Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Może Denver w końcu opchnie Kennetha Farieda i przy jakichś sprzyjających okolicznościach (Spencer?) odda pick? A może drogą Crabbe’a podąży Otto Porter? Albo Brook Lopez wróci tam, gdzie cenią? (na moje – nie ma sensu). Czy J.J. Reddick, który zarobił już na emeryturę w Philli i w końcu pomieszka w swojej chacie na Brooklynie?

W Salt Lake była plotka, że Denver handluje wyborem nr 14 i dorzuca w promocji Farieda i Chandlera... Niestety , aż tyle przestrzeni Nets nie posiadają by wchłonąć obie umowy a samego Farieda nie opłaca się spuszczać kosztem wyboru

 

Brooklyn nie ma coś szczęścia do tych wymian..

 

Okafor i Stauska  nie są w rotacji

Crabbe jest tragiczny , Russell przegrał rywalizację z Dinwiddlem a przecież wpakiecie poszedł Mozgov..

 

Brooklyn ma ok 16-17 mln do wydania latem bo w sumie jednego Harrisa warto przedłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą handlować Carrollem, o czym są ploty tu i tam (o nim, RHJ i Dinwiddie). Ale te wszystkie ploty... gdzieś też czytałem, że Czarodzieje chętnie opchną Portera za Carrolla i pick Toronto.

 

Osobiście nie spodziewam się żadnych fajerwerków. Jakbym miał typować, to wskazałbym J.J. Już rok temu mówił, ze chętnie by dołączył do Nets, ale wyskoczyli Sixers z propozycją nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Nets na wschodzie, dla równowagi. Bardzo chciałbym żeby Russell wypalił bo nie ogranicza go chyba głowa. Zdrowie to pech, ale do głowy mógłby mu w końcu trafić mocno trener, nakierować odpowiednio. Może na start tylko nabijać staty, ale żeby uwierzył w siebie. Nawet nabite 20-5-5 może pchnie go do większej pewności siebie i wyjdzie na prostą.

 

Poza Russellem mocno wierzę cały czas w Hollis-Jeffersona i jego rozwój. Szkoda baryły Okafora, ale widać nie jest to nazwisko co może bez przeszkód działać mocno w lidze. Jest Allen na środku i będzie ok. Fajnie byłoby też żeby LaVert mógł pracować bez problemów ze zdrowiem.

 

Reszta do mniejszego lub większego handlu.

 

A ankiety to najgłupsza rzecz na tym forum i można byłoby je wyłączyć na stałe te opcję. Czasem myśli się że ktoś coś nowego napisał a to tylko kolejne głosy bez sensu i wkładu do tematu.

 

Pozdrawiam i wracam do finałowych emocji, bo w pierwszym meczu było gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos w ankiecie nie zaznacza tematu tak jak nowy post (a przynajmniej ja tego nie zauważyłem).

 

DLO to ciekawy przypadek. Nie do końca wiadomo co gościa blokuje, bo wszyscy mówią, że gościu ma mega talent i podobno jest pierwszy na treningu i ostatni wychodzi. Psychika? Atkinson tak naprawdę od niego zaczyna ustawienie składu, więc może gościu czuje aż za dużą presję, a nie brak zaufania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos w ankiecie nie zaznacza tematu tak jak nowy post (a przynajmniej ja tego nie zauważyłem).

 

Zaznacza jako nieprzeczytany nowy wpis - nie ma różnicy czy nowy wpis czy głos oddany w ankiecie

 

Otto Portera Brooklyn mogliby otrzymać dopiero w połowie lipca - ale za Carolla i wybór to raczej mało realne zwłaszcza, że wtedy Brooklyn by wybrało gracza pod siebie a nie pod Wizards

 

Wszystko jest realne ale chyba Nets trochę za dużo tego szrotu przejęło i musza to jakoś uporządkować najpierw

 

No i przede wszystkim muszą się skupić na rozwoju Russella bo został im rok na podjęcie decyzji a na razie nie wygląda to najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell moim zdaniem ma taki problem że mu brakuje boiskowego ogarnięcia. Warunki fizyczne fajne, tylko trochę za chudy. Można porównywać trochę do Hardena jeśli chodzi o wzrost i zasięg rąk, tylko jest między nimi jakieś 10 kg różnicy masy.

