Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sadze aby TJj Warren był 1:1 dostępny za gościa który nie ma na razie gwarancji ze gdzieś indziej zmieni swoją grę.

 

W wielu przypadkach łudziłam się ze nowe otoczenie cudownie zmieni oblicze gracza ale ta uwaga tyczy się raczej gości co są za plecami innych i sytuacja w starym klubie ( coś jak Rozier) blokuje rozwój.

Piszesz z komórki swojej dziewczyny, że ci autokorekta zmienia płeć>?

 

Smith ma szanse ale jak pójdzie do ekipy , która słynie z dobrego rozwoju

 

Denver , Toronto czy np Indiana

 

W Orlando skończy się tak jak piszesz czyli nijak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W beGM nazwano mnie niewinna Dziewica i chyba telefon wziął to do siebie personalnie;)

 

Za duże wymagania maja te kluby aby ryzykować w tym sezonie

 

Wymieniłeś top5 ligi ( na razie) i to byłyby za głębokie wody na tego młodego gracza

 

To już player Development spurs byłby lepszy ale tam nie może grać obok DDR raczej

 

Rola w zespole który gra teraz najlepsza koszykówkę od lat by musiała mu zlecieć a te ekipy raczej chemii dla tak ryzykownego ruchu nie zrobią.

 

Najszybciej Indiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie szkoda, jedynym atutem DSJ jest jego atletycznosc. I gdyby umial z niej skorzystac byloby jeszcze spoko. Przy jego kulawym rzucie, DSJ mial penetrowac pomalowane i rozrzucac pilke na obwod lub konczyc atakiem na kosz. A typ ma cos takiego... no nie wiem, albo ma lapy za male, albo glowa nie nadaza za cialem, ale gubi pilke na kozle notorycznie. Tak jakby forsuje tempo, ktorego sam nie jest w stanie udzwignac. I jest 0 progresu w tym wzgledzie, co wiecej jak mu nie wychodzi to zaczyna bac sie tych wjazdow i zaczyna ceglic niemilosiernie. Nic dziwnego ze Carlise sie wkurza i dobrze robia sprzedajac go jak ma jeszcze wartosc za potencjal.

 

Ja podtrzymuje, ze Smith na zadatki na dobrego kreatora, problem jest taki, ze to PG ze slabym rzutem, ktorego Carlise ustawia na SG od samego poczatku - kolo nie ma confidence, czesto nie wie co robic i wyglada to czasem jak u Ingrama, tzn o k****, mam pilke to znaczy ze moja kolej i musze zagrac jakas akcje na sile.

 

Oczywiscie pod dojsciu Doncica to juz jest bardziej problem Smitha niz Mavs, bo Doncic gra z pilka i DSJ jest tam teraz zbedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawostka -

Dallas u siebie jest TOP2 na Zachodzie obok Denver i GSW, mają bilans 18-6. Ogólnie TOP8.

Za to na wyjeździe są na samym dnie LIGI z bilansem 4-20. Obok nich dwie elitarne drużyny, czyli Suns i Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za łatwo odbili się od dna, przeciez to moze być dynastia

jeszcze jak bedą mieli niski pick w tym drafcie to juz w ogóle

musieliby spaść do 1-5

 

a z tego co patrze w tym sezonie

hardaway>wes

DAJ nabijacz cyferek, pare meczów gdzie grał, wiekszość tak po prostu był. Powell/Kleber to średniaki ale chociaz sie starają

Burke to niezły zapychacz, wiadomo ze nic wielkiego. Ale Doncić po prostu staje sie PG, przy kontuzji JJ, wieku Harrisa taki właśnie zapychacz sie przyda 

 

Przecież Dallas nie bedzie tankować, nie dogonią już top5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za łatwo odbili się od dna, przeciez to moze być dynastia

jeszcze jak bedą mieli niski pick w tym drafcie to juz w ogóle

 

Ja jednak przypomnę, że Porzingis to 7'3' wysoki, który od 11 miesięcy ma rehabilitację po zerwanym ACL. Może okazać się, że Cuban wygrał los na loterii, ale to jest 50/50 sytuacja, i to pomimo moojej dużej sympatii do Łotysza.. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak ze Mavs oddali 

 

słaby fit do Doncicia

spadający kontrakt

spadający kontrakt

 

Za 50/50 drugą niekwestionowaną gwiazdę drużyny/ligi

 

Czy to jest duza cena? Dla mnie nie

 

Ale tak, rok kontuzji kolana zawsze martwi

 

 

edit: pisze ignazem, za duzo go ostatnio czytałem na forum

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.