Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

2 uwagi czysto techniczne

 

Po 1 - wybór kings nie jest niechroniony bo jeśli będzie nr 1 to trafia do 76ers i wtedy Boston otrzymuje wybór 76ers. Tam  w ogóle jest kombinacja lepszy z dwóch wyborów Kings-76ers

Po 2 - Boston ma jeszcze wybór Memphis chroniony TOp8 za rok top6 w 2020 i niechroniony w 2021

 

 

Ogólnie zgadzam się ,że Smart nie jest wart 14 mln i ogólnie Ainge raczej go puści niż ukisi się z dużą umową

Do Baynesa i Larkina Boston nie ma praw Birda więc mają dość ograniczone możliwości jego podpisania..

 

Baynes i Smart sa jacy są ale to oni dali twardość obronie Bostonu. Smart na dodatek jest bardzo sprytny. Będąc kiepskim strzelcem potrafił oszukiwać pół ligi dokonując fałszywego wjazdu i po śkupieniu na sobie obrony podawał na obwód. On daje dużo energii . Dużo walki o każdą piłkę. Zwłaszcza takie bezpańskie. To nie przypadek, że długo był najlepszy w pluso minusach w Bostonie

 

Ale niewątpliwie skoro Lou dostaje tylko 8 to ciężko dać Smartowi nawet te 12 mln za sezon. Z drugiej strony rynku na niego nie będzie. 60/4 nikt mu raczej nie da . Nawet 44/4 może być nieosiągalne na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely dzięki za zwrócenie uwagi co do picków, już poprawione :). Co do Smarta to w teorii jest pożyteczny i sprytny. W praktyce widzisz wszystkie jego cegły, rzuty na pałę...no nie wiem. Był taki offseason chyba dwa lata temu, gdzie zapewniał że poprawił rzut, wrzucał jakieś filmiki gdzie ciska jakieś rzuty z połowy boiska i trafia. Wtedy pomyślałem sobie ok, może chłop faktycznie się zmienił i warto dać mu szansę. Teraz widać że znowu nie pykło. Gdyby on jeszcze nie brał tych akcji na siebie, ale on ma straszną tendencję do zamieniania się w superhero, czytaj Wy się tylko patrzycie, a ja tu już odwale całą akcję za Was. A że rzut ma taki jaki ma, to później biorą się te jego statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że w lidze jest tylko jeden, góra dwa teamy które Wam nie zazdroszczą sytuacji. Ainge przez lata odwalił kawał dobrej roboty i naprawdę 90% GMów dało by się pociąć za tak trudne decyzje do podjęcia jakie ma Danny...

 

Trzeba życzyć zdrowia i chyba czegoś dużego pod kosz bo tam są na ten moment największe braki. Tyle, że nie bardzo widzę REALNĄ propozycję czegoś, co by mogło być w zasięgu wymian, rzucało w miarę za 3pt i miało mózg ( ostatnie obowiązkowe ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość bijący już powoli w sufit możliwości a do tego w zamian gość idealnie wpasowujący się w system nowoczesny i tani normalnie tacy gracze są naprawdę drodzy i nie dziwię się, że Cuban woła sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.davis nie jest czasem przymierzany do Celtów?

Za któregoś z dwójki Hay-Irving byłby to mega steal Dannyego

W sumie to chciałbym haya Tatuma i Davisa zobaczyć grających razem

gość bijący już powoli w sufit możliwości a do tego w zamian gość idealnie wpasowujący się w system nowoczesny i tani normalnie tacy gracze są naprawdę drodzy i nie dziwię się, że Cuban woła sporo

hmm 21latek "dobijający do sufitu"

Odważna teza

Możesz ją jakoś obronić?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.davis nie jest czasem przymierzany do Celtów?

Za któregoś z dwójki Hay-Irving byłby to mega steal Dannyego

W sumie to chciałbym haya Tatuma i Davisa zobaczyć grających razem

Moim zdaniem Davis nie zrezygnuje świadomie z superhipermaxa od NOP. Dopiero jak Pelikany uznają, że mu go nie dadzą (lub nie będzie się łapał, jeśli to możliwe) to może odejdzie. A Pels sami raczej go też nie oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.davis nie jest czasem przymierzany do Celtów?

Za któregoś z dwójki Hay-Irving byłby to mega steal Dannyego

W sumie to chciałbym haya Tatuma i Davisa zobaczyć grających razem

hmm 21latek "dobijający do sufitu"

Odważna teza

Możesz ją jakoś obronić?

Irving obok Jrue? Nie czuję tego.

