Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że mógłby grać na takiej intensywności jak w te 24min. Zobacz na Vucevicia co robi w tym sezonie. A Sabonis mógłby być takim Vuceviciem właśnie. Nie doceniasz ziomka.

 

nie,df. to nic osobistego. doceniam,jak najbardziej. ale organizmu nie oszukasz. nie da sie grac na tej samej efektywnosci/intensywnosci przy takiej roznicy w minutach. pamietaj tez o tym,ze grajac wieksze minuty,czesciej gralby na s5 u rywali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,df. to nic osobistego. doceniam,jak najbardziej. ale organizmu nie oszukasz. nie da sie grac na tej samej efektywnosci/intensywnosci przy takiej roznicy w minutach. pamietaj tez o tym,ze grajac wieksze minuty,czesciej gralby na s5 u rywali...

Dlatego to tylko przypuszczenia. Jestem ciekawy jakby Sabonis sobie radził grając większe minuty. A patrząc na Vucevicia, który ciągnie Orlando to i Sabonis mając `swój team` mógłby wykręcać podobne liczby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sabonis w s5 i wykręcił 22/15/3 na 64% z gry. Tak wiem, że to tylko Knicks, ale liczby i tak zacne.

Pacers będą mogli z niego korzystać jeszcze przez dwa lata za mniej więcej 2,5mln/rok. Nic tylko pozazdrościć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szokująca kontuzja. Bez kontaktu z rywalem, facet się przewraca i łamie nogę. Masakra... Swoją drogą wiem, że nie wyglądało to tak spektakularnie jak np. u GH lub CLV, jednak reakcja ludzi dookoła mnie zdziwiła. Taka trochę zdystansowana, jakby na mało kim zrobiło to jakieś szczególne wrażenie.

 

Oby koleś wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowy Tyreke Evans da sporo tylko nasuwają się dwie kwestie kto w tej ławce bedzie karty rozdawał i czy Tyreke będzie wystarczająco zdrowy 

 

może warto coś skleić żeby Conleya dostać, tylko bez 3-way to będzie słaby pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo jest w plotkach łączony z Pacers x)

 

światłość wiekuista niechaj im świeci a poważnie to chyba jeden z niewielu zespołów, który byłby w stanie ukryć jego obronę a w ataku mógłby się jakkolwiek przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światłość wiekuista niechaj im świeci a poważnie to chyba jeden z niewielu zespołów, który byłby w stanie ukryć jego obronę a w ataku mógłby się jakkolwiek przydać

 

Nie, nikt nie jest w stanie na poziomie playoffów ukryć jego obrony, i żadnemu sensownemu zespołowi nie przyda się w ataku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Indiana po cichutku zalicza 4 zwycięstwo  z rzędu i awansuje na trzecie miejsce. W tych meczach rzucali średnio 114 punktów, tracili 95. No nie wygląda to źle.Do tego mają podpisać Matthewsa (zawsze to jakiś plus przy kontuzji Oladipo) i być może uda im się uratować sezon. Oczywiście jak utrzymają to trzecie miejsce. Nie powiem, to byłoby ciekawe. Celtics - Sixers w pierwszej rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.