Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Howard do GSW? Jeśli tak by się stało to game over. Zastąpić Zaze Dwightem to jak zamienić burgera ze stacji na homara w restauracji. :D

Już podobny ton postów kiedyś czytałem. Też dotyczył Howarda. Też zachodu. Mieli zaorać ligę i nawet koszulki też żółte. Ale pojawił się tam Qń i wszystko szlag trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podobny ton postów kiedyś czytałem. Też dotyczył Howarda. Też zachodu. Mieli zaorać ligę i nawet koszulki też żółte. Ale pojawił się tam Qń i wszystko szlag trafił.

Wtedy jak przechodził do Lakers był wielką gwiazdą. Teraz jakby poszedł do Warriors byłby zadaniowcem. Widzisz różnicę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw z jamala zrobili dobrego zadaniowa choć zdawało się że chłop już umarł dla ligi, znaleźli dobre miejsce dla Livingstona choć ten też tułał się po lidze

Howard na takim dealu mógłby odbudować swoją markę, tym bardziej że ostatni sezon miał wcale nie najgorszy.

Na bank już nie będzie grał na poziomie all stara ale pożytecznym rolesem/starterem może być do emerytury i gra w czymś poważnym na poziomie warriors pewnie by mu w tym pomogła

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Howard miał naprawdę niezły sezon i chyba w Hornets jakoś specjalnie na niego nie pomstowali, on bynajmniej teraz nie ma maniery gwiazdora, przynajmniej bankowo nie tak jak jeszcze za czasów Rox, poza tym jak napisał @Joe w takiej ekipie jak GSW by go potrafili ustawić, a co za tym idzie mam nadzieję że nie wpadną na pomysł pozyskania go bo następny sezon mają znowu w garści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Howard miał naprawdę niezły sezon i chyba w Hornets jakoś specjalnie na niego nie pomstowali, on bynajmniej teraz nie ma maniery gwiazdora, przynajmniej bankowo nie tak jak jeszcze za czasów Rox, poza tym jak napisał @Joe w takiej ekipie jak GSW by go potrafili ustawić, a co za tym idzie mam nadzieję że nie wpadną na pomysł pozyskania go bo następny sezon mają znowu w garści 

 

 

no ogólnie super z niego ziomas ale z jakiegoś powodu w nowym sezonie będzie grał w 4 klubie na przestrzeni 4 lat.

Dla ekipy typu Warriors to high risk low reward move. Nie pójdą na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie super z niego ziomas ale z jakiegoś powodu w nowym sezonie będzie grał w 4 klubie na przestrzeni 4 lat.

Dla ekipy typu Warriors to high risk low reward move. Nie pójdą na to.

Szczególnie, że już w tym roku mieli problemy w szatni, co już ktoś z graczy potwierdził (chyba Iggy?) ale oczywiście nie powiedział jak duża sprawa i o co poszło. Po co ryzykować z DH.

 

Choć ja po części na to liczę.

 

W ostatnim sezonie GSW nieźle zjebali z minimalnymi umowami, poza DWestem nie mieli nikogo poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Howard miał naprawdę niezły sezon i chyba w Hornets jakoś specjalnie na niego nie pomstowali, on bynajmniej teraz nie ma maniery gwiazdora, przynajmniej bankowo nie tak jak jeszcze za czasów Rox, poza tym jak napisał @Joe w takiej ekipie jak GSW by go potrafili ustawić, a co za tym idzie mam nadzieję że nie wpadną na pomysł pozyskania go bo następny sezon mają znowu w garści 

W tym sęk, że go oddali do Nets, bo był nielubiany w szatni. Jednakże GSW to nie Hornets więc by go tam naprostowali. A jak by pajacował to by zapewne został wyjebany. Z nim czy bez niego i tak są wielkim faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać Howarda i jego gdybania

 

Coraz mniej jest niewiadomych

Chandler zrobił opt in i sytuacja Denver staje się naprawdę nie do pozazdroszczenia... Bartona odpuszczą a jokicowi dadzą maxa , który na rok ich wepnię w podatek od luksusu

 

Dziś pojawił się kolejny dziennikarz , który twierdzi że George zostanie w Thunder a jest nim Sam Amick a to już troche poważniejsza półka

On z kolei zdementował plotki Broussarda tzn on twierdzi że Houston doskonale wiedziało jaki będzie kontrakt Chrisa. Nie było zgrzytów i to będzie max ale raczej 4 letni

 

Melo nieoficjalnie powiedział że przedłuża umowe z Thunder o kolejny rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

Melo nie ma co się dziwić. 28 mln na stole, a jego gra w tym sezonie była warta może 1/3 z tego. Gdyby był free agentem to ile by dostał? 5-8 mln? OKC są w dupie z nim na pokładzie. Ja na miejscu George'a zmieniłbym pracodawcę, ale nie jestem na jego miejscu hehe

 

Westbrook: $35.3 m

Anthony: $27.9 m
Adams: $24.1 m
Roberson: $10 m
Abrines: $5.4 m
Total: $102.8 m

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepokoja mnie te doniesienia odnosnie pg13 bo spodziewalem sie, ze to no brainer.

magic powiedzial cos w stylu: granie dla lakers to zaszczyt, jesli nie wiesz o tym i nie chcesz grac dla lakers to moze i dobrze.

nie chce mi sie wierzyc, by nie poszedl do lakers ale czas pokaze...

 

dwight howard to wrzod na dupie kazdej szatni, w ktorej sie pojawil. jezeli 2 kolejne zespoly wola przyjac niekorzystne umowy tylko po to, by sie go pozbyc, to jasny sygnal, ze cos jest na rzeczy.

 

nie sadze by jakakolwiek ekipa, grajaca w przyszlym sezonie o cos wiecej(warriors, celtics, rockets) zaryzykowala go nawet za minimum. po 1 nie bardzo pasuje do dzisiejszej gry, po 2 ryzyko zbyt duze. szczerze mowiac nie bardzo widze zespol, ktory bedzie mial ochote w ogole go przyjac nawet za rozsadne pieniadze, skoro nie sprawdzil sie ani w atlancie ani w charlotte, a nei zapominajmy, ze jego ego jest olbrzymie i chyba nie dotarlo jeszcze do niego, ze w tej chwili jest na poziomie backup C / grania w chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.