Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógł bym prosić o edycję tytułu tematu aby pozostało samo Oklahoma City Thunder 2018/19.

 

Dopiski łacińskie "vanitas vanitatum et omnia vanitas", uwłaczające drużynie czy kibicom są obraźliwe. Marność nad marnościami to można dopisać sobie do Sac-Town choć zgodnie z regulaminem i to powinno być okraszone czasowym banem. Szanujmy się. Ja nie zakładam tematu "Los Angeles Lakers 2018/19 - czyli jak sikać na siedząco".

 

Od kiedy to prawda uwłacza? Presti przed poprzednim sezonem po pozyskaniu Melo został obwołany EotY. Playoff PG i Russell "3double" nie wystarczyli do pokonania Utah Jazz, którym przewodził prawdziwy Rookie. Nie minął rok i korki szampana strzelały po zamianie Melo na Dennisa "fcking" Schrodera, który w gruncie rzeczy jest gorszym Reggie Jacksonem.

 

Słowa Koheleta doskonale opisują OKC. Kilka lat temu mieli Duranta, Westbrooka, Hardena i Ibake jako Big4. Teraz ich Big 4 to Westbrook, PG13, Adams i Dennis "fcking" Schroder. I zapomniałbym o wielkiej nadziei sprzedawców hot-dogów. NN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to prawda uwłacza? Presti przed poprzednim sezonem po pozyskaniu Melo został obwołany EotY. Playoff PG i Russell "3double" nie wystarczyli do pokonania Utah Jazz, którym przewodził prawdziwy Rookie. Nie minął rok i korki szampana strzelały po zamianie Melo na Dennisa "fcking" Schrodera, który w gruncie rzeczy jest gorszym Reggie Jacksonem.

 

Słowa Koheleta doskonale opisują OKC. Kilka lat temu mieli Duranta, Westbrooka, Hardena i Ibake jako Big4. Teraz ich Big 4 to Westbrook, PG13, Adams i Dennis "fcking" Schroder. I zapomniałbym o wielkiej nadziei sprzedawców hot-dogów. NN!

 

Jakaż to prawda jak przynajmniej w zeszłym roku było 14 gorszych drużyn w lidze? Nie chodzi mi o działania bo nie ze wszystkimi się zgadzam, ale chodzi o jakieś durne, gimbazyjne dopiski. Idąc tym tokiem myślenia i broniąc tego typu praktyki zróbmy dopiski do wszystkich.

 

Lakers - czyli jak nie podpisać znów Dengów i Mozgovów w przyszłości

Nuggets - czyli jak nie handlować pickami, aby znów nie oddać Mitchellów i Gobertów tej ligii

Spurs - czyli jak nie chcieć dać supermaxa top3 playerowi

Kings - czyli jak nie zrobić playoffs 15 rok z rzędu

Suns - czyli jak kolekcjonować point guardów przez 5 lat a później zostać bez ani jednego sensownego

Knicks - czyli jak pielęgnować i dbać o dół z wapnem

Wolves - czyli jak zniszczyć fajny projekt w rok darciem japy

Heat - czyli jak być w luxury tax, nie mając pewnych playoffs

Hornets - czyli jak naostrzyć żądło szerszenia, co by srajtaśme przynajmniej było wstanie rozdziewiczyć

 

Wymieniać dalej? Mam dziś wenę więc nie kuś.

 

Poza tym co to za idiotyczna praktyka z tymi dopisakmi "czyli". Czyli jak nie lubię jakiejś drużyny, to mogę założyć sobie o niej temat i dopisać "czyli idioci za sterami, a kibice ich są upośledzeni że im kibicują?".

 

Chodzi mi przede wszystkim o czytelność forum. Szuka nie raz człowiek tematu drużyny a tu jakieś dziwaczne tytuły. C'mon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ten temat dawno temu i patrząc przez pryzmat sytuacji na tamten moment to było gorzej niż w przytoczonym cytacie.

 

Do tego kolega wyżej zauwazył, słuszne powiązania z tym co było kiedyś a jest teraz - mierność

 

Nie wiem czy to byl wjazd na mnie ale akurat OKC należy do moich ulubionych drużyn, ale ich działania już niekoniecznie, mam prawo wyrazić własne zdanie, jak Ci się nie podoba to I don't care

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ten temat dawno temu i patrząc przez pryzmat sytuacji na tamten moment to było gorzej niż w przytoczonym cytacie.

 

Do tego kolega wyżej zauwazył, słuszne powiązania z tym co było kiedyś a jest teraz - mierność

 

Nie wiem czy to byl wjazd na mnie ale akurat OKC należy do moich ulubionych drużyn, ale ich działania już niekoniecznie, mam prawo wyrazić własne zdanie, jak Ci się nie podoba to I don't care

Nie był wjazd do Ciebie a ogólnie.

