Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwie zasady w tej lidze

 

Jak jesteś Denver to nie odbierasz telefonu od Lindseya

Jak jesteś kimkolwiek poza Toronto to nie odbierasz telefonu od Masai

 

Czy ktoś może wyjaśnić czemu Denver się go pozbyło? Bo ja nie pamiętam by Masai przegrał choć jedną wymianę

 

Genialne to było jak musiał zejść z umowy Vasqueza by nie płacić podatku od luksusu a ten jeszcze w przymusie wyciągnął od Bucks wybór pierwszorundowy za roczną umowę


Właśnie dlatego Boston i Sixers nie zrobili tej wymiany, bo gdyby chcieli, to by ją zrobili.

O ile Boston rozumiem to Sixers ni  cholery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Wschód niby taki słaby, a może wyjść na to, że w TOP4 sezonu aż trzy drużyny będą ze Wschodu. Tylko z drugiej strony Spurs z Aldridgem i DeRozanem mogą nie wejść nawet do PO, damn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego Boston i Sixers nie zrobili tej wymiany, bo gdyby chcieli, to by ją zrobili.

O to to. Po kiego mielibyśmy oddawać Browna, który zaraz zacznie wyglądać jak Butler, albo 76 rzucać jakimiś pakietami typu Saric,Fultz,RoCo skoro Kałaj już zapowiedział że jedyne czego chce, to swój team w LA i on nigdzie indziej nie zostanie. A liczenie na to że powtórzy się sytuacja z PG w OKC i jednak zostanie...Cmon, zostanie albo nie zostanie, a Brown,Fultz,Saric póki co muszą wypełnić kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Boston rozumiem to Sixers ni cholery

Skoro wierzą że Fultz to dalej pierwszy pick draftu, to nie mieli powodów do przeplacania za (potencjalnie) rok Kawhiego. Saric i Cov plus picki to max, i to podobno oferowali. To zreszta lepsza paczka niż DeRozan. Oddanie Fultza byloby nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wierzą że Fultz to dalej pierwszy pick draftu, to nie mieli powodów do przeplacania za (potencjalnie) rok Kawhiego. Saric i Cov plus picki to max, i to podobno oferowali. To zreszta lepsza paczka niż DeRozan. Oddanie Fultza byloby nieporozumieniem.

Tylko opcja jest taka

 

Raptors z Leonardem ( a chyba nawet jego wuja nie jest takim idiota by drugi rok z rzędu zakazać mu gry) są o wiele lepszym zespołem od 76ers .. I teraz Phila ma w drugiej rundzie potencalnie barierę nie do przeskoczenia.

 

Z Kawhi to oni byliby faworytem  Wschodu

Covington może już nie być tak dobry.. A Fultz nigdy nie wejść na poziom Leonarda

 

I z punktu widzenia NBA to Saric z Covingtonem nie jest lepsza paczką od DeRozana i Poetla. Bo De Rozan może być liderem a Covington i Sarić to tylko zadaniowcy z czego ten pierwszy może właśnie zagrał swój najlepszy sezon w karierze.. Bo od 1 lutego juz nie był dobrym 3&D... I ogólnie z czołówką Zachodu sobie nie radził...

 

Sixers powinni zaryzykować i rzucić albo Fultza albo Zhaire z wyborem Miami

 

Nie zrobili nic i są teraz o jedną prostą za TOP2 Wschodu.. Boston i Toronto są zdecydowanie lepsi

 

Oby z Fultzem nie było jak z Okaforem, którego też nie sprzedano póki ktoś się jeszcze łudził bo wyceniali go na TOP8 draftu 2017

Ale może Fultz wypali  i wtedy rozmowa będzie inna - niemniej Leonard teraz jest lepszy niż Fultz w najbliższe 2-3 lata

Tylko że i tak to nie musiał być Fultz - mogła być inna paczka np Zhaire z Turkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdumiewa mnie wasz hurra optymizm w kwestii przyszlosci kl w toronto. rownie dobrze moze byc tak,ze zamienil stryjek siekierke na kijek. laskawie przypominam,ze leonard w minionym sezonie praktycznie nie gral,a toronto dzis to jeden wielki plac budowy. poki co,nie ma sie czym ekscytowac,jak sadze...

 

btw - przypierdalacie sie do kolegi,ktory podal prawdziwe - jak sie okazalo - info i,co gorsza,brak wam odrobiny przyzwoitosci,zeby powiedziec 'przepraszam'. ja pierd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

btw - przypierdalacie sie do kolegi,ktory podal prawdziwe - jak sie okazalo - info i,co gorsza,brak wam odrobiny przyzwoitosci,zeby powiedziec 'przepraszam'. ja pierd...

on podał ze info jest oficjalne przed oficjalnym podaniem tego infa. Czyli strzelał i akurat sie udało. Jakby napisał "wg tego co widze i co czytam wydaje mi sie ze deal jest klepnięty" to nikt nie miałby pretensji. 

