Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?

wolves butler kat teague gibson

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#676 mayor

mayor

All-Star

• Użytkownik
  • 1116 postów
  • LokalizacjaNYC

Napisano 15 październik 2018 - 14:55

A w czym ten Butler taki zasluzony dla Minnesoty Panie Mayorze?

Butler zaciągnął T-Wolves do Play Offs po 14 latach niebytu.,Oglądałem kilka meczy Minnesoty i wyglądały jak teatr jednego aktora: Jimmy Butler Show.,Reszta w najlepszym wypadku się przyglądała i próbowała nie przeszkadzać Butlerowi.,Możliwe ,że te Młode Wilki są lepsze i bardziej aktywne od Butlera w mediach społecznościowych, ale na parkiecie nie dorastają mu do pięt.,Butler grał w szachy, a reszta T-Wolves w warcaby., 

"For every action,there is equal and opposite reaction.." For every Pat Riley,there is Phil Jackson.,

Najlepszy sklep koszykarski

#677 zalias

zalias

All-Star

• Użytkownik
  • 1155 postów

Napisano 15 październik 2018 - 16:36

Butler zaciągnął T-Wolves do Play Offs po 14 latach niebytu.,Oglądałem kilka meczy Minnesoty i wyglądały jak teatr jednego aktora: Jimmy Butler Show.,Reszta w najlepszym wypadku się przyglądała i próbowała nie przeszkadzać Butlerowi.,Możliwe ,że te Młode Wilki są lepsze i bardziej aktywne od Butlera w mediach społecznościowych, ale na parkiecie nie dorastają mu do pięt.,Butler grał w szachy, a reszta T-Wolves w warcaby., 

nie powiedzialbym, ze jest dla nich bardzo zasluzony, albo w ogole

mimo wszystko tak jak pisze mayor - ich obecnosc w PO to Jimmy Butler. Z nim byli w top4, bez niego prawie wypadli z PO (wynik 10-13 bez Butlera czyli ponizej 0.500 czyli zwlascza na Zachodzie 0% szansy jesli chodzi o nawet walke o 8 miejsce)

mimo tego cala ta sytuacja to jeden wielki cyrk i na miejscu KATa zrobilbym duzy dym (poczekajmy, moze jeszcze to zrobi), bo jak nie to bedzie jeszcze wieksza pizda niz go Jimmy namalowal...

bo skoro gosc ktory ma byc twarza organizacji (KAT w sensie) mial spiecie z Jimmym i nie podpisywal przedluzenia bo nie chcial byc z Butlerem w druzynie i podpisal wiedzac, ze go wymienia to teraz jak Jimmy zostaje czulbym sie na jego miejscu oszukany przez wlasna organizacje

#678 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2794 postów

Napisano 15 październik 2018 - 18:04

Z nim byli w top4, bez niego prawie wypadli z PO (wynik 10-13 bez Butlera czyli ponizej 0.500 czyli zwlascza na Zachodzie 0% szansy jesli chodzi o nawet walke o 8 miejsce)

Zalias - serio to ma być "analiza" prowadzącą do stwierdzenia, że bez JB mają 0% szans na PO? To jak ważny jest taki gracz jak JB to jedno i wałkowane było 100 razy, ale jak już idziesz w analizę szans tej ekipy to weź chociaż zerknij na terminarz...
Np. wygrana z UTA bez Goberta i z Rubio bez formy w listopadzie, będąc w pełnym składzie, a przegrana z UTA (które w pełni składu miażdzyło praktycznie wszystkich) tuż przed PO będąc bez Teague i Butlera, to porównywalne sytuacje do oceny wg Ciebie?
Nie chcę teraz mi się do tego wracać, ale z pamięci takich sytuacji było mnóstwo i obstawiam, że nawet z JB mogliby przegrać. Co więcej chyba z JB mieli prostszy terminarz (grali coś koło 55% vs +.500), a bez niego sporo trudniejszy ( coś pod 70% meczy vs +.500).

Analiz adv było już tu na tyle dużo w temacie (również w zeszłym sezonie), że wypadałoby choć je przeczytać zanim takie "wyroki" zaczniecie pisać.

BTW. Nie oznacza to, że wg mnie obecna Sota (bez JB) wchodzi do PO (wręcz przeciwnie), ale nawet jak nie wejdzie to na pewno nie z w/w powodu...
"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

#679 zalias

zalias

All-Star

• Użytkownik
  • 1155 postów

Napisano 15 październik 2018 - 20:04

Zalias - serio to ma być "analiza" prowadzącą do stwierdzenia, że bez JB mają 0% szans na PO? To jak ważny jest taki gracz jak JB to jedno i wałkowane było 100 razy, ale jak już idziesz w analizę szans tej ekipy to weź chociaż zerknij na terminarz...
Np. wygrana z UTA bez Goberta i z Rubio bez formy w listopadzie, będąc w pełnym składzie, a przegrana z UTA (które w pełni składu miażdzyło praktycznie wszystkich) tuż przed PO będąc bez Teague i Butlera, to porównywalne sytuacje do oceny wg Ciebie?
Nie chcę teraz mi się do tego wracać, ale z pamięci takich sytuacji było mnóstwo i obstawiam, że nawet z JB mogliby przegrać. Co więcej chyba z JB mieli prostszy terminarz (grali coś koło 55% vs +.500), a bez niego sporo trudniejszy ( coś pod 70% meczy vs +.500).

Analiz adv było już tu na tyle dużo w temacie (również w zeszłym sezonie), że wypadałoby choć je przeczytać zanim takie "wyroki" zaczniecie pisać.

BTW. Nie oznacza to, że wg mnie obecna Sota (bez JB) wchodzi do PO (wręcz przeciwnie), ale nawet jak nie wejdzie to na pewno nie z w/w powodu...

a gdzie ja napisalem, ze to jest analiza ??

ja moze jestem za prosty czlowiek i czasem uwazam adv statsy za niepotrzebne. 23 spotkania to ponad 1/4 sezonu w NBA i dla mnie wystarczajaca probka zeby zauwazyc pewna tendencje + biorac pod uwage ze w 2 poprzednich sezonach Minny wygralo 29 i 31 spotkan stwierdzam, ze bez Jimmy'ego w PO by sie nie znalezli. Patrzac na pojedyncze spotkania zawsze mozna usprawiedliwic cos w jedna lub w druga strone, dlatego ja biore po prostu pod uwage cala nieobecnosc Jimmy'ego i jej brak. Nie obchodzi mnie siła terminarza, bo jak jestes 3 siłą Zachodu i 5 ligi (przed kontuzja Jimmy'ego, stan na 15 lutego wlasnie tak wygladal) to nie powinno byc dla ciebie zadnej roznicy czy to Wiz (powyzej 0.500) czy Pistons (ponizej 0.500), powinienes wygrac i z jednymi i z drugimi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych