Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

ignazz, ciezko mi okreslic jaki wplyw maja media na to, ze ktos przychodzi lub nie do lakers.

 

natomiast wiem, ze za ka\zdym razem gdy mowa o przejsciu jakiegos topowego grajka do lakers, jest problem.

 

pokaz mi jakikolwiek inny przyklad, w ktorym

1. po dokonanym transferze trener konkurencyjnej druzyny mowi, ze deal jest niesprawiedliwy, ze powinien byc powolany komitet i on zawetowalby taki transfer

2. w trakcie dokonywania dealu, wlasciciele innych druzyn dzwonia do komisarza ligi/wlasciciela innej druzyny, by zawetowac transfer

3. w trakcie rozmow nad dealem, trener konkurencyjnej druzyny dzwoni do gm'a dealujacej druzyny i apeluje o nierobienie dealu z lakers.

 

w punkcie 1 i 3 chodzi oczywiscie o gregga popovica. ja rozumiem, ze kogos moze cos bolec. natomiast totalnie nie kojarze, by w przypadku jakiejkolwiek innej druzyny nba, ktokolwiek skomentowalby deal czy dzwonil do gm'a zeby danego dealu nie zrobil. dla mnie to jest przekroczenie pewnej granicy, tak samo jak przekroczeniem pewnej granicy bylo to co zrobil pat riley, ktory ugadal chlopakow na lato 2010.

 

do pels przechodzil cousins i nie kojarze, by ktokolwiek z lakers dzwonil gdziekolwiek lub plakal w mediach

do twolves przechodzil butler, tez nie kojarze nic takiego. nawet nie pamietam by phil jackson komentowal w jakis sposob big3 heat czy ktokolwiek przejscie duranta do gsw.. w sensie az tak mocno. raczej kazdy zamknal ryj oficjalnie.

 

w zasadzie tyle. pozostaje mi miec nadzieje, ze nic w ten TD sie nie wydarzy. ze w wakacje jakis 2 all star sam z siebie przyjdzie i nikt nie bedzie mil nic do zarzucenia, ze za malo dalismy, ze ugadali sie pod stolem etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets bardzo zyskali na tamtym veto, śmieszna sprawa, co z tym (nie) zrobili. 

 

3. w trakcie rozmow nad dealem, trener konkurencyjnej druzyny dzwoni do gm'a dealujacej druzyny i apeluje o nierobienie dealu z lakers.

Skąd to wiadomo, skoro przedstawiasz to jako pewnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

yahoo Lakers

 

Yahoo! is a web services provider headquartered in Sunnyvale, California 

a ESPN należy do Disneya

 

 

Headquarters 500 South Buena Vista Street, 
Burbank, California
United States

tu każdy każdego zna ale jeden wspólny mianownik

 

Kalifornia

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yahoo Lakers

 

Yahoo! is a web services provider headquartered in Sunnyvale, California 

a ESPN należy do Disneya

 

 

Headquarters 500 South Buena Vista Street, 
Burbank, California
United States

tu każdy każdego zna ale jeden wspólny mianownik

 

Kalifornia

 

Ale wiesz, że Yahoo nie jest źródłem, tylko cytuje ESPN, który z kolei ma siedzibę w Connecticut? 

 

I co z tym Bealem, bo ja ciągle czekam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.