Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Atkinson wie ile który gracz ma paliwa w baku i będzie tym gospodarował .Wygra-powalczy o W w tych meczach w których da się wygrać przy 8-osobowej rotacji(tak jak dzisiaj wieczorem) a odpuści te gdzie W trzeba pazurami wydrapać z parkietu.Dzisiaj podpisał Aussie na 10 dniowy kontrakt i zobaczymy co mate potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna tak 1;1 tego za bardzo porownywac, bo DLO gra sporo z roznego rodzaju Hollis-Jefersonami 

 

gdyby faktycznie DLO miał taki marny wpływ na O to nie wyglądałby tak dobrze w chociażby OPIPM [tzn nie wygląda aż tak zajebiście, ale naprawde dobrze]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość optymistyczni jesteście, Russell i tak tam od dawna jest alfą i omegą, ale miał odciążenie w postaci Spencera i jak grał średnio to Dinwiddie np całkowicie przejął mecz z Rox. Przy tym szpitalu w BKN to DLO ma pod względem konstrukcji support na zasadzie CLE '18 czy obecnych Rox bez CP3 - wszystko będzie musiał sam robić.

Jak Cię szanuje tak uważam, że Twoja miłość do DLO Cię zaślepia. A czemu? Jarrett Allen chociażby. W ogóle to beka, że porównujesz DLO do LeBrona czy Hardena (podprogowo) na podstawie supportu...are u mad dogg? Russell gra fajnie, ale panie... calm down. Zbyt pan chyba podniecony na myśl - alfa i omegi w wykonaniu Russella, by racjonalnie spojrzeć na Nets. Powtórze się, CALM DOWN. :P

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Dinwiddie, nie ma problemu. Ławka Nets rzuciła dzisiaj 71 punktów. Coraz bardziej mi się podoba ta drużyna.  

btw Ed Davis ma średnią 9zb w tym sezonie... w 18 minut. Imponujące.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Dinwiddie, nie ma problemu. Ławka Nets rzuciła dzisiaj 71 punktów. Coraz bardziej mi się podoba ta drużyna.  

btw Ed Davis ma średnią 9zb w tym sezonie... w 18 minut. Imponujące.

 

Per36 16,9 w zbiórkach. Z graczy którzy grali jakąś sensowną liczbę meczy jest drugi.

 

Dla porównania Hassan 17,1 pierwszy.

Drummond 16,2

Embiid 14,3

DeAndre 16,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet urósł do zawodnika godnego maxa. Oby to nie była magia ostatniego roku umowy i oby mu palma nie odbiła jak jeszcze zostanie tym All Starem. Ale jestem spokojny, DLO wydaje się mieć głowę na karku i doceniać znaczenie ciężkiej pracy. Widać to np. gdy Atkinson nie daje go na parkiet w kluczowych chwilach. Zero donsów, profeska i pozytywne emocje na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Harris nieoficjalnie w 3-point contest :D  Czyli na ASW będzie 4 Netsów. O meczu z Magic nie ma co gadać, po przerwie prawie nic nie wychodziło i nie wchodziło.

 

Niepokoją mnie trochę plotki zakładające wymianę DLO. Koleś ma teraz największą wartość do tej pory, ale on i Allen na moje powinni być nie do ruszenia. Na handel RHJ, Carroll, jakiś tegoroczny pick. Nets nie są teraz w momencie gromadzenia assetów, w końcu mogą robić wymiany w celu wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma takich plotek.

To ten cymbał Brandon Robinson rzucający 10 tysięcy pseudoplotek i jak jakąś trafi to się retweetuje :P Żałosny typ, nie wiem czemu ktoś go cytuje i jest to traktowane jako rumor.

 

Crabbe + 1st (DEN) za Jabariego Parkera bym spróbował^

Nets nie maja możliwości rzucic wystarczających Cash Considerations by Bulls na to poszli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.