Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z oceną Bullocka trzeba poczekać, ale ten ruch mi się podoba od początku (szczególnie za taką cenę) i będzie dobry efekt jego przyjścia. Wczoraj Sixers ładnie go odcinali, wiedząc, że jest najlepszą opcją z dystansu. Na słabsze zespoły powinien się lepiej zaprezentować. Dodatkowo gubił się momentami mocno w obronie przy rotacjach, ale zgranie przyjdzie mam nadzieję już po ASW. Chciałbym, żeby coraz częściej wyglądał jak w ostatnim meczu Pistons na Clippers, bardzo mi się w nim podobał. 

 

@ignazz

Rzucasz kolejne prowokacje biorące się z jakichś własnych wyobrażeń i dopowiedzeń, ale może najpierw odnieś się w końcu do tego Beala, bo robić zamieszanie w temacie na podstawie swoich halucynacji jesteś pierwszy, a coś udowodnić już słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ten Muscala pokazal bb2? Trafil dwa razy, potem kilka kolejnych pudel. Nie rozumiem tej wymiany, jak Magic chciał rozciagajacego obrone centra to wystarczyło zatrzymac Lopeza.

 

Nie wymagasz od małpy żeby wyliczała Ci miejsce zerowe funkcji liniowej, więc czemu od głąba wymagasz logicznego myślenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że nie masz czasu ostatnio, więc postanowiłem wyręczyć Ciebie w podawaniu ppg i ts Ingrama za 4 ostatnie gry:

15,5 ppg na 49% TS

Daj dane za kwartę będzie bardziej miarodajnie :)

 

BTW. Ingram z Rondo na boisku (a to clue wypowiedzi Jaśka) ma TS 65,8%, bez niego 50,9% (z LJ 49,9% z Ballem 50,5%) - to tak w kontekście podawania danych.

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Branda do wywiadu Magica w ABC przed wczorajszym meczem w Phi "Rob Pelinka called me and said that Ben (Simmons) wanted to talk to Hall of Famers after the season, Magic was on the list. He asked for authorization... I said no. This was over a month ago." - Elton Brand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Step 1

DzF1L_qUUAE4NSA.jpg

 

Step 2

Lakers tracą pick przez kłapanie jadaczką Johnsona

 

Step3

Ludzie w końcu zrozumieją, że to głupek za sterami Lakers.

 

Ja to się zastanawiam tylko nad jedną rzeczą.

 

Ile się musiałeś naklikać w tej zabawce aby Lakers wpadła #1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez lebron mial wspolne treningi/gierki z benem simmonsem w te wakacje

qrwa to tez podciagna pod tempering?

 

rozumiem, ze obecna narracja jest taka, ze lakers chca sciagnac do siebie simmonsa? serio? przeciez to bez sensu z wielu wzgledow.

 

i co jesli faktycznie to ben simmons poprosil magica o  treningi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat BKN, niemniej w kontekście DLO - mimo porażki ten mecz naprawdę ładnie zagrał i było na styku (również dzięki temu, że dzień konia mieli Harris i Crabbe 13/18), ale generalnie od końcówki stycznia DLO mocno pogorszył efektywność swojej gry (tzn. rzutowo cały czas było przeciętnie do słabo, ale bronił się całkiem przyzwoita defensywa która ost leży), a Netsi w ost. 8 meczach są 2-6.

 

Wiadomo było, że Nets po fajnym okresie zaczną przegrywać - ale mnie tak jak pisałem ciekawi jak dokończy sezon DLO, który pamiętajmy że walczy o maxa, więc z ocenami bym się dalekosiężnymi jeszcze powstrzymał. Niemniej fajnie, że się tak czy inaczej poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris HaynesKonto zweryfikowane @ChrisBHaynes

 
 

Rockets and Lakers among playoff-contending teams interested in services of Markieff Morris who was cleared to return to action.

 

W tej grupce jest jeszcze Toronto. Miejmy nadzieję, że Rich Paul zrobi swoje i Morris wzmocni rotację podkoszową. W Wizards z tego co kojarzę dawał całkiem dobrą obronę, nieźle rzuca za 3, ze swoimi gabarytami z powodzeniem mógłby grać spore minuty jako zmiennik McGee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dygresja.

Magic powiedział, że Pelicans nie negocjowali w dobrej wierze.

Hmm, pomyślmy. Nie odbierali telefonów, nie mówili co chcą, Magic tylko dorzucał "negocjując" sam ze sobą de facto. 

To Pelicans po prostu w ogóle nie chcieli Davisa oddawać, a Magic się uparł jak natręt. 

 

Żeby nie było, lubię LeBrona i mam nadzieję, że z tego bajzlu jakoś wyjdą w lato i jeszcze będzie coś ciekawego do śledzenia na koniec jego kariery. Bo playoffs teraz to raczej nie widzę, zresztą po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 5 minut bez punktów w 4 kwarcie z Lebronem na parkiecie...

 

W kompletnej rozsypce są.

 

Walton chyba stracił zespół (fatalny body language zawodników), w dodatku w zasadzie nie wiem czy jakkolwiek zareagował na ten kryzys rzutowy w 4 ćwiartce (w sensie, że nie dokonał żadnych zmian personlanych), wkurwia też to, że mając na boisku i Rondo i Lebrona atak Lakers nie jest w stanie systematycznie kreować takiego Bullocka za 3.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.