 

Oczywiście że masz prawo mieć swoje zdanie ale wyrażaj je w postach a nie w tytule topicu. Już pisałem że idąc tym tokiem myślenia kibice Lakers nie chcieli by abym ja np. założył ich temat.

 

Zrobi jakiś mod mi przysługę czy walę głową w mur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był wjazd do Ciebie a ogólnie.

 

Oczywiście że masz prawo mieć swoje zdanie ale wyrażaj je w postach a nie w tytule topicu. Już pisałem że idąc tym tokiem myślenia kibice Lakers nie chcieli by abym ja np. założył ich temat.

 

Zrobi jakiś mod mi przysługę czy walę głową w mur?

 

pewnie nie chcieliby ale kibic OKC chyba może założyc temat o nich ...

 

podejrzewam, że trochę jeszcze pouderzasz w ten mur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, coś trzeba napisać przed sezonem by było się do czego odwołać, lub w czerwcu to przeczytać, zajebać se w mordę i "srsly?".

 

Pierwsze co chciałbym poruszyć to coś co było mega widoczne w serii z Jazz, czyli kompletny brak half court offense. Biedna koszykówka polegająca na wjazdach Russa, rollach Adamsa, trójkach PG i cegłach Melo. W 100% jest to wina Donovana który nie wiadomo co tam robi, pajac. Grając na trenerce Nickiem Collisonem (no offense do Nicka, only <3) ta drużyna byłaby lepiej poukładana. Brak pomysłu na grę i tylko stoi przy tej linii bocznej obserwując idiotycznym wzrokiem jak weteranów parkietu gwałci rookie.

 

Jakieś mocne strony OKC? Na pewno atletyzm i obrona. Na takim poziomie nie jest żadna drużyna i niech się tym bronią przed brakiem spacingu. Szkoda, że Andre nie wbija na początek, po jego powrocie będzie na nowo formowana rotacja, no co poradzisz. Potencjał ofensywny jest i myślę, że uda im się być w top 10 ataku, tak było chyba rok temu. Lubię ten ruch po Dennisa bo to akurat świetny zmiennik i musi się to obronić, gorszy od Melo nie będzie.

 

Do wad na pewno zaliczę brak spacingu. Nie ma co okrywać - jest fatalnie. Chociaż i tak lekko ludzie naciągają to na pozbawienie ich jakichkolwiek szans na jakąś 2 rundę. Głębia ławki na pozycjach 2-3 jest po prostu okropna i żaden Abrines, Ferguson czy Diallo nie jest zmiennikiem na poziomie PO drużyny. Cieszę się natomiast z pozyskania Noela i zatrzymania Granta. Noel musi pokazać swoją wartość, a Granta po prostu kocham, za bloki, za wsady, za energię, za hustle i za pewien oldschool.

 

O S5 nie będę się wypowiadał, bo wszystko co było powiedziane zostało powiedziane i nie będę zgrywał jakiegoś eksperta.

 

Natomiast ławka,

 

Felton - tyle lat z nadwagą, wciąż w lidze i w sumie lubię pączka. Nie jest słaby, dobrze operuje 2 unitem. Parę punktów, dobre podanie i pozytywna energia na boisku to wystarczy jako zmiennik Westbrooka.

 

Dennis - Ex hawk z dobrą penetracją lvl podbijający do Dragicia, solidny mid, niestety bez rzutu za 3 (chyba, może zaskoczyć), bardzo dobra wizja i solidny D (możecie sprostować, nie oglądałem go zbytnio). Elegancki 6th.

 

Abrines - spot up shooter, bez obrony i atletyzmu, lecz niezmiernie ważny dla tej drużyny, z powodu trójki.

 

Diallo, Terrence - atletyczne freaki z ok obroną i rzutem.

 

Grant - było wyżej pisane, underrated chłopak jest, polecam pooglądać w akcji.

 

Patterson - w poprzednim sezonie chyba najgorszy zawodnik, coś strasznego tam się działo, wina złego usprawnienia faktycznego, nie zwalałbym tego na samego Patricka. Stretch 4 z obroną, w formie z Toronto nie do zastąpienia.

 

Noel - pokomplikował sobie karierę, ale w każdym meczu widać zaangażowanie i miłość do kosza, co zawsze na prospie. Był kiedyś kandydatem do DPOTY (jak przychodził do ligi, nigdy na takim poziomie nie zagrał) Fajnie skacze po loby, przechwyty, bloki czyli świetny pod Russa. Ma motywacje by się odbudować.

 

No i wszystko.

 

Mam nadzieję, że będzie lepszy sezon w ich wykonaniu. Ostatnia szansa dla Westbrooka po miśka wywalczonego by himself. Młodszy nie będzie, last run Russ

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.