Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 7 głosy

Los Angeles Lakers 2018/19

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1533 odpowiedzi w tym temacie

#1531 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4179 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 16:48

To już byłby borderline AS, nie wiem czy będzie aż tak dobry ;>

Ale akcje dwójkowe Ingram-LJ na picku to może być coś strasznego dla defensyw rywali, więc nie tylko offball w sumie ;-)

Z bonusem za gre w lakers to moze i by nawet trafil do asg za 22ppg z dobra obrona. 22ppg z dobra obrona to w poprzednim sezonie robili butler i george.

Ale raczej nie bedzie mial tylu rzutow do dyspozycji zeby tyle punktow rzucac.

Ja nie chcę biec pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę...

Najlepszy sklep koszykarski

#1532 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2606 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 21:19

Randle jako rezerwowy miał 43.5% DFG (22mpg, 33 mecze), jako starter (49 meczów, 30mpg) miał 48.4%DFG. Czasem Randle nie bronił nieźle na starcie sezonu, a potem dużo gorzej i mocno zjechał w statsach (w sumie we wszystkich), bo zaczął grać większe minuty z większą rolą w ataku, ale niektórzy zapamiętali tylko to pierwsze?

Gdzieś tak od ASW o tym piszę, ale obraz Randla starającego się w obronie pozostał z czasu jak wchodził z ławki :)

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

#1533 Van

Van

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5689 postów

Napisano wczoraj, 06:29

Gdzieś tak od ASW o tym piszę, ale obraz Randla starającego się w obronie pozostał z czasu jak wchodził z ławki :)

no nieprawdopodobne jak gra się 10minut mniej ma się więcej energii, nie musisz sie tak martwic o faule, masz więcej sił na grę w defensywie. Może daj Waltonowi cynka, ze tak to działa zeby gral Lebronem po 25 minut i nasze obawy co do jego defensywy znikają...

#1534 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Użytkownik
  • 4843 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano dziś, 13:04

Dzięki za info, ale nie potrzebnie zauważyłem już parę lat temu, że z tego fajnego niegdyś forum koszykarskie zrobiło się kółko matematyczne.

Najzabawniejsze jest to, że jak tak czytam dyskusje pomiędzy userami przerzucającymi się kolejnymi liczbami by udowodnić wyższość swoich tez ni cholerny nie wygląda na to żeby do consensusu dochodzili częściej niż gdy kiedyś w dyskusjach tyle cyferek się nie pojawiało...

A przynajmniej mnie dużo przyjemniej się to czytało np. takiego Loraka mało kiedy się z nim zgadzałem, ale czytało się go dużo przyjemniej niż teraz jak w tej matematycznej wiedzy osiągnął level master.

Tak jestem pod tym względem zacofany i zajebiscie mi z tym dobrze :smile:

Okrutna prawda niestety

Dream Team '92 PL by Kubbas

Dołączona grafika

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych