Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paul George prawdopodobnie ominie obóz przygotowawczy tak jak Russell rok temu. Nie wygląda to najlepiej i jeśli Presti nie zwiększy głębi składu dodając paru shooterów to pierwsza runda to max. Z chęcią bym zobaczył w Oklahomie Marcusa Morrisa na ławce ale pytanie, czy Celtics go puszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TripylDabyl napisał:

Paul George prawdopodobnie ominie obóz przygotowawczy tak jak Russell rok temu. Nie wygląda to najlepiej i jeśli Presti nie zwiększy głębi składu dodając paru shooterów to pierwsza runda to max. Z chęcią bym zobaczył w Oklahomie Marcusa Morrisa na ławce ale pytanie, czy Celtics go puszczą?

Marcusa nie mamy szans podpisać. Markieffa moooooże jeszcze, ale jedyne czym będziemy dysponować to tax payer MLE co na Marcusa będzie stanowczo za mało. Ciężko mi określić ile gość mógł by zawołać ale jakieś +10M/sezon jest tu w pełni normalne.

Poza tym na tej pozycji mamy Granta na ~35mpg więc trochę nie halo. No i będą jeszcze zwłoki Pattersona który na pewno podejmie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał dłoni i kolana ale wróci na obóz. Odnośnie Marcusa to przydałby się ktoś jeszcze kto potrafi wykreować rzut. Presti bądź co bądź potrafi coś wyczarować. Pytanie co z Schröderem, bo jest strasznie himeryczny. Czasami daje dobre zmiany i godnie zastępuje Russa w pierwszym a czasami to cancer nie do wytrzymania. In Presti I Trust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nie wierzę, że coś z nich będzie. George znów zagra MVP sezon do all-star a później ponownie ( ptfu, ptfu ) coś mu się stanie. W Westbrooka też już nie wierzę, że zmądrzeje na starość, choć jak by z końcem RS odzyskał rzut.

Po cichu liczę, że może któryś młody wypali ale zapytaj mnie który to powiem że nie wiem. Nader, Ferguson, Diallo. Może Ferguson.

Kiepsko to wygląda jeśli Twoim życzeniem jest aby Felton zagrał jeszcze jeden sezon. 

Niemca pogonić i rozmienić na dwóch graczy bo ławki nie stwierdzono a jak odejdzie jeszcze Noel i Kieff to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

Czaję, że chciałeś Eldowi zasugerować, że Jokic to centrum wszechświata. Tylko po co ta niebieska kreska?

Żeby Denver omijać szerokim łukiem.

A na serio to mocne zazdro jak sobie chłopaki radzą w debiucie w PO. Finał konferencji to będzie naprawdę wielkie coś a tam jest wszystko możliwe.

Denver-Bucks. To mi się marzy w finale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Nom, mi od jakichś 3 lat już :D

GSW to GSW. Wystarczy. Pora innym dać powygrywać. Szanuję to co zrobili w organizacji ale styknie.

Houston nie da się oglądać. Anty kosz jak dla mnie.

Philly i Brown który wygląda jak Pan Władziu z którym ostatnio miałem przejścia. Wszystko wie, wszystko umie, wszystko robił, na wszystkim się zna a tak naprawdę jeździ tramwajem i chodzi w trampkach.

Toronto meh. Coś mi nie pasuje w ich ekipie. Może koszulki mają ciulowe?

28 minut temu, Mirwir napisał:

czyli co   jednak "vanitas vanitatum et omnia vanitas" ?

Russell Westbrook asinus asinorum in saecula saeculorum - to będzie następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Russell Westbrook asinus asinorum in saecula saeculorum - to będzie następny.

Ja ze swojej strony na kolejny temat zaproponuje: inter dupas kutas est :D

a co do tego potencjalnego finalu to najpierw trzeba PTB pyknac i bedziemy myslec (przez 3 lata kibicowania Nuggets nauczylem sie, ze to zespol ktory potrafi byc mega nieobliczalny - w obie strony :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.