Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Lowry-Kawhi-OG-Ibaka-Valanciunas

VanVleet-Wright-Green-Miles-Siakam

 

Potężnie wyglądają Raptors na papierze, idealny roster do klepania smallballu. Oni rok temu mieli 5. defensywę w lidze, a teraz za DeRozana i 15 minut Poetla z ławki dokładają Kawhiego i Greena + mają rok starszego OG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak pośmialiście się razem? ;)

 

Weź gościu wyluzuj. Walisz jakieś nie potwierdzone info, gdzie pół forum siedzi na twitterach i naciska F5 i liczysz na to, że może siądzie.

 

Siadło i zgrywasz wielkie sources.

 

Nie siadło by - kolejny raz wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka miał okej RS, w playoffach to żałośnie wyglądało. 

 

Ale owszem, Lowry-Green-OG-Kawhi wygląda niesamowicie w defensywie nawet jeśli Kawhi jest przeceniany w obronie, a w ofensywie to dalej dwóch allstarów. I do tego najlepsza ławka NBA w tamtym sezonie. Tylko znowu - skoro chcieli oddać DeRozana, to po co było rezygnować z Caseya? Wiem, że chronologia zdarzeń, ale i tak szkoda z perspektywy czasu...

 

Najlepsze, że Kawhi TEORETYCZNIE dostaje idealną sytuację - trafia do mocnego contendera, nie gra w Spurs i ma rok na ugranie indywidualnych nagród + finałów.

 

Wygląda trochę na win-win-win trade potencjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź gościu wyluzuj. Walisz jakieś nie potwierdzone info, gdzie pół forum siedzi na twitterach i naciska F5 i liczysz na to, że może siądzie.

 

Siadło i zgrywasz wielkie sources.

 

Nie siadło by - kolejny raz wtopa.

Żadne wielkie sources, po prostu wiem że ten deal jest już przyklepany. Więc może lepiej Ty wyluzuj gościu, bo z tego co widzę to piszesz jakbyś miał spięte paluszki. No stress.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne wielkie sources, po prostu wiem że ten deal jest już przyklepany. Więc może lepiej Ty wyluzuj gościu, bo z tego co widzę to piszesz jakbyś miał spięte paluszki. No stress.

 

A rozumiem, że siedzisz w jednym pokoju z Masajem albo Wojem. 

 

To jeśli tak to byś nam sprzedał info i oszczędził niektórym chłopakom klawiatur czy LBJ w beGM to jednak w Lakers wyląduje, czy jednak w Cavs zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem, że siedzisz w jednym pokoju z Masajem albo Wojem. 

 

To jeśli tak to byś nam sprzedał info i oszczędził niektórym chłopakom klawiatur czy LBJ w beGM to jednak w Lakers wyląduje, czy jednak w Cavs zostanie?

Nie chce mi się z Tobą polemizować już na ten temat. Jest trade? Jest. To skup się na tym zamiast na mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The plans appears to be to make a run at it this year. Kawhi is a clear upgrade on DD in every way. I'm guessing Masai isn't done and could make another move or two.

If Kawhi re-signs, then the Raps will be contenders for years and the Raps build around him. If he leaves, the Raps will be set up for a rebuild with almost no contracts on the books for 2020 and they will likely have their own top draft pick in 2020 to select a building block.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masai ma łeb na karu, szacun. Imo z DeRozanem nic by nie ugrali, a tak rodzi się contender przez duże C.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The plans appears to be to make a run at it this year. Kawhi is a clear upgrade on DD in every way. I'm guessing Masai isn't done and could make another move or two.

 

If Kawhi re-signs, then the Raps will be contenders for years and the Raps build around him. If he leaves, the Raps will be set up for a rebuild with almost no contracts on the books for 2020 and they will likely have their own top draft pick in 2020 to select a building block.

Masai Executive of the year już w lipcu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto jest niesamowicie zakochane w koszu

 

Boston siedzi na morzu młodzieży

76ers siedzi na morzu młodziezy

 

A to Toronto robi wymianę

 

Masai jest geniuszem

 

Pkt wyjściowy - jestem w czarnej D jak Wizards - mam zawalne salary i na dodatek liderów , którzy nie przeskoczą pewnego poziomu

Mam sporo zdolnej młodzieży OG, Siakam . Wright itp ale s5 jest przeciętne

Pkt końcowy - biorę dwóch dobrych graczy na 1 rocznych umowach. Ok może stracę DeRozana ale ryzyko jest bardzo dobrze skalkulowane

 

Jak wypali to mają TOP5 gracza. I na dodatek są faworytem Wschodu,...

 

Niezależnie od tego czy zostanie u nich Leonard czy nie to Masai pokazał ,że ma jaja i to w pozytywnym znaczeniu. Świetny ruch

 

Toronto dziurą nie jest - pytanie tylko czy są w stanie przekonać Leonarda - niemniej

 

Tym ruchem praktycznie załatwili 76ers bo przegrali sytuacje LE Brona i Leonarda i praktycznie muszą liczyć na samorozwój..

I na dodatek Kawhi za rok do nich nie przyjdzie skoro teraz się bali zaryzykować.

 

Brawo Masai , brawo Toronto


JAkby Wizards mieli takiego GMa to by już poszedł Beal lub Wall do Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.