 

I mimo tych fajnych warunków obrońca jest kiepskim.

 

Na dodatek jego trójka jest bardzo nierówna. 0,324 z ostatniego sezonu szału nie robi.

 

To ostatni rok rookie kontraktu więc pewnie wóz albo przewóz. Jeśli nie teraz ma pokazać swoje umiejętności to kiedy? Będzie walczył też o kontakt. Jeśli trener ogarnie go w obronie, a w ataku nabierze pewnej stalosci to dalej może być fajny grajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak dadzą mu maksa, innej opcji nie widzę 

tam jest taki deficyt talentu że będą się łapali każdego jakiego tylko mogą 


Zaznacza jako nieprzeczytany nowy wpis - nie ma różnicy czy nowy wpis czy głos oddany w ankiecie

 

Otto Portera Brooklyn mogliby otrzymać dopiero w połowie lipca - ale za Carolla i wybór to raczej mało realne zwłaszcza, że wtedy Brooklyn by wybrało gracza pod siebie a nie pod Wizards

 

Wszystko jest realne ale chyba Nets trochę za dużo tego szrotu przejęło i musza to jakoś uporządkować najpierw

 

No i przede wszystkim muszą się skupić na rozwoju Russella bo został im rok na podjęcie decyzji a na razie nie wygląda to najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksa? Że to Russell zgarnie? Nie wierzę, w to co przeczytałem :playful:

Taki kasztan powinien dostać kopa w dupę na rozpęd i to szybko. Johnson, Hezonja, Mudiay, Russell, Okafor - draft z 2015r. obrodził w kasztanów, zdziwiłbym się, gdyby któryś z tych graczy zrobił karierę w NBA.

mierną ale zrobią i swoje zarobią ale z tamtego draftu to kibicuje się takim graczom jak Holmes, Turner, Rozier czy inny Nance jr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedźwiedź" Mozgov udzialał ostatnio paru wywiadów w rosyjskich mediach i jak na znakomitego zawodnika przystało, nie krył zdziwienia z powodu swojego miejsca w drużynie:

 

 

I don’t know any reason why I first lost my place in the starting five and then not playing even a minute. But it’s the head coach’s decision and he is responsible for result.

Allen już teraz jest od niego lepszy, ale spoko :rugby: Poza tym młody to przyszłość.

 

Timi zdradza swoje ambicje:

 

I tried to speak to Atkinson but he was not able to give me answer. Anyway I'm confident. Just want to play for Brooklyn or any other NBA team.

Czyli Anwil może zapomnieć.

 

 

Whatever they decide, so be it. It would be nice if circumstances developed in such a way that I could play. In Brooklyn or for another NBA team. This is the only thing I need.

Może zgodzi się na rozwiązanie kontraktu skoro jest taki pewny, że inne drużyny dadzą mu więcej pograć? :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Mozzy'ego twierdzi, że nie będzie ani żądania transferu ani buyoutu. Uff :rugby:

 

Wg plotek Marks będzie chciał mieć wyższy wybór w drafcie. Na handel mają iść RHJ, Dinwiddie i Carroll. Obecność RHJ w tej grupie trochę mnie zaskakuje, bo chłopak się ładnie rozwija, a jak odejdzie on i DeMarre to drużyna zostanie z prawie samymi obrońcami. Z drugiej strony po tym sezonie będzie mógł zmykać, więc jeżeli Nets nie chcą mu płacić więcej to teraz trzeba się rozstać.

 

Kenneth Faried z pickiem? Trochę to zbyt oczywiste, będzie jakieś zaskoczenie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma sensu się go pozbywać ze względu na obowiązującą umowę. Za rok już tak. Jak dla mnie DLO ma wszystko żeby być zajebisty. Ten sezon to jego chwila prawdy, zobaczymy. Prawda też taka, że przed sezonem rok temu super wyglądała jego współpraca z Linem, a potem jak wiemy wszystko się posypało.

 

Jestem ciekawy czy Marksowi uda się wejść wyżej w drabince draftu i nie przyjmować jakiegoś totalnego odpadu bez żadnej nadziei na chociażby przeciętne jutro. Bo co by nie mówić to nawet w kategorii odpadów są lepsi i gorsi.

 

DgFX1NkUwAA3eZ9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.