 

Chyba ze Woj ma tu konto i zanim wrzucił coś na twittera wrzucił to tutaj na próbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie mieli żadnych powodów, żeby ryzykować. Bo rok Raptors być może będą od nich lepsi? Co z tego?

 

Na ten moment Sixers są w pozycji ''mamy Simmonsa, Embiida, Fultza, Saricia, Covingtona, Smitha i miejsce na maxa za rok, może jesteśmy słabsi od Bostonu, ale żadna inna organizacja poza Celtics nie ma lepszych perspektyw od nas''.

 

Jakby pozyskali Kawhiego za, dajmy na to, Fultza, Saricia i Smitha - to byliby w pozycji ''mamy zespół na finały, ale jak Kawhi z nami nie przedłuży, to tracimy dwa lata rebuildingu i jesteśmy największymi frajerami w całym NBA''.

 

Ten ruch nie był warty ryzyka i co do tego naprawdę trudno mieć wątpliwości.

 

I nie jest prawdą, że nie zrobili nic, bo wg informacji proponowali Saricia, Covingtona i picki. Skoro Spurs chcieli więcej, to wg Windhorsta wycofali się z wyścigu. Jeżeli to prawda, to Spurs popełnili moim zdaniem błąd, ale to już jest drugorzędne.

 

Nie ma co dorabiać ideologii. Raptors zrobili ten ruch nie dlatego, że Masai jest geniuszem, a dlatego, że tracą zdecydowanie najmniej ze wszystkich zainteresowanych. Jakby zostawili DeRozana, to wygraliby te 50W jeszcze 2-3 razy, daliby ciała w playoffach 2-3 razy i musieliby zacząć rebuilding za te 3 lata bo postarzałby się Lowry, DeRozan i reszta. Teraz mogą zrobić finały i w najgorszym wypadku zaczną rebuilding za rok. Do tego to była dla nich realnie jedyna szansa na powalczenie o finały, bo ciężko byłoby się lepiej wzmocnić na tu i teraz.

 

Sixers zyskiwaliby dużo mniej (bo mają wciąż duże szanse na walkę o finały w przyszłości) i ryzykowaliby dużo więcej, bo traciliby prospektów, którzy swoją drogą mogą być za jakiś czas paczką po inną niezadowoloną gwiazdę. Pozyskując Kawhiego traciliby też miejsce na maxa za rok.

 

Jedni musieli, drudzy mogli, jedni prędzej czy później musieliby to zaorać, drudzy mają szalenie dobre perspektywy.

 

I niespecjalnie mi zależy żeby kogoś nawracać, jak ktoś twierdzi, że Sixers przegrali walkę o LeBrona i Kawhiego, to co zrobię, nic nie zrobię. Realnie wygląda na to, że na LeBrona nie mieli szans, a wymiana po Leonarda była zbyt ryzykowna, a myśląc w długiej perspektywie Sixers nie mieli powodów żeby tak bardzo ryzykować.

Jeśli philly bedzie miało troche szczęścia, to bedzie tak jak piszesz. Na razie go nie maja bo to u nich, tylko w te lato:

1) wybuchł skandal z gm, gdzie musiał zrezygnować

2) ważny zawdonik rotacji zrezygnował z umowy na najbliższy sezon

3) odeszło dwóch ważnych zawodników z rotacji ubiegłego sezonu.

 

Perspektywami jeszcze mistrzostwa nigdy nie wygrał. Leonardowi juz raz sie udało. Tm bardziej jak twój jeden z dwóch najważniejszych zawodników więcej gier opuszcza niż gra.

 

A i dwóch lat rebuildingu byście nie stracili, bo czym jest w takim razie poprzedni rok fultza? Przesadzasz z ew konsekwencjami utracenia Leonarda. Żadnych złych kontraktów byście nie mieli tak czy siak.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on podał ze info jest oficjalne przed oficjalnym podaniem tego infa. Czyli strzelał i akurat sie udało. Jakby napisał "wg tego co widze i co czytam wydaje mi sie ze deal jest klepnięty" to nikt nie miałby pretensji. 

 

Chyba ze Woj ma tu konto i zanim wrzucił coś na twittera wrzucił to tutaj na próbe

Byłem pewien, że to już zaklepany deal więc tak napisałem. I jak wyszło? No właśnie.

@kcp78 nie oczekuje przeprosin, daj spokój. Niektórym brak kultury, a ja jej uczyć nie będę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koncepcyjnie tez mi sie wydaje, ze powinni po niego uderzyc [oczywiscie kluczowe szczegoly dotyczace ceny].

Ha! Uderzyli i to z przytupem!

Wrecz jestem w szoku, ze Spurs nie wyciagneli wiecej prospektow, jak w tej wymianie nie ma ani Siakama ani Delona ani OG????

 

Chciałbym dodać, iż Masai ugrał nieprawdopodobną cenę, ja zastanawiałem się nad OG w tym dealu kilka dni temu. A na pewno rzuciłbym unprotected '19 1st, Siakama, Wrighta i