Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Al znowu swoją grą rozpoczyna dyskusje "za co my mu płacimy?"

Smart cegli

Rozier to gracz z zeszłego RS a nie PO

Świetna ławka

Młodzi grają swoje

Pod koszem skaczą nam po głowach

Kyrie superstar

Czyli norma

Liczę na jakościową poprawę Haywarda i duetu J&J który został przedłużony. Mam nadzieję, że wracamy do normy czyli ECF co najmniej

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[DuFour] Last season, Jayson Tatum averaged 2.6 shots a game after 3 or more dribbles. This season it is up to 4.1. Pull-ups have increased from 3.4 to 6.8 a game. Over half his attempts are pull ups off the dribble this season.

 

Midrange att per game 17/18 - 2.7 per game [28.0 %]

Midrange att per game 18/19 - 5.0 per game [43.7 %]

 

P9MrA4.jpg

bWip2D.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przyszło do głowy już po obejrzeniu pierwszego meczu tego sezonu. Oddaje więcej rzutów, nie boi się izolacji, przypomina mocno Tatuma z poprzednich PO pod tym względem, niestety pod względem skuteczności już nie. :D

Ale ja i tak się cieszę, bo w tych iso, jeśli JT nie zaplącze się o własne nogi, to na bank wykreuje przynajmniej metr separacji od obrońcy. A w końcu przestanie pudłować te czyste pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie, to dla mnie nasz duet Jay&Jay to póki co spore rozczarowanie. Mam nadzieję, że to tylko normalne wahania formy, jak to u młodych graczy bywa. Na wielki plus za to Morris, co on ostatnio wyprawia zza łuku to poezja. Powinien w nagrodę pograć trochę w s5 kosztem Browna lub cały czas bardzo przeciętnego żeby nie powiedzieć słabego Haywarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2nd roundery nie mają niemal żadnej wartości. Są sprzedawane za grosze lub rzucane za jakiegoś Paytona.

 

Late first rounder ( Suns mają chyba pick Bucks ) lub jakiś protected może pójść. Zwłaszcza, że rynek PG jest bardzo ubogi, a Rozier całkiem sporo pokazał. Nets rok temu odrzucali first roundery za Dinwiddie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by Rozier był overrated. Nikt nie mówi że jest allstarem, ba w tym momencie nie jest nawet naszym 6manem. Po prostu widać że chłopak dusi się na tej ławce. Grając końcówkę sezonu jako starter nie zawodził, nie odstawał poziomem od reszty. Dla mnie to taki Westbrook dla ubogich, z dużo lepszym rzutem. Aytona to my za niego nie wyciągniemy ale cmon, 2nd roundery to się dzisiaj daje za graczy, którzy równie dobrze mogliby grać na two way kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.