Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli go odpuszczą to kto w zamian? Smart? Bradley? Barton? Choć trzeba przyznać, że Dunn ze Smartem to byłaby ciekawa kombinacja w obronie.

Ciekawa w obronie i kaleczna w ataku.

 

Do Bulls moim zdaniem pasowałby KCP lub Hood. Nie kosztowaliby tyle ale efektywnością na pewno nie odbiegają od LaVina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Jeśli go odpuszczą to kto w zamian? Smart? Bradley? Barton? Choć trzeba przyznać, że Dunn ze Smartem to byłaby ciekawa kombinacja w obronie.

PRzecież z dunna też nie są zadowoleni.

 

https://chicago.suntimes.com/sports/the-bulls-are-suddenly-back-in-the-point-guard-market-as-the-june-draft-nears/

 

Wygląda na to, że ogólnie chcieliby zrezygnować ze wszystkeigo co dostali za Butlera z wyłączeniem Fina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyciągnięcia Harris, Hezonja za przyzwoitą kapustę, ale nie, dla Byków priorytetem jest podpisanie Nwaby!



Vincent Goodwill: The Atlanta Hawks are one of the team’s showing interest in RFA Zach LaVine, according to sources.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten rok też jest na straty

Zapełnić salary do minimalnego poziomu i czekać na kolejny offseason gdzie powinno być ciekawie

A lavine niech bierze kto chce!

 Jaki będzie nadchodzący sezon to się jeszcze okaże, ale pchać się w kolejny po Felicio, idiotyczny kontrakt za powiedzmy 8-10 mln dla Nwaby, zamiast zaryzykować z Mario czy niedostępnym już Harrisem, to całkowicie niezrozumiały ruch. Piszesz o 2019, tylko pytanie kogo realnie ( Tobias Harris? :rolleyes-new:  ) można się spodziewać w Chicago, bo na poważne nazwiska nie ma co liczyć, no chyba, że czekasz na kolejnego przepłaconego dziadka typu Wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rozwój młodych, na to co pokaże Carter i wtedy będzie można czegoś zacząć oczekiwać

Nie mamy najbardziej utalentowanej młodzieży jak Lakers to i na Lebrona nie ma co liczyć

Ale kilka nazwisk, jeśli kultura organizacji ulegnie poprawie, będzie na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakość połączenia

Chwilami kompletnie nic nie było słychać, różnica w głośności też ogromną, więc żeby słyszeć ciebie musiałem mocno podkręcić dźwięk, a wtedy wypowiedzi głównego masakrowaly mi bębenki!

 

O drafcie niewiele wiem, ale trochę mi rozjaśniliscie

 

O dramie z zachem też nie wiem za dużo, bo nie śledzę Twittera, jakoś się nie mogę do tego przekonać

 

Natomiast moje zdanie jest wciąż takie samo

Najlepiej gdyby ktoś go przejął jeśli nie to zdecydowanie bez długiej umowy ze strony Bulls

Wówczas najlepiej zaproponować 1+1 na dużej kasie i się zobaczy za rok.

Lepsze to niż przygarnac Parkera na długiej umowie

 

Generalnie było spoko ale jakość mocno do poprawy

 

No i przydałoby się ciut o sytuacji Bulls w kontekście rynku fa, tego co kto mógłby ewentualnie Bulls dać kogo warto by bylo zaaatakowac i dlaczego nie lebrona!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej NBA się coś dzieje, a w Chicago jakaś cisza. A kasę maja. Co z tym LaVine?

On i Bulls są podobno o okolo 10 mln rozbieżni w negocjacjach. Nie zdziwię się, jeżeli podejmie QO.

 

A Bulls ponoć mogą powalczyć o Jabari Parkera. Oby tylko nie za duża była oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jabari to jeszcze ma szansę być kimś w NBA? Pewnie Bulls są ostrożni w związku z jego historią. Mieli już takiego jednego...

Moim zdaniem to ma szanse na bycie scorerem z lawki i niewiele więcej z jego obroną, ale umowę 2+TO bym w sumie zaryzykował za rozsądne pieniądze, bo w sumie i tak na coś trzeba wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.