Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Nets potrafią zaskoczyć :) Coraz bardziej podoba mi się DLO. Gdyby był ktoś z jajami na końcówki, to byłoby lepiej w statystyce zwycięstw. Różnicę robiły nawet jaja CLV, zatem tylko dodać kogoś fajnego z wolnej agentury, dobry draft i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przyzwyczaić do tego wygrywania  :pride:   Świetny mecz Spencera. Warto zauważyć, że Krab się ogarnął i od paru gier robi co musi (z Nix 5/5 trójek). Już się bałem, że w końcówce znów zawalą, ale Dinwiddie załatwił sprawę jak CLV przed kontuzją.

 

Nets są wikłani w różne ploty związane z transferami. Nie wiem czy to ma sens, w szczególności, że przedmiotem dealu zazwyczaj jest Dinwiddie, a jego wartość rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atkinson ma swoje zalety, ale jego rotacje to enigma. Też uważam, że Kurucs powinien grać jak najwięcej, bo w sumie co Nets mają do stracenia? Tymczasem taki Dudley grał w każdym meczu tego sezonu, w większości jako starter.

 

Jestem ciekawy czy będą transfery i kto się ostanie w zespole. Poza Allenem i pickami z tego roku chyba nie ma nietykalnych. Carroll musi iść na handel, ktoś z tandemu DLO-Dinwiddie też powinien. Każdy z nich ma jakąś wartość. Może wybór w drafcie dałoby się pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kontrakt. Spencer od zawsze grał za mały hajs, a teraz, nawet jak Nets zaczną walczyć o kolejne rundy PO, to facet może się przydać. Prawda też taka, że Brooklyn będąc na mieliźnie dał szansę na grę i rozwój kilku pominiętym zawodnikom. Nikt tego nie wykorzystał póki co tak dobrze. Stąd fajne są jego radosne wpisy na tt. Wygląda na to, że naprawdę jest związany z organizacją emocjonalnie i to jest fajne. Trade odwleczony zatem o min pół roku :P

 

@Baron, raczej nie, ale jednak nie sądzę, żeby CLV był nietykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO najlepiej wczoraj odpowiedział :) Jak dla mnie to powinien zostać. On i Dinwiddie dobrze się uzupełniają i nie ma między nimi jakiejś niezdrowej rywalizacji (przynajmniej nic na to nie wskazuje). To też jest bardzo ważne. Jeżeli Nets mają polować na jednego naprawdę dobrego FA, to naprawdę nie musi to być obrońca, tu może zostać obecny zestaw. Najbardziej by się przydał Durant :onthego:

 

Czy można już mówić, że Rodions Kurucs to steal draftu? Koleś ma ten koszykarski spryt, fajnie patrzeć na jego grę. Coś czuję, że prawdziwym kozakiem będzie jednak Musa. Póki co robi niezłe linijki w Long Island Nets, pewnie niedługo znów zobaczymy go w czerni i bieli.

 

Fajnie było zobaczyć dunkującego Cartera :) Lin bezbarwny. Szkoda, że jego przygoda na Brooklynie tak się potoczyła, mam wrażenie, że mógł być teraz w zupełnie innym miejscu, jako ceniony zawodnik.

 

5 WYGRANA Z RZĘDU! :rugby:

 

Przy okazji, Nets od jakiegoś czasu robią umizgi do piłkarzy, szczególnie reprezentacji Francji i Juventusu, z którym jest chyba jakaś współpraca. Wiadomo, że chodzi o kolory obu drużyn. Wczoraj na meczu był mistrz świata Antoine Griezmann, wcześniej m.in. David Trezeguet (podczas #JuventusNight).

 

48369812_10156583240820255_4272247112277

 

47574884_2575159435844603_65251663189943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji, Nets od jakiegoś czasu robią umizgi do piłkarzy, szczególnie reprezentacji Francji i Juventusu, z którym jest chyba jakaś współpraca. Wiadomo, że chodzi o kolory obu drużyn. Wczoraj na meczu był mistrz świata Antoine Griezmann, wcześniej m.in. David Trezeguet (podczas #JuventusNight).

 

 

 

 

Nets mają deal z YES Network(Yankee Entertainment&Sports Network)  oprócz NYYankees, Brooklyn Nets do YES należy NYC Footbal Club.,Z Juve nie tyle chodzi o kolory ile o to ,że największą gwiazdą w NYCFC so far był Andrea Pirlo, a France National Team dlatego ,że Patrick Vieira jest legendarnym trenerem w krótkiej historii NYCFC ,zrobił największy postęp wprowadzając klub do PlayOff  bijąc przy okaz kilka rekordów MLS. ,Oczywiście po tym co zrobił Tata Martino w Atlancie United te rekordy Vieiry wyglądają mizernie,.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA po prostu, jeszcze niedawno po kontuzji CLV mieli L streak, którego końca nie było widać :tongue: A teraz znów gadka o PO, a nie o Zionie :grin:

W ogóle pierwszy raz widzę, żeby LeBron używał wieku jako argumentu. Tak mówił o bloku Allena:

"He's in his twenties, I'm in my thirties. It takes me a little longer to get warmed up, but that's fine. When you're a shot blocker, I'm sure you can get a block. It happens. It's probably all over social media, so that's cool."

 

 

Nie wiem czemu większość oglądających Nets jak lubi DLO to hejtuje Spencera i na odwrót.

To, że kibicuję DLO na pełnej od zawsze, nie znaczy że nie podoba mi się rozwój Dinwiddie, bo gra ostatnio świetnie.

To chyba jest wynik kształtowanego przez ostatnie lata podejścia, że nie ma picków i jak ktoś się wyróżnia, to trzeba oddać za jakieś korzyści :P Na grupach Nets sporo jednak głosów, żeby zostawić obu.

 

Mnie się wydaje, że to jest racjonalne. Wiem, że chociaż niektórzy to negują, to wiek wciąż jest atutem DLO, a przyznać trzeba, że jednak gra coraz lepiej. Dodatkowy argument jest jak dla mnie taki, że w FA Nets mogą przestać już polować na obrońców. Warto rozwijać tych, którzy są i DLO się do nich zalicza.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, nie oglądam nets więc się spytam tak. Czy DLO ze Spencerem mogliby istnieć razem w backcourcie ze Spencerem na dwójce bo widzę że Dinwiddie tak gra.

 

I jak wygląda w eyeteście Spencer w obronie, czy jest efektywny w ataku i czy jest dobrym kreatorem (dla siebie i dla partnerów)

 

Jakbyś musiał to kogoś byś wybrał (nie mówię że kogoś wymienić, just question) DLO czy Spencer

 

I ostatnie - jestem fanem highlightów Jarreta. Jak to wygląda w realu? Jest dobrym finisherem i czy faktycznie dobrze broni i na switchach i w pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.