Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Woj w trakcie sezonu pisał, że nie ma większych szans na zostanie PG w OKC, więc ta pojawiająca sie w mediach narracja (PG rozważa zostanie w Oklahomie; także u niego) akurat jest znacząca. To że Lakers dalej mają na niego szanse to inna sprawa, ale wygląda na to że George'owi faktycznie podoba się w OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PG przejdzie do Lakers, ale nie jestem pewny kiedy. Jest szansa, że teraz, ale LA może potrzebować czegoś więcej aby George'a skusić niż samo bycie Lakersami (bo to w sumie tak wygląda obecnie). Na chwilę obecną, teraz już to Thunder są sportowo lepsi. Może podpisać tu umowę na przykładowo 3 lata, i potem zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG nie bardzo czmeu ma zostawać w Oklahomie, chyba że wchodzi tu jakaś wyjątkowa dobra relacja miedzyludzka między nim Westrborkiem oraz Adamsem.

 

Argumenty przeciwko to

-Rozwój drużyny, Westbrook zawsze będzie Westrborkiem, Carmelo lepszy nie będzie a szansa że będzie gorszy jest duża, ławka nie wyglada kolorowo a hajsu na wzmocnienia nie ma za dużo.

-PG ma rolę drugoplanowa nie jest nawet 1 opcja tej drużyny.

-Los Angeles to fajniejsze miejsce do życia niż Oklahoma.

-PG wróciłyby "do siebie"

 

Moim zdaniem dużo bardziej prawpodoobna jest opcja 76 niż Oklahomy bo sportowa wyglądają dużo lepiej jeśli chodzi o przyszłość a jeśli nie chciałby być 1 opcja to 76 też sie nadają bo ich twarzą jest jak na razie Embid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba też wreszcie zapytac zy paul a raczejjego zdrowie są warte maxa

Chłop ma taką tabelke kontuzji w rs i PO że to aż straszne. Musiał nieźle narozrabiać w poprzednim życiu skoro karma tak go teraz karze!

 

Ja na miejscu Moreya bm bardziej dbał o dobro druzyny niż podstarzałego CP, który jest nieobecny w kazdym wartościowym momencie

Tym bardziej ze ma szansę pozyskać de czołsen łana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell wczoraj u Woja powiedział , że będzie namawiał Georgea na podpisanie z Jazz..

Juz abstrahując od powodzenia tej akcji to cieszy mnie jakie „exposure” ma Mitchell. W czasie all star weekend Haywarda można byłoby pomylić z jakims pierwszym lepszym kibicem, do Mitchella ustawiłaby sie kolejka dziennikarzy, fanów itd. Jazz takiego zawodnika, o takiej medialności, rozpoznawalności w trakcie swojej kariery nie mieli w swojej historii (?). Fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic

 

Morey to nie jest głupi ziomen, i skoro Ty i ja wiemy o CP3 to, co wiemy, to on pewnie też. Ciekawe co z tym zrobi.

Ja wiem ale cp3 mysli o sobie inaczej ze zestarzeje sie jak wino i max mu sie nalezy. Imo te supermaxy to slaby pomysl bo dostajesz go w takim wieku ze na koncu umowy jestes obciazeniem - ale ktos tego cp3 weźmie i bedzie miec swojego denga na lawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może na poziomie dograć ten kontrakt nawet jak będzie past prime, wzorem właśnie Stocktona czy Nasha. Rockets tutaj nie mają żadnego wyjścia i niemal na pewno doszło rok temu do porozumienia, że za rok dadzą mu maxa. Będą mieli Hardena dalej zapewne, więc poza ogromnym payrollem dramatu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qoNh3Xz.jpg

Donovan dziś wrzucił twitta w którym określa George;a najlepszym przyjacielem... Rekrutacja na całego.. Nadal nie wiem jak by to się miał udać bez pomocy PG np opt in z wymuszeniem wymiany z Jazz

 

