Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to prawda ale Shaq twierdził wczoraj w TNT Players Only ,że to zdjęcie LeBrona jest photoshopowane.,Mimo wszystko działania Magica  przypominają mi "Premature Confetti" z Game 3 Celtics vs Sixers w ostatnich PO. 

 

Jak to photoshopowane ? 

 

https://youtu.be/5O8RNQ_JEM0?t=484

 

Obejrzyj 5 sekund. Po prostu w garbage time Ci co siedzieli obok niego weszli na parkiet, a on się nie przesiadł. Czego wy oczekujecie od niego w takiej sytuacji ? Jakoś parę spotkań temu wariował jak głupi po dunku Mykhailiuka. Podziwiam jak ludzie sobie potrafią dorabiać teorie na podstawie z dupy wyciągniętych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam deja vu

czuje sie dokladnie tak jak wtedy, gdy dealowali (nomen omen) z hornets  po cp3.

wowczas, tez do niczego nie doszlo ale mleko sie rozlalo i trzeba bylo spuscic odoma, gasola i generalnie przebudowac team co w zasadzie udupilo nas na lata.

 

teraz jest b.podobnie. do niczego poki co nie doszlo, ploty poszly, mleko rozlane i nawet nie chce widziec jaka jest atmosfera w szatni.

 

w tej chwili nawet 5 grajkow i 8 pickow za davisa nie wyglada juz zle, bo wyglada na to, ze szatnia zostala stracona. nie wiem jak zareaguja liderzy (bron, rondo) ale patrzac na postawe druzyny, musza sobie chyba usiasc i porozmawiac bo zaraz sie okaze, ze nawet playoffs im przejda kolo nosa...

Rondo to juz myszkuje na apartments.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że według plotek Lakers rzucili wszystko co mieli za Davisa i to niw wystarczylo wiec co mial zrobić Magic? Zamknąć Dempsa w piwnicy i czekać aż zmięknie?

napisałem że magic zrobił wszystko, jest all in i czeka Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore

 

Nie znam nikogo, kto oczekiwałby od Kuzmy wskoczenia na poziom AS. Tak samo w przypadku Clarksona i Nance. Randle miał na to szansę wchodząc do ligi, a Ingram i Ball cały czas mogą ten poziom osiągnąć. Moim zdaniem, jeśli Ball byłby wytransferowany do Suns, to możemy go zobaczyć w ASG szybciej niż Bookera lub nawet Aytona, jeśli temu się nie poszczęści. 

 

Nie rozumiem
Ocb?

http://www.e-nba.pl/topic/6009-los-angeles-lakers-201819/?p=652499

http://www.e-nba.pl/topic/6009-los-angeles-lakers-201819/?p=652511

http://www.e-nba.pl/topic/6009-los-angeles-lakers-201819/?p=652515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie wyleczyłem się z tego całego podniecania się młodymi w Lakers po tym, jak zobaczyłem jaką wartość mają tacy Clarkson, Randle, Nance... obecnie trudno mi uwierzyć, że taki Ingram może wskoczyć na poziom AS. Nie mówiąc o Ballu czy Kuzmie.

 

A jak Ci się podoba oglądanie opuszczajacego juz w pierwszym sezonie prawie 25% meczów Lebrona? Jak Ci sie podoba ta cala szopka jaką obecnie ogladamy w lakers?

 

Russella jakos w wyliczance pominąłeś, Randle to wysoki robiacy 20/9/3 w mniej niz 30min.

 

Ja zdecydowanie wolałbym zamiast tego co mamy teraz oglądać tu tych wszystkich młodych, jestem jakoś dziwnie spokojny, ze bilans bylby lepszy, bez tej calej dramy.

Co kto lubi, chcieliscie Lebrona to mamy.

 

Nie wiem jakie z tych plotek sa prawdziwe, ale ta ostatnia z Timesa, która musiala pochodzic od lakers, ktorzy chcieli przedstawic Pels jako stawiajacych absurdalne żądania, a to co zrobili to pokazali, ze sami zaoferowali juz właściwie wszystko co sie dalo rozwalajac tym samym szatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Van: ale to LeBron robi szopkę czy Magic jest nieudacznikiem nie potrafiącym zapanować nad klubem? Że opuścił ileś tam meczów przez kontuzje to normalna sprawa. Bywa. Ale nikt o zdrowych zmysłach nie ma prawa narzekać, że przyszedł do Lakers. To tak jak byś mówił, że nie chcesz dostać Porsche za darmo, bo może się zepsuć :)

 

Co do Twojego spokoju natomiast i teorii nt tej całej młodzieży etc. to wiesz... ja pamiętam jak Ty byłeś spokojny o to, że z Kwame Brownem na środku czeka nas świetlana przyszłość ;) A ja temu spokojowi swoją drogą wtedy zawierzyłem.

