Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież plotki mówią o ofercie Brown +27 wybór co Mavs wyśmiało

 

Dallas chce Tatuma

 

Więc ja bym się wstrzymał z pisaniem o żartach bo jest dużo plotke, że Ainge jednak tego Browna oferuje

Cenię Bambę ale nie przeceniam, dla mnie to za dużo.

 

Ainge kiedyś proponował wywrotkę picków(w tym ktoryś/ktoreś z tych Nets) za Winslowa, więc i jemu jak widać się mylić zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown będzie czwartą opcją na obwodzie Celtics, a Bamba byłby dla Bostonu zbawieniem z ich brakami w składzie/sytuacją z capem gdyby wypalił.

​Wyobraźcie sobie jak przerażający byłby Boston jakby dostali 7-footera z shotblockingiem na poziomie Goberta. Nie wiem czy Bamba będzie tak dobry, wiadomo, że to jest ogromne ryzyko, ale ten ruch miałby cholernie wiele sensu dla Bostonu.

Normalnie może nie oddałbym Browna za Bambę, ale w sytuacji Bostonu? Warty rozpatrzenia gambling.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.. Jaylen przy Haywardzie,, Rozierze Tatumie nie jest niezbędny. A Bamba już jest więc albo rzeczywiscie Boston do Browna dorzuci wybór Kings i jakiegoś Yabusele albo zapomni o Bambie

 

Inna sprawa, że Jaylen jest też średnio potrzebny Mavs - co innego Tatum a przede wszystkim Bamba

 

Dallas potrzebuje takiego centra równie mocno jak Boston więc albo Boston uderzy do Hawks ale tam pewnie też sam Brown z 27 wyborem nie styknie albo podbije ofertę dla Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Haywarda to byłby strzał w stopę. Gdyby go oddał to żaden sensowny FA nie spojrzałby w kierunku Bostonu. A Irving spokojnie może być wymieniony. Irving,Smart, Sacramento, zestaw innych picków, jakiś Ojeleye. Za to można coś ukręcić.

Tylko wtedy trzeba na PG ściągnąć kogoś typu Rondo. Doświadczony, inteligentny rozgrywający. Bo Rozier nie udźwignie całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam o tym oddawaniu Irvinga, to już nie wiem kto bierze mocniejsze narkotyki. Przecież ten gościu do momentu kontuzji robił rozpierdol, nie wiem czy ludzie maja krótką pamięć, czy to ten boom Bostonu w PO sprawia, że się o Kyrie zapomina. Rozier to jest nie półka a regał niżej od Irvinga. 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Haywarda to byłby strzał w stopę. Gdyby go oddał to żaden sensowny FA nie spojrzałby w kierunku Bostonu. A Irving spokojnie może być wymieniony. Irving,Smart, Sacramento, zestaw innych picków, jakiś Ojeleye. Za to można coś ukręcić.

Tylko wtedy trzeba na PG ściągnąć kogoś typu Rondo. Doświadczony, inteligentny rozgrywający. Bo Rozier nie udźwignie całego sezonu.

Po tym co wywinął z Thomasem cała liga wie, że Ainge oddaje gracz jeśli jego kontuzja rozwala mu karierę wiec nikt nie weźmie Irvinga jeśli nagle DA zacznie robić handel obwoźny

 

A Tatuma żąda Dallas co zabije wszelkie możliwości wymiany... Tym razem liga wie ,że to Bostonowi zależy więc skończy się typowo jak we wszystkich plotkach od kilku sezonów. Ainge chce coś po taniości , liga żąda dużo za dużo i w efekcie nie będzie żadnej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sezon zagramy tym co jest. Dany i Brad zobaczą jak to wygląda i za rok będą kombinować. ely3 Brown, Rozier i ewentualnie Smart to ławka, ale kto nie chciałby takiej ławki. Wyobraź sobie, że na drugi garnitur wychodzi Rozier, Smart, Morris, Brown i Theis. W takim Orlando to S5 wygląda gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Mavs krzyknęło sobie Tatuma? Za 5 pick? Gdyby to była konwersacja tekstowa, to Aigne powinien odesłać im coś takiego "XDDDDDDDDDD". Czyli zapowiada się klasycznie. Teamy widząc że dzwoni Aigne, będą chciały cały Boston i jeszcze Embiida i Mitchella, a że Danny już pokazał przy rozmowach o George'u i Butlerze, że nie podejmuje pochopnych ruchów i nie pcha się w niekorzystne wymiany, to do żadnego handlu nie dojdzie i będziemy czekać na okazję, jak z Kyrim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Haywarda i Tatuma, oddawanie w pierwszej kolejności Irvinga (przed Brownem) byłoby idiotyzmem. 

 

Brown to naturalna pierwsza opcja do oddania w Bostonie, jeśli Danny będzie chciał po coś konkretnego uderzać. Jest słabszym prospectem od Tatuma, w dodatku robi się trochę tłok w jego strefach. Poza tym ma teraz sporą wartość, która może szybko zjechać. Dobry moment do trejdu, jak trafi się ciekawa okazja. 


Serio Mavs krzyknęło sobie Tatuma? Za 5 pick? 

Prawdopodobnie za Bambę, a wtedy nie jest to wcale śmieszne. 

 

I pewnie dopiero jak Bamba byłby możliwy do wzięcia z danym numerkiem, taka lub inna wymiana by poszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Brown+Rozier za Bambę mogłoby jednak przejść, więc nie wykluczałbym takiego dealu. To, że ktoś na starcie krzyczy Tatum, nie znaczy, że zrezygnuje z dobrego startera i przyszłego allstara na końcu.

Dlatego niewątpliwie uderzałbym na miejscu Ainge'a do Miśków, bo oni mogliby się dać pokroić za NBA-ready prospekta, który pasuje do ich składu.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Mavs krzyknęło sobie Tatuma? Za 5 pick? Gdyby to była konwersacja tekstowa, to Aigne powinien odesłać im coś takiego "XDDDDDDDDDD". Czyli zapowiada się klasycznie. Teamy widząc że dzwoni Aigne, będą chciały cały Boston i jeszcze Embiida i Mitchella, a że Danny już pokazał przy rozmowach o George'u i Butlerze, że nie podejmuje pochopnych ruchów i nie pcha się w niekorzystne wymiany, to do żadnego handlu nie dojdzie i będziemy czekać na okazję, jak z Kyrim.

Tak twierdzi Mike Fisher z Dallas zarówno co do oferty Bostonu i tego że dla Mavs Brown i 27 wybór to żadna oferta..

 

Z tym Tatumem to nie wiadomo czy nie jest to oferta górna na zasadzie spotkajmy się gdzies pośrodku tyle, że Dallas też akurat potrzebuje centra w stylu Bamby więc nie dziwię im się że kręcą nosem

 

Smartem zgodnie z nowym CBA nie mozna handlować jak każdym który może 1 lipca nie mieć ważnej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak się tak spojrzałem, to Bamba może pójść nawet wyżej niż ten 5 pick. A przecież za picki z top 3 żąda się conajmniej allstara, albo podobnego picku. Może faktycznie warto by było uderzyć do NY albo Cleveland po tego Wendela Cartera. Im to center jest potrzebny jak wrzut na dupie (tzn, mówię o NY, bo w Cavs to nie wiadomo kto jest potrzebny a kto nie, po rozdupczeniu się tego raka będzie widać), a gość faktycznie jest mega uniwersalny, Brad lubi takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdopodobnie za Bambę, a wtedy nie jest to wcale śmieszne. 

 

I pewnie dopiero jak Bamba byłby możliwy do wzięcia z danym numerkiem, taka lub inna wymiana by poszła. 

Jak dla mnie to nadal jest śmieszne. Bamba to gośc, który może się spalić już przy pierwszym meczu w NBA, a Tatum właśnie grał w playoffs i zdobywał po 20pkt. Jak DA by go oddał za 5 pick to fani Celtics by go zabili. 

 

Mavs po prostu nie chcą oddać tego picku i krzyknęli zaporową cenę, i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas krzyknęło taką cenę, bo jak masz top5 pick to chcesz franchise playera. Brown jest spoko, ma wg mnie większą wartość niż 5 pick, ale paradoksalnie mając 5 pick chcesz czegoś więcej niż Brown. Wg mnie tylko Memphis mogą oddać za tą paczkę swój pick z top5.

 

Boston nie potrzebuje Wendella Cartera (koleś będzie spoko, ale żaden difference maker), a shotblockera, który idealnie uzupełni obronę Celtics. Jackson i Bamba to jest nieziemski fit dla Bostonu, można grać smallball, można grać obok niego z Horfordem. 

 

Nie potrzebuje też Browna, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby Ainge był bardziej zainteresowany wymianą niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.