Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieje ,że Raptors w tym sezonie się przełamią podczas PO, wreszcie mają leadera z prawdziwego zdarzenia.,  Dodatkowo Kawhi oprócz tego że jest w dobrej formie to jeszcze zaczął mówić., Danny Green twierdzi ,że przez wszystkie lata w Spurs Kawhi  wypowiedział mniej sylab, niż pełnych zdań przez 3 miesiące pobytu w Raptors,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że będzie grał na w maju na poziomie preseason [bo i wtedy nie łapałby się do rotacji] Po prostu nie wierzę że będzie w stanie zbliżyć się do poziomu z 16/17  a nawet zakładając że tak będzie to nie mają żadnej wielkie przewagi nad równie zdrowymi Raptors 

No dobra, ale Raptors tylko(lub az) zmienilo slabego lidera(o ile Rodzyna mozna bylo nazywac liderem) na goscia ktory ponad rok nie gral w kosza i moze zarowno zostac MVP RS jak i nie zalapac sie do All-NBA.

Celtics? W zeszlym roku doszli do ECF na barkach Tatuma(!!) bez Kyriego i Haya.

Zdrowi Celtics maja poprostu lepszy star power i to decyduje o tym ze sa lepsi od Raps na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim biorąc pod uwagę typowy progres czołowych prospektów między pierwszym a drugim/drugim a trzecim rokiem, nie jest wykluczone, że Boston w maju będzie miał 5 allstarów w składzie, bo Tatum i Brown byli świetni w playoffach w wieku 20-21 lat, a powinni być widocznie lepsi, oraz bardzo mocną ławkę. A to wszystko mając Stevensa. Nie każdy z nich będzie miał produkcję allstara, ale jak Twoim piątym najlepszym graczem będzie np. Brown, to wiadomo, że czasem walnie te 30pts bo będzie akurat hot. Raptors po prostu nie da się do tego porównać.

 

A czy wszyscy będą zdrowi, nie wiem, z jednej strony nie ukrywam, że chciałbym żeby coś Bostonowi nie poszło (nie wiem, Kyrie mógłby się obrazić), z drugiej mogą postawić się Warriors, więc wypada kibicować.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to Raptors mają dwóch top20 graczy ligi a Celtics w sumie może jednego i to jeszcze gorszego niż pozostała dwójka

 najlepsze lineupy ofensywne Celtics to nieco problem w defensywie a Raptors nie mają z kolei takich problemów

 

Jeśli Hayward po tej kontuzji nie wypali [Nadal czuje, że to może być dosyć prawdopodobne] to Celtics będą nieco lepsza wersji tej ekipy która zrobiła ''naciagane'' 55W a Raptors z 59W teamu z kosmicznym SRS wymieniają cancera na top10 gracza ligi

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem

Zbierał pochwały i nagrody za to ze był top scorerem dobrego teamu mimo ze nigdy nie był tam najlepszym graczem.

Przez 9 sezonów tylko raz Raptors z nim na parkiecie byli lepsi niż bez niego (i to tylko w RS bo w PO ani razu tak się nie zdarzyło)

To jednak mówi sporo jakiego rodzaju gwiazdę tam mieli

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Hayward po tej kontuzji nie wypali [Nadal czuje, że to może być dosyć prawdopodobne] to Celtics będą nieco lepsza wersji tej ekipy która zrobiła ''naciagane'' 55W a Raptors z 59W teamu z kosmicznym SRS wymieniają cancera na top10 gracza ligi

 

wymienili top15 na top6-8 po kontuzji. Kurde bele, to zaczyna być coraz głupsze. Za chwile mianem cancera bedzie każdy spoza ścisłego top3

 

Dla mnie Boston nie ma rywala na wschodzie bo ani 76, ani Raptors nie mają takiej głębi w składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienili top15 na top6-8 po kontuzji. Kurde bele, to zaczyna być coraz głupsze. Za chwile mianem cancera bedzie każdy spoza ścisłego top3

 

Dla mnie Boston nie ma rywala na wschodzie bo ani 76, ani Raptors nie mają takiej głębi w składzie.

Jedyne top15 w którym jest Derozan to PPG czyli można założyć że takie samo z niego top15 jak z Devina Bookera :]

 

Głębi składu? Ławka Raptors w zeszłym sezonie robiła all time wyniki i z tej ławki zamieniają Poeltla na Greena - praktycznie żadna strata a i moze nawet wzmocnienie

Tak, Lowry > Irving. ;]]

No tak Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . ja . A co Ciebie interesuje?

 

Z racji że mam Demara w Begm pozwolę sobie na pytanie. 

 

Mnie interesuje jak wygląda ta 3 która poprawił w ostatnim sezonie z tego co kojarzę miał mecze gdzie naprawdę seryjnie trafiał za łuku. Jest szansa że w SAS ta 3 będzie na średnim poziomie ligowym?

 

Lepiej chyba też wyglądał jeśli chodzi o kreowanie innych, czy Demar może w SAS stać się biedo Hardenem?

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ddr jest coraz lepszym kreatorem i w spurs niestety dodatkowo to gracz z miejsca o najepszym

Ballhandlingu.

 

To ważne ogniwo w pnr i top topów w crunchtime.

 

A tymczasem czytam jaki on jest ogórek i ppg filler.

 

Nie popadajmy w skrajność.

 

W ostatnie dwa lata poprawiał się we wszystkich rlementach ofensywnych.

 

Z meczów spurs niestety to okropny ogor w obronie.

Nic tu raczej się nie zmieni bo nie ma nawet poprawnych nawyków.

Coraz mniej tez widzę tych głupich rzutów tuż przed linia 3 i jak już to na wprost kosza.

 

Gość wymusza epicko faule i tego chyba jeszcze więcej będzie wymuszał.

 

Wracając do Keonarda.

 

W nocy...

 

https://streamable.com/fb9pb

 

Niby nic takiego ale ten niedociągnięty wsad może być oznaka zardzewienia ale może utraty atletyzmu. ....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy...

 

https://streamable.com/fb9pb

 

Niby nic takiego ale ten niedociągnięty wsad może być oznaka zardzewienia ale może utraty atletyzmu. ....

 

czwórka to głowny mięsień odpowiedzialny za wyskok - podobno to była kontuzja  i najwyraźniej jeszcze nie czuje on pewnie po tym urazie, widać po stylu gry, że SAS to wcale tacy święci z tym leczeniem nie byli.

 

Zmiana stylu gry chyba też mu na dobre wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, jakie top15??? Top50 przy dooobrych lotach.

 

masz uprzedzenia co do niego, idę o zakłąd że gdyby był w Lakers to nagle byłby bogiem.

 

Jednak poproszę o wymienienie top 60 wg Ciebie i wtedy ocenimy.

 

Moim zdanie jest to gracz 20-30 ale wybierany jest do najlepszych piątek nieco "politycznie", gdyż niewybranie tam gracza z drugiej drużyny ligi to troche śmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on leczył się u lekarza w NY po drugiej opinii już od jego zniknięcia czyli luty.

 

Na pewno ta niepewność wynika z urazu i tu nie dyskutuje ale potem gracz zniknął i spurs nie mieli do niego dostępu

Jakie to wiatry pozwalają Ddr widzieć w 50?

Bo wtedy już wiem hak ich zabraknie ze rozan to ledwo top 75

Nikola top12

Kat top15

A Ddr top50?

Coraz lepiej

Boje się zapytać o LMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.