finalu.

jeszcze jedna rzecz, oczywiscie nie doceniany Love, w zyciu na pierwsza opcje, iffy druga opcja, ale jako trzeci przy Lebronie i Irvingu ? zracy tablice TT ? Ty sie smiejesz, ze ja nie doceniam Kyriego, ja smieje z tych fanow Bostonu, ktorzy nie doceniaja tego co moze robic Rozier po obu stronach parkietu i juz tylko czekaja na Irvinga i licza ze 1+2=4

nie ja o jednym ty o drugim, bo pisałem kilka postów wyże, że tamta drużyna z Irvingiem bez LBJa robi R1, a z Jamesem bez Irvinga robi finały w których dostaje po dupie. Więc czytaj całą dyskusję i potem się przypierdalaj. I jakoś tak się składa że Irving trzepał 30 punktów na mecz z LBJem obok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym jest ta dyskusja w ogóle?

LeBron zaciągnie tegorocznych Cavs do finału lub będzie bardzo blisko tego, Cavs z Kyrie'm nie weszliby do PO.

Kyrie nie ciągnął Cavs w sezonie gdy zdobyli mistrza.

Kyrie wrzucał bardzo ważne punkty od siebie i zdejmował nieco presji z LBJ gdy zdobywali mistrza.

LeBron nie wygrałby wtedy mistrza bez Kyriego.

Kyrie nie wygrałby wtedy mistrza bez LeBrona.

 

Można zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh http://prntscr.com/jml9f5 skoro LeBron zaciągnie do finału NBA, to powiedz mi kochany czemu Bolton Celtics mają przewagę 3:2 i brakuje im tylko 1 zwycięstwa do awansowania właśnie Finału NBA? Ponadto propo finału, swoją drogą może być bardzo ciekawy i zaskakujący finał NBA między Houston Rockets a Bolton Celtics, chociaż co do Rockets to są na równi w finale konfederacji zachodniej,

ale oczywiście byłbym zadowolony z zwycięstwa Rockets(by pomścili Spurs z 1 rundy, która została niestety pokonana przez właśnie Golden State Warriors).

A wracając, trzeba być ślepym by nie widzieć jaki potencjał ma Jayson Tatuma. Co do hejtowania LBJ, to się nie zgadzam do końca, bo jednak on jest bardzo mocnym czynnikiem klubu. Ale nawet mając w składzie LBJ, Cavaliers są skazani na porażke, niekoniecznie 2:4, ale 3:4 dla Boston Celtics to pewniak. Wiadomo wszystko możliwe w końcu dziś mecz między nimi, jednakże Bolton Celtics już teraz może pokonać Cavaliers jak nie ulegną presji LBJ i tym samym dostaną się do finału NBA.

Edytowane przez Leszek Roskohard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh http://prntscr.com/jml9f5 skoro LeBron zaciągnie do finału NBA, to powiedz mi kochany czemu Bolton Celtics mają przewagę 3:2 i brakuje im tylko 1 zwycięstwa do awansowania właśnie Finału NBA?

 

 

LeBron zaciągnie tegorocznych Cavs do finału lub będzie bardzo blisko tego

 

OJYP8VC.png

Edytowane przez ranker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym jest ta dyskusja w ogóle?

LeBron zaciągnie tegorocznych Cavs do finału lub będzie bardzo blisko tego, Cavs z Kyrie'm nie weszliby do PO.

Kyrie nie ciągnął Cavs w sezonie gdy zdobyli mistrza.

Kyrie wrzucał bardzo ważne punkty od siebie i zdejmował nieco presji z LBJ gdy zdobywali mistrza.

LeBron nie wygrałby wtedy mistrza bez Kyriego.

Kyrie nie wygrałby wtedy mistrza bez LeBrona.

 

Można zakończyć.

No i to jest samo sedno. Lebron bez kogoś takiego jak Kyrie czy Wade nie zrobi nic, jak Jordan bez Pippena. Sam Irving to w ogóle niezwykle specyficzny gracz, mimo być może najlepszego skilla ever, prawdopodobnie nigdy nie zostanie samcem alfa, brakuje mu do tego zdrowia, warunków fizycznych no i pewnie też mentalności/koncentracji/zaangażowania (to chyba dobre słowo) przez cały mecz, a przez cały sezon to już w ogóle. Jest artystą, nie jest atletą, bije Westbrooka nie o dwie, a o cztery głowy, jeśli chodzi o pomysł i wykończenie konkretnych akcji, ale brakuje mu intensywności. Jeśli jest do rozegrania tylko kilka minut w najważniejszych momentach na dużej scenie - praktycznie nigdy nie wymięka. To jest Robin, który w danej bitwie, na jej końcu zastępuje rannego Batmana i ją wygrywa, przypieczętowuje zwycięstwo, gdy wychodzi do walki sam to wojny raczej nie wygra....

 

Mamy rok 2018, Kyrie jako samodzielny lider, bez Lebrona, ma takie samo usage jak z Lebronem, sezon 2018/2019, kim będzie Kyrie przy rozwiniętych, młodych i z duża dawką pewności siebie Brownie i Tatumie, do tego zdrowym Haywardzie? Kwasik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy support Le Brona to support jego fanów.

najpiękniejszy post @Elyego jaki czytałem, czysta poezja :) właściwie można by nim zamknąć tą całą dyskusję, fani Lebrona sa nawet gorsi od fanów Jordana, tamtego chociaż w 100% broniły poczynania na boisku, tutaj non stop jest dorabianie jakichś teorii, niewiadomo zresztą po co, będzie hofem, jednym z najwybitniejszych graczy swojej generacji, ale dla "psychofana" to za mało. Taki "psychofan" to by  samego Lebrona pojechał gdyby on sam przyznał, że coś tam w jego grze nie jest doskonałe, albo że nie jest najwybitniejszym koszykarzem jaki po ziemi stąpał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 6 razy, nie musisz powtarzać, jeszcze tylko Baylor i będzie #1  jeśli chodzi o wicemistrzostwo nba, akurat w tym sezonie ma to praktycznie jak w banku więc jest się z czego cieszyć :tongue:  :pride:

 

60% sezonów kończone w finałach NBA, faktycznie żadne osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.