Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem na razie tylko ostatnie 10 min 4 kwarty. 

 

fajnie mitchell zamknal mecz. 

 

bylo +16/17 jakos, az tu nagle zrobilo sie juz tylko +6/7 bo kilka open lookow nie trafilismy a i wygladalo na to ze nikt nie chcial wziac na siebie odpowiedzialnosci (ktory to juz raz?), wiec Mitchell wzial gałę, jeden drive, drugi drive, iso z mid range pullup i ...po meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, wiele dobrego dał Cavs w zeszłym sezonie.

w wielu spotkaniach potrafi zniknac, ale to tak, ze zalicza 0/8. kazde finaly i kazde spotkanie z jego udzialem to byl automatycznie klops (chyba nie bylo jednego spotkania, zeby zdobyl 10pts!). jak nie zdobywa punktow to jest automatycznym podwojnym minusem w takich no-D Cavs. w ubieglym roku mial przebyski i potrafil w jednym spotkaniu zdobyc 14-18pts a w nastepnym 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja wyrwać jakiegoś dobrego pg w lato? Tylko proszę nie chce słyszeć Conley.

 

obecnie wolny jest Tim Frazier i jako opcja rezerwowa mógłby wyglądać legitnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio kontuzjowany i Jazz wygrywa

PRzypadek ?

 

Ale dość o nieobecnych. Jazz w tym meczu odpaliło tylko 5 rzutów za 3 które nie były z pomalowanego. Wszystkie rzucane przez Mitchella ( 48% na midrange) i Korvera( 53% na midrange)

 

 

no właśnie nie przypadek bo sobie w drugim akapicie odpowiedziałeś :P z takim rzutem to i z Rickim by wygrali :)

 

Jest opcja wyrwać jakiegoś dobrego pg w lato? Tylko proszę nie chce słyszeć Conley.

ja też leje na Mika :) max dla Kemby, albo spory hajs dla Roziera, z którym notabene spida zna się z uni i ponoć chłopaki darzą się sympatią. To takie moje dwa topowe plany, z gorszych opcji jest jeszcze Bledsoe, tu mówię z gorszych bo to byłaby masakra mieć takich shooterów obok siebie jak Mitchell i wspomniany. Z planu awaryjnego jeszcze można uderzyć po Colinsona ale tutaj to raczej już jako backup 

z Korverem zobaczycie jaki bedzie zimny jak przyjdzie do PO i presji. Fajny gracz na dobre "czasy" ale nie do zamykania waznych spotkan. To samo bylo w Atlancie, niestety.

ta zobaczymy takby on już w Jazz nie grał, prawda taka że akurat KK specjalnie nie znika, choć czasem jest himeryczny to już bardziej zależy od dnia nie od momentu spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja wyrwać jakiegoś dobrego pg w lato? Tylko proszę nie chce słyszeć Conley.

Na liście wolnych agentów to chyba tylko Irving no wątpliwe by poszedł do Jazz

 

No może jeszcze Kemba tylko ten jego wzrost mnie martwi ale Walker w Jazz zamiast Rubio to byłoby coś

Dziś w nocy chyba najtrudniejszy mecz do końca sezonu z Bucks.. Jazz średnio sobie radzi ostatnio ze Wschodem więc szansę na wygranę oceniam na jakieś 40% niemniej gdyby wygrali to naprawdę mogą do końca mieć piękny run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B2b po meczu z wielkimi Lakersami? Treningi u Snydera są pewnie na większej intensywności ;)

 

Tylko Giannis naoliwil niepotrzebnie kolana, choć zdaje się ze Gobert to najbardziej nieprzyjemny dla Greka center w lidze, wiec liczę ze jednak to wyciągniemy :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dawałem 100% na Jazz, trza wierzyć w swoją ekipę :P Mitchell miał, dzień to może nie, ale końcówkę konia spokojnie, i tak mnie wk. z tymi przestrzelonymi wolnymi ale po wygranej niech mu będzie :) i tak propsy że z 9 metrów nie próbował rzucać tylko podał do Fava, w bucks scouting też był chyba w szoku :P Fav kosmiczny mecz, euro zaciąg kaszana, Gob przeciwko prawdziwym centrom, w sensie z postury chociaż, to jest inny człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert -35 w 20 minut a Jazz i tak wygrywają z Bucks.

Co tam się stanęło (bo plusominusy z tego meczu to jakieś większe wtf)

Po 1 to chyba najgorszy mecz Goberta w karierze 1/8 z linii 2/9 z gry ech

Po 2 Giannis to mistrz wjazdów pod kosz z wyciągniętym do przodu ramieniem i non stop na pograniczu ofensu odpychał Goberta przed oddaniem rzutu. Przez cały mecz sobie z tym Rudy nie radził. Favors stojący mocniej na nogach nie dawał się tak łatwo przestawiać

Po 3 Powrót Rubio - Jazz zaczęło koszmarnie bo całe Bucks w obronie odpuszczało Rubio i Favorsa. Nawet nie patrzyli na nich. Źle to funkcjonuje z tak słabo rzucającym Rubio i Favorsem , który sterczy w rogu

 

Jeśli mówimy o Derricku to on od pewnego czasu jest bestią w ataku. Roluje do kosza chyba najlepiej w lidze . I to nie ma znaczenia czy to jest krótkie czy długie rolowanie. Po prostu jest nie do zatrzymania. Jakby jeszcze wprowadził do arsenału ścinanie wzdłuż linii końcowej zwłaszcza jak go wszyscy olewają stojącego w rogu to byłby nie do zatrzymania. Choć i tak ostatnio jest wyśmienity

 

W obronie nie ogarnia za bardzo early defense. Ale jeśli Jazz zatrzyma rywali w pierwsze 5-6 sekund akcji to już bardzo dobrze broni pomalowane

 

No i Mitchell to co on wrabiał w drugiej połowie a zwłaszcza w 4 kwarcie to było niewiarygodne..Trafiał z trudnych pozycji. Mijał rywali jak tyczki. No i te jego podania przez cały parkiet czy w poprzek do stojącego w rogu Crowdera. Rewelacja.

Może te 2 nietrafione osobiste to było zmęczenie. Nie wiem ale ogólnie to chyba nie przypadek, że znowu 4 kwarta bez Rubio i Jazz nie nawala

 

Snydera trzeba pochwalić za odwagę.. Nie szło Gobertowi to zrobił manewr i na drugą połowę wyszedł z Crowderem by zachować Favorsa świeżego na cała 4 kwartę

Rubio usadził na końcówkę co gdyby się stało w Oklahomie to pewnie i tego meczu byśmy nie przegrali. Dobra rotacja.

 

I niesamowity powrót stał się faktem

 

A teraz drobnym druczkiem. Pomogło ,że Bucks grało bez braci B - bo jednak łatwiej było bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten wsad Favorsa na Ersanie, wow. Nie sądziłem, że ma jeszcze tyle dynamiki w sobie, po tych wszystkich urazach. Mitchell vs Giannis ładny pojedynek, ogólnie mecz rwany, końcówka głównie na linii, ale jak na te braki w składzie Bucks to oglądało się to o wiele lepiej niż sądziłem przed spotkaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.