 

Nie tak to działa; jesteśmy w dupie od lat przez kretyńskie zarządzenie, od Kupchacka począwszy. Na Kuzmach i Randlach to moglibyśmy zajechać co najwyżej do TOP10 zachodu. A i to przy dużym szczęściu. Trzeba ryzykować, tyle że trzeba mieć do tego łeb. A Magic łebskim GMem raczej nie jest, delikatnie mówiąc...

 

Co do Randle'a natomiast, to jakoś nie widziałem wielu chętnych na jego talent w lato, więc nie wiem czy jego wartość jest jakaś sensowna.

 

Generalnie to zazdroszczę, w zdrowym tego słowa znaczeniu, Sixers i Celtics. Oni pokazali jak się buduje przez młodych i draft, a potem rozwija ten potencjał z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo osmoza albo Lebron - przez chwile myslalem, ze troche skapcanial, patrzac jakie mial miec sportowe otoczenie w LAL. ale widac, ze slusznie uznal, ze bedzie robil to co w Cavs i silowal sie z FO na tu i teraz a nie jakimi graczami beda planktony Lakers za 2-3 lata.

w Cavs to przynajmniej rozwiazali profesjonalnie - Wiggins na dzien dobry pakiet za gotowego gracza, Kyrie vs Waiters - bam, Dion out po 2 miechach. reszta skladu/picki po 6 miesiacach posluzyla do przyklepania dealu z NYK/Denver. tutaj miesiac miodowy 6 miesiecy i smutny rozwod z dzieciakami.

a moze Magic uwierzyl, ze LBJ mu dal te 2 lata na ogarniecie rosteru ? : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Van: ale to LeBron robi szopkę czy Magic jest nieudacznikiem nie potrafiącym zapanować nad klubem? Że opuścił ileś tam meczów przez kontuzje to normalna sprawa. Bywa. Ale nikt o zdrowych zmysłach nie ma prawa narzekać, że przyszedł do Lakers. To tak jak byś mówił, że nie chcesz dostać Porsche za darmo, bo może się zepsuć :)

 

To widocznie nie jestem kimś o zdrowych zmysłach. A z analogia z Porsche to cóż, zamiast kupować sobie coś dla szpanu wolałbym cos mniej wypasionego, ale czym pojezdze dłużej. Nie mówiąc juz o tym, ze: - twoje Porsche nie jest wcale za darmo, tylko kosztuje mase kasy

- przebieg taki, ze ja pi****le

- nie może sie popsuć tylko sie popsuło pierwszy raz bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to photoshopowane ? 

 

https://youtu.be/5O8RNQ_JEM0?t=484

 

Obejrzyj 5 sekund. Po prostu w garbage time Ci co siedzieli obok niego weszli na parkiet, a on się nie przesiadł. Czego wy oczekujecie od niego w takiej sytuacji ? Jakoś parę spotkań temu wariował jak głupi po dunku Mykhailiuka. Podziwiam jak ludzie sobie potrafią dorabiać teorie na podstawie z dupy wyciągniętych rzeczy.

 

Dokładnie. Szukanie taniej sensacji.

Powinien pewnie położyć się im na nogach z hollywoodzkim uśmiechem na ustach żeby nikt się nie dojebal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 festiwal "spalonej ziemi 2019" : )

 

Alonzo, jakie miales odczucia jak w TD 2014/15 Lebron wchodzil z Varejao, Millerem, JJ, Haywoodem, zwlokami Mariona?

Dziwne to takie było w pierwszym sezonie. Cavs mieli jeszcze sporo assetów i udało im sie je nieźle wykorzystać. 

Ogólnie wg mnie wszystko wokół LeBrona kręci się na dużej intensywności i trzeba być niezłym "madafaka" żeby to tempo wytrzymać. 

Ty po jego odejściu jako kibic klubu wydaje mi się, że teraz mnie rozumiesz - tak, taktyka spalonej ziemi. Z kibicami LeBrona nie ma sensu o tym rozmawiac, bo oni na to patrzą z innej perspektywy, a to jak wiadomo zaburza postrzeganie i rozmowe na tych samych falach.

Ciekawi mnie, jaka będzie reakcja kibiców Lakers, jak LeBron ich wydrenuje. Jest ich sporo, zatem jest tu spora szansa na jakies wspólne wnioski nad jego karierą. 

