Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewalem sie tego, ale Raptors beda ciezkim orzechem do zgryzienia w tym sezonie dla Celtics.

Cala druzyna zagrala na bardzo wysokiej skutecznosci, ale pod koszem pomimo takiej samej ilosci zbiorek to Raptors gwalcili niemilosiernie i robili co chcieli. Panie Ainge jak zyc?

Na plus z tego spotkania oczywiscie Tatum, nie musze pisac czemu.

Hayward zagral dosyc dobre spotkanie(bierzemy pod uwage to ze Hay nie gral rok w kosza). Na przelomie 3 i 4 kwarty wszedl dobrze w mecz rzucil kilka jumperkow rozdal pale pilek i bylo widac ze ciagnal druzyne za uszy w tamtym momencie. No i najwazniejsze ze nie boi sie kontaktu z przeciwnikiem, daje mu czas do post all-star break zeby wrocil do swojej peak dyspozycji sprzed kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers poza Simmonsem zagrali parodystycznie. Raptors zagrali nieźle i było -12. Słabo wyglądał Boston w ataku i wygląda na to, że będą potrzebować trochę czasu żeby to poukładać, o to mi chodziło.

Po części masz racje, potwierdzają to wskaźniki ilości i jakości izolacji w ataku Bostonu, który jest w czołówce ligi pod tym względem (ilości, nie jakości) póki co.

 

To widać gołym okiem, ze zbudowanie flow, automatyzmow i odruchów w ataku z Kyriem i Haywardem troche potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak grali do stycznia / lutego to bym się zaczął martwić. Core C's ma już za sobą sporo mikrocykli i myślę, że Brad patrzy na formę swoich zawodników w dużo większej perpsektywie. Oni mają być w sztosie na PO, a widocznie nie jest do tego potrzebny mikro szczyt w październiku.

 

Jest taka zasada: nie lekceważ Magic w październiku :smile:.

 

Vuc za Roziera? Anyone?

 

No one. Wolałbym oddać Roziera za darmo, niż brać Vuca, który nie upgrade'je C's w żadnym istotnym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contender przegrywa u siebie z Orlando, co ten Boston? Btw Toronto jak na razie wygląda o klasę lepiej. Będzie ciekawie.

Coś się popsuło, cała drużyna od początku sezonu brak skuteczności. Ja tam na razie nie panikuje. Wiem jak Ci ludzie grali sezon temu, a to dopiero parę gier za nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.