 

A ta teza że Brown dobija już do sufitu w wieku 21 lat to się do łapu-capu nadaje, tyle że nie mam jak dzisiaj wrzucić bo laptop w biurze został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 21latek "dobijający do sufitu"

Odważna teza

Możesz ją jakoś obronić

 

źle to ująłem, bo na myśli miałem ofensywnych możliwości 

uważam tak po prostu bo nie widzę w nim jakiegoś ofensywnego polotu i widać, że z wypracowanych klepek idzie mu dobrze ale wypchnięty poza strefę komfortu już ma problem do tego jakimś wirtuozem krecji rzutu też nie zostanie czyli po prostu elite two-way guard; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma 21 lat!

Lebron w tym wieku napierdalal niedolory z ft! A był w lidze dłużej od jalena!

I oczywiście nie twierdzę zebrown to będzie półka lebrona, żeby nie było

Ale brak walki o Butler teraz ma sens, bo Brown już w tej chwili niewiele ustępuje Jimmyemu

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.davis nie jest czasem przymierzany do Celtów?

 

Od 3 lat Celtics ściągają Davisa, tylko jakoś Pels nie chcą go oddać. Albo chcą Tatum, Brown, pick i coś jeszcze. Wtedy sknera Ainge dostaje drgawek, że ktoś chce być bardziej pazerny od niego i odkłada słuchawkę.

Ainge to pewnie chciałby oddać Smarta, pick (najlepiej Bostonu) i jakiś szrot. I jest zdziwiony, że w Nowym Orleanie ktoś z śmiechu spadł z krzesła.

Przydałby się center, ale pewnie skończy się na trejdzie Smarta, zostawieniu Baynes. Ewentualnie Smart za max 10, Baynes za 8 i żadnych większych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Aigne nie wymieni Browna na żadnego Bambe? Bo Brown to 21 lat i +- 20ppg w tegorocznych PO. A Bamba to 20 lat i filmiki z gry w Texasie. Ja wiem, że typek do nas pasuje, ale póki co nie wiadomo czy to będzie Gobert z trójką, czy Noel z gorszą defensywą. Tutaj rzuciłbym inne nazwisko, choć nie wiem jak ten Pan sobie teraz radzi i czy byłby wart Browna: Myles Turner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Aigne nie wymieni Browna na żadnego Bambe? Bo Brown to 21 lat i +- 20ppg w tegorocznych PO. A Bamba to 20 lat i filmiki z gry w Texasie. Ja wiem, że typek do nas pasuje, ale póki co nie wiadomo czy to będzie Gobert z trójką, czy Noel z gorszą defensywą. Tutaj rzuciłbym inne nazwisko, choć nie wiem jak ten Pan sobie teraz radzi i czy byłby wart Browna: Myles Turner.

Sytuacja nigdy nie wiadomo jak się potoczy tylko kogoś takiego jak Bamba jeszcze nigdy nie było. Gość będzie miał rekordowa rozpiętość ramion jak już wejdzie do ligi dodatkowo jest duża szansa na to iż będzie dużo lepszym obrońca na obwodzie niż Gobert. W systemie Brada to powinna być bestia i wzmocnienie już w 1 roku. Ja bym postawił pytanie inaczej czy ktoś chciałby brać Browna za Bambe? Ale to chyba zależy od tego kto ma jakie skłonności do ryzyka ;)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego Aigne nie wymieni Browna na żadnego Bambe? Bo Brown to 21 lat i +- 20ppg w tegorocznych PO. A Bamba to 20 lat i filmiki z gry w Texasie. Ja wiem, że typek do nas pasuje, ale póki co nie wiadomo czy to będzie Gobert z trójką, czy Noel z gorszą defensywą. Tutaj rzuciłbym inne nazwisko, choć nie wiem jak ten Pan sobie teraz radzi i czy byłby wart Browna: Myles Turner.

Ja tam max co widzę to Boston oddaje pick SAC + Roziera + jakiś Guershonów za pick w tym drafcie. Brown? Bez żartów.

 

Ciekawym pomysłem jest Wendell Carter (rok młodszy od Bamby a już świetny w Duke) vel Al Horford 2.0 :D

Prawie pyknęliście Brona z jednym Horfordem, to może z dwoma się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam max co widzę to Boston oddaje pick SAC + Roziera + jakiś Guershonów za pick w tym drafcie. Brown? Bez żartów.

 

Ciekawym pomysłem jest Wendell Carter (rok młodszy od Bamby a już świetny w Duke) vel Al Horford 2.0 :grin:

Prawie pyknęliście Brona z jednym Horfordem, to może z dwoma się uda :smile:

Ale przecież plotki mówią o ofercie Brown +27 wybór co Mavs wyśmiało

 

Dallas chce Tatuma

 

Więc ja bym się wstrzymał z pisaniem o żartach bo jest dużo plotke, że Ainge jednak tego Browna oferuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.