Kibice klubów w których grał LeBrona z jego kibicami wg mnie nigdy się nie dogadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie jestem kimś o zdrowych zmysłach. A z analogia z Porsche to cóż, zamiast kupować sobie coś dla szpanu wolałbym cos mniej wypasionego, ale czym pojezdze dłużej. Nie mówiąc juz o tym, ze: - twoje Porsche nie jest wcale za darmo, tylko kosztuje mase kasy

- przebieg taki, ze ja pi****le

- nie może sie popsuć tylko sie popsuło pierwszy raz bardzo szybko

Problemem jest raczej kiepski warsztat.

Jak wstawiasz Porsche do naprawy to musisz zapier..lać na pieszo bo nie ma samochodu zastępczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Moim zdaniem, jeśli Ball byłby wytransferowany do Suns, to możemy go zobaczyć w ASG szybciej niż Bookera lub nawet Aytona, jeśli temu się nie poszczęści. 

 

Trochę Cie matek ponosi fantazja. Chyba, że masz na myśli ASG w jakimś Szanghaju.

 

Magic się chyba przeliczył. Takie trejdy IMO lubią ciszę, a tu od 2 tygodni mamy gównoburzę w mediach, która IMO blokuje decyzyjność. Pojawiła się presja na Dempsie, żeby nie sprzedawał do LAL, że będzie frajerem, żeby czekał do lata, że Angie ma lepsze assety. 

Czy to wszystko robi tez kupę kwasu w już i tak niezrównoważonej szatni LAL? Na pewno stwarza ku tego typu kryzysowi potencjał. Nie wiem kto to spierdolił, ale jeśli przecieki szły od LAL to sami są sobie winni.

 

Oczywiście ja na miejscu Magica też bym dał wszystko za Davisa. Ale po cichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak fani Lakers straszą tym, że Ainge wydyma Pels z Tatumem.

 

Przecie nawet ta zapasowa opcja Jaylen Brown jest warta więcej niż jakikolwiek asset Lakers. Ewentualnie Ball byłby dyskusyjny, ale on w Pels nie chce grać. A taki Tatum wprost przeciwnie...

 

Kibice Lakers muszą się pogodzić, że ich assety w ocach ligi są mdłe. Ciągle dostają po dupie z Randlami i Jordanami Clarksonami ligi i wciąż są zdziwieni, że nikt się nie rzuca na te bieda assety.

 

I to nie jest hejt. To jest po prostu stwierdzenie faktu po przeanalizowaniu ruchów na rynku. Demps nie robi zasady na złość babci sobie uszy odmrożę, tylko wie, że dostanie więcej. Lakers mają po swojej stronie media czym próbują ugrać cenę, na szczęście GM Pels się nie ugiął.

 

Od biedy to nawet jakiś przegrany klub na FA będzie oferował dodatkowo cap space jako walutę. Pels są tutaj Panami sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak fani Lakers straszą tym, że Ainge wydyma Pels z Tatumem.

 

Przecie nawet ta zapasowa opcja Jaylen Brown jest warta więcej niż jakikolwiek asset Lakers. Ewentualnie Ball byłby dyskusyjny, ale on w Pels nie chce grać. A taki Tatum wprost przeciwnie...

 

Kibice Lakers muszą się pogodzić, że ich assety w ocach ligi są mdłe. Ciągle dostają po dupie z Randlami i Jordanami Clarksonami ligi i wciąż są zdziwieni, że nikt się nie rzuca na te bieda assety.

 

I to nie jest hejt. To jest po prostu stwierdzenie faktu po przeanalizowaniu ruchów na rynku. Demps nie robi zasady na złość babci sobie uszy odmrożę, tylko wie, że dostanie więcej. Lakers mają po swojej stronie media czym próbują ugrać cenę, na szczęście GM Pels się nie ugiął.

 

Od biedy to nawet jakiś przegrany klub na FA będzie oferował dodatkowo cap space jako walutę. Pels są tutaj Panami sytuacji.

Chcesz powiedzieć, że Tatum>paczka Lakers Ingram, Kuzma, Ball, Zubac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że Tatum>paczka Lakers Ingram, Kuzma, Ball, Zubac?

 

Nie wiem jak wywnioskowałeś tą wypowiedź z mojego postu, ale skoro już pytasz to wyobraźmy sobie wymianę

 

Ingram + Ball + Kuzma + Zubac za Tatuma

 

Kto by ją wygrał?

 

Jasne, że sam Tatum ma większą wartość niż całe wasze młode core.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.