Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Nóż się w kieszeni otwiera jak pomyślę że tego gracza w rotacji może zastąpić Noah...

"Gorgui Dieng made 11-of-14 from the field for 28 points, adding seven rebounds, four assists, two steals, and four 3-pointers in 34 minutes against Rwanda on Friday."

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1040649426895814656?s=19

 

Czemu oni nie wymienili Dienga na Denga? Lakers nie musieliby podpisywać McGee i mieliby perspektywicznego C na PO, a TT miałby ciut taniej Timberbulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy Butler will meet with Tom Thibodeau and Scott Layden on Monday to "have honest conversations about the All-Star's future with the team,"

Uh oh. Co Butler powie na tym spotkaniu?

Wariant optymistyczny czyli "sprzedajcie Wigginsa albo mnie" czy wariant pesymistyczny "fajnie bylo, ale oto moja lista druzyn"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komentarzach zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda przeciwko i zawsze znajda sie ci, ktorzy beda kogos/czegos bronic 

 

roznica taka ze te negatywne zawsze bardziej zapamietujemy, ale ogolnie kazdy kibic Wolves powinien chyba widziec zaleznosc ze przez 13 lat nie mogli sie do PO nawet dobic, a z Butlerem od razu im sie to udalo i kiedy byl zdrowy to byli nawet w top4 i mam nadzieje ze front office tez to rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butlera mógłby pewnie mógłby przekonać tylko transfer kogoś solidnego, z przecieków wiadomo, że jego wkurza podejście gwiazd Wilków. On jest profesjonalistą, daje z siebie max i tego samego oczekuje od innych.

 

Osobiście widzę go za rok w LA u boku LeBrona. Będzie pasował charakterem :P Jak nie LA to Brooklyn razem z KI, ale to raczej mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butlera mógłby pewnie mógłby przekonać tylko transfer kogoś solidnego, z przecieków wiadomo, że jego wkurza podejście gwiazd Wilków. On jest profesjonalistą, daje z siebie max i tego samego oczekuje od innych.

 

Osobiście widzę go za rok w LA u boku LeBrona. Będzie pasował charakterem :tongue: Jak nie LA to Brooklyn razem z KI, ale to raczej mało prawdopodobne.

Albo w Jazz --- W końcu będą mieć kasę na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w Jazz --- W końcu będą mieć kasę na maxa

Jednego :) LA wydaje mi się prawdopodobne, bo LeBron, słońce i młodzi. Brooklyn ma cień nadziei, bo może wziąć jego razem z ziomkiem Irvingiem (który pewnie i tak pójdzie do Knicks lub przedłuży z Celtics). Jazz poza hajsem nic mu nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego :) LA wydaje mi się prawdopodobne, bo LeBron, słońce i młodzi. Brooklyn ma cień nadziei, bo może wziąć jego razem z ziomkiem Irvingiem (który pewnie i tak pójdzie do Knicks lub przedłuży z Celtics). Jazz poza hajsem nic mu nie dadzą.

System mu dadzą który idealnie pasuje dla Butlera i sporo się o tym pisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.