Ale ogólnie to wszystko jest możliwe

Cytując ostatnie Game of Zones: "I know I’ll lose in the playoffs no matter where I go... but Los Angeles has a beach". Imo jeśli PG nie znajdzie jakiegoś teamu, w którym mógłby realnie powalczyć o mistrzostwo, to po co miałby iść do Jazz? No offense ale na zachodzie z tym składem, niezależnie czy uda się ściągnąć George'a czy nie, WCF to będzie cud. Rox i GSW są za mocni i George doskonale sobie zdaje z tego sprawę. A Lakers to zawsze był big market, California, palmy, Beverly Hills i te sprawy. A jeszcze istnieje cień szansy, że do LAL dojdzie paru więcej niż solidnych grajków, więc może się z tego zrobić druga Oklahoma. Także popieram kolegę wyżej, młody za bardzo się podjarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zostanę zakrzyczany, ale według mnie OKC bez PG13 < LAL bez PG13 w sezonie 18/19 już (zakładając jedynie pozostanie Randle'a, Lopeza, KCP i tego nawet Thomasa). 

 

 

Co do offseason :

 

Wszystko co najważniejsze kręci się wokół LeBrona, bo powiązane są z tym

 

1) Ruchy Cavs -> jakaś szansa minimalna na pozostanie LJ jest, więc w ruchu może być 8 pick pod wzmocnienia oczywiście (Kemba?). W innym przypadku prawdopodobnie totalne zaoranie na 2 sezony/

2) Sprawa PG13 -> według mnie niezależnie od wszystkiego wyląduje w Lakers, ale jakaś tam opcja na próbe stworzenia monster teamu z LJ do walki z GSW jest

3) Sprawa Kawhiego -> Jeśli LJ zostanie na wschodzie i pójdzie np do Sixers, to Spurs według mnie są w stanie sprzedać na wschód za wysoką cenę Leonarda

4) Ruchy LAL, HOU, PHI, BOS, nawet LAC - wiadomo. 

5) Ewentualne odejście z EastC  -> możliwe mocne ruchy na teraz pod finały w NBA w Cs, Sixers, Raptors, Pacers, a nawet jakieś szalone posunięcia Heat czy Wizards.

 

 

Niewiele jest ekip, które na 99% nie zaskoczą od GSW z jednej strony do Hawks z drugiej.

Wiele ekip ma gigantyczne problemy z salary (np ploteczka o Denver chcących spuścić Farieda z lotto pickiem...)

 

Wiele na rozdrożu przed sezonem (Hornets, Clippers, Heat)

Wiele mogących zmieniać strategię (np atak Kings na PO?)

 

 

Ale wszystko zacznie się na poważnie od decyzji LJ raczej, 

 

Sama obecność Westbricka sprawia, że OKC>>>LAL. Przestań się oszukiwać.

 

 

Co do Celtics, jak dla mnie nie powinni robić zupełnie nic, tylko dać czas młodym, żeby się rozwinęli i przeczekać, aż GSW i Lebron się skończą. Ewentualnie szukać picków lub kogoś młodszego za Irvinga lub Haywarda. I postarać się o zatrzymanie Smarta w rozsądnych pieniądzach, jego obrona w dzisiejszych czasach jest nieoceniona. 

 

Nie byłbym pewien PG13 w Lakers, ostatnie lata pokazały, że samo Los Angeles nie wystarcza do przyciągnięcia poważnych grajków. Mozgov, Deng to najgrubsze ryby, które złowili. He, he.

 

Pozostaje tylko jedno poważne pytanie. Co zrobi Lebron. Bo swoją decyzją może wywrócić ligę do góry nogami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zostanę zakrzyczany, ale według mnie OKC bez PG13 < LAL bez PG13 w sezonie 18/19 już (zakładając jedynie pozostanie Randle'a, Lopeza, KCP i tego nawet Thomasa).

 

To, że Lakers w następnym sezonie powinni być lepsi niż okc jeśli PG podpisze powiedzmy z Sixers to żadna kontrowersyjna teza fana Lakers. Już w tym sezonie z PG przy dużo mniejszej ilości kontuzji jakoś specjalnie lepsi nie byli. Jak PG odejdzie, okla nie ma za bardzo środków do wzmocnienia składu, a lakers zostając z tym co mieli robią krok do przodu jeśli kontuzji będzie mniej i to nie wspominając o rozwoju młodych, który większe czy mniejszy, ale jakiś tam będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.