Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dziś czytałem o irvingu i neta

Naszła mnie wówczas myśl która korzenie miała kilka tygodni temu w jednym z podcastów naszych kolegów z byczego

Russell w Bulls!

Wbrew temu co mówią w nets nie widzę szans na dobrą współpracę irving-russell, nawet pomimo tej smiechogadki pt diangelo szanuje Kyriego!

Jeśli faktycznie Irvingowi jest po drodze z Nets i Ci będą (co w mojej opinii jest chore) chcieli dać mu umowę wówczas mający fchoooj kasy Bulls z młodym trzonem mogliby być dla DARa interesującą opcja

Będąc właścicielem njn i mając do wyboru Irvinga i russella skłaniałbym się ku młodszemu i dobrze rokujacemu ojcu sukcesu tego sezonu niż kolesiu który raczej nie nadaje się na lidera zespołu ale kto wie na czym bardziej zależy bruklinowi?

 

Tak czy inaczej jeśli garpax mają choć odrobinę IQ powinni uderzyć po Russella!

Czwórka Diangelo Lauri Carter LaVine plus rzemieślnik w postaci Chandlera na trójce?

Fun to watch i wg mnie mocny kandydat do top5 wschodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Irving i Nets coraz częściej pojawiają się w jednym zdaniu na różnych serwisach!

Lubię to! Oby jak najdalej od Knicks :]

To by była cudowna historia: DAR trafia do Bulls, gdzie z miejsca jest pukany w czoło przez LaVine'a, który nie chce mu oddać piłki. DAR w odwecie nagrywa go w szatni, jak mówi świństwa o Porterze i "przypadkowo" to upublicznia. Powstaje kwas, który niszczy cały zespół od środka. 

Nets podpisują Irvinga za milion monet, który swoim ego pali do gołej ziemi to, co tak skrupulatnie budowali przez te wszystkie lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 10:47, josephnba napisał:

No dobra skupiamy się na detalach za które się pokajałem

 

Ale wróćmy do tematu

Są szanse? Bo Irving i Nets coraz częściej pojawiają się w jednym zdaniu na różnych serwisach!

 

Ja jednak wolałbym rzucić kapustę na pakiet Collison + Julek Randle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale czy warto uderzyć w rondel skoro mamy bardzo dobrze rokującego C?

Wg mnie na mocne nazwisko z pozycji 4-5 zwyczajnie nie ma miejsca

Jakiś zawodnik na ławkę jest oczywiście konieczny ale Julek będzie celował w ogromny kontrakt i raczej rolę startera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

Ok ale czy warto uderzyć w rondel skoro mamy bardzo dobrze rokującego C?

Wg mnie na mocne nazwisko z pozycji 4-5 zwyczajnie nie ma miejsca

Jakiś zawodnik na ławkę jest oczywiście konieczny ale Julek będzie celował w ogromny kontrakt i raczej rolę startera

Pytanie tylko kto jest mu w stanie dać jedno i drugie. Z perspektywy Byków byłby to idealny ruch, bo nareszcie dostaliby kogoś dynamicznego, potrafiącego punktować, kto pociągnąłby ławkę. Na pozycji 4-5 zostaniemy z Laurim, Carterem i chudnący Felicio :D, więc minuty będą, bo nie wierzę w powrót Lopeza.  Jak dla mnie większy sens jest rzucić kapustę na wspomniany pakiet, niż pakować się w DLO, którego nie widzę przy Zachu.
 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd Oprócz Collisona Beverly to też dobra opcja, z tym Hillem to chyba żartujesz. Co do Lopeza to chłopa praktycznie już nie ma, bo nikt z nim kontraktu nie przedłuży, więc zostaje raptem 2,5 😅 grajka pod kosz. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BullsFaN Lopez dostanie jakieś 2+1 (3 niegwarantowany) i raczej zostanie. Trener, szatnia bardzo go cenią - przypomnę że byli chętni do wzięcia go za picki i Bulls go nie chcieli oddać...

Beverly za słabo rozgrywa i rzuca, natomiast co Ty chcesz od Hilla? Taki vet na wyjątku to grzech nie brać, chyba że jacyś Knicks go przepłaca :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd Beverley miałby bronić i ciapać za 3 a to akurat mu wychodzi, Hill natomiast to wielkie ryzyko, czy w skrócie mówiąc, gościowi będzie się chciało grać. Oczywiście czas pokaże jak to będzie, ale co do Lopeza to nie wierzę, że część budżetu zostanie poświęcona na C, gdy na dwóch pozycjach trzeba łatać dziury dodatkowo mając Felicio. Trzeba też pamiętać o #38 wyborze, z którym można zgarnąć Gafforda czy Portera. Co śmieszne sprawdziłem teraz Tankhaton i z 38 widzą Gafforda dla Byczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty rozumiesz, że tu chodzi o brak rozgrywającego? Bulls grali źle bo jedynie Dunn potrafłi coś rozegrać, ale fatalnym strzelcem jest. Zostawienie gry na LaVinie a więc G2G to absurd, mają grać niby non stop trasition i ISO Zacha? Tam od rzucania masz masę graczy, ale nie masz nikogo z doświadczeniem na rozegraniu, jak również żadnego Point Forwarda czy C w stylu Gasol/Jokic.

Jeśli ta ekipa młodzieży ma zatrudnić to potrzebuje rozgrywającego. Jak jest on ważny szczególnie w młodym teamie to popatrz na mecze Soty z Teaguem i bez niego.

Generalnie Kemba raczej w CHA zostanie (chyba że do contendera pójdzie), Dragic weźmie PO bo po kiepskim sezonie to trochę samobójstwo nie brać, w sumie jest jeszcze Rubio który byłby idealny do gry z Porterem, Markannenem czy Carterem, ale z LaVine... Hmmm.

Do pierwszego składu taki Hill to spoko opcja. Można wtedy na ławkę wziąć jakiś Paytonow, Frazierow czy nawet Rondo z UFA. Nie masz pewności, że takiemu Collisonowi nie odechce się grać. Niemniej najpierw muszą szukać PG, potem będą sobie łatać ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.