Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Koleś jest trochę błaznem, ale jeżeli będzie grał tak jak ostatni sezon to raczej będą go tolerować :grin:

 

Cały czas nie mogę uwierzyć w ten deal. Mozgov to jest dramat. Początek miał nawet obiecujący, jakieś trójki chciał rzucać... ale potem było tylko gorzej i gorzej. Wolny, mało skuteczny, nie umie wykorzystać swojego wzrostu. Howard go niszczy. Zresztą Howard zniszczył Nets na Brooklynie.

 

Wiadomo, że Dwight to już nie ta gwiazda co kiedyś, ale on został wypchnięty za worek szajsu (sorry Mozz). Nie rozumiem Hornets. Chyba, że nie było lepszych ofert, ale... Mozgov? :grin:

 

Z tymi maxami za rok to nie ma co się ekscytować, jak DLO się rozkręci to jeden będzie dla niego. Nawet na wyrost mu dadzą. Drugi to pewnie... Otto Porter :grin: Chyba, że stanie się jakiś cud, ale wątpię.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartosc pickow w dzisiejszej NBA.

 

Imo, jeszcze 2-3 lata temu taka wymiana nie odbylaby sie bez lotto picku, a dzis, 2 drugorundowe wystarczyly zeby zejsc z paskudnego kontraktu Mozgova. 

Jeszcze rok temu, żeby zejść z kontraktu Mozgova trzeba było dołożyć 2 pick draftu:)

 

Ten Mozgov to złota inwestycja dla Nets, najpierw za jego otrzymanie dostali Russella, a teraz za pozbycie się dostali Howarda:) Złoty człowiek z tego Rosjanina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu, żeby zejść z kontraktu Mozgova trzeba było dołożyć 2 pick draftu:)

 

Ten Mozgov to złota inwestycja dla Nets, najpierw za jego otrzymanie dostali Russella, a teraz za pozbycie się dostali Howarda:) Złoty człowiek z tego Rosjanina:)

 

Jeśli spojrzeć na to w ten sposób, to Marks powinien dostać ekonomicznego Nobla - Hands Down! Takiego przekrętu nawet na Wall Street nie potrafiliby zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu, żeby zejść z kontraktu Mozgova trzeba było dołożyć 2 pick draftu:)

 

Ten Mozgov to złota inwestycja dla Nets, najpierw za jego otrzymanie dostali Russella, a teraz za pozbycie się dostali Howarda:) Złoty człowiek z tego Rosjanina:)

Spore uproszczenie gdyż

 

A Nets i Marks rok temu oddali Kuzme i Brooka

B Russell przegrał walkę o miejsce w składzie z jakimś no name Dinwiddle , który jest ogólnie mówiąc przeciętny

 

Więc tak naprawdę Marks zamienił Brooka Lopeza na Howarda i Kuzme na Russella . w obu przypadkach raczej wartość w dół

 

No i przede wszystkim chyba nikt poza Januarym by nie dał teraz więcej niż drugorundowy wybór za Russella

Ja wiem ,że historia Spencera jest fajna ale on rok temu był anonimowy dla większości fanów a nawet w tym roku jest bardzo mało efektywnym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem jakiś podcast z NY, w którym zastanawiali się czy Nets z 27 pickiem też by wskazali na Kuzmę. Nikt nie był przekonany. Szczerze mówiąc ja też nie jestem.

 

Dla mnie to są jednak wymiany na plus, bo Marks wymienił nie tyle zawodników, których wymieniasz, co <muzyka z Gladiatora> wymienił Lopeza i pick na nadzieję :rugby:  A to był towar tak deficytowy jak picki. Wystarczy zobaczyć jakie były nastroje w tematach o Nets, które tu zakładam. Deal z Lakers zmienił ton wypowiedzi o razu. Na stronach anglojęzycznych to samo. Nagle z "totalne guano" niektórzy zaczęli nawet mówić o PO :onthego: To naprawdę było coś bardzo pozytywnego.

 

Wracając do samego w sobie sportu, to jest jak piszesz, ale DLO jeszcze ma czas. To ma być jego sezon. Osobiście sądzę, że jemu (jak i całej organizacji) bardzo zaszkodziła kontuzja Lina. Piszesz, że Siri go wygryzł, OK, ale w grach przed sezonem gdy był Lin to raczej on rozgrywał i właśnie Dinwiddie. Kontuzja Jeremiasza sprawiła, że misterny plan poszedł fpisdu, a D'Angelo nagle dostał większą odpowiedzialność i nowe zadania. Zobaczymy jak będzie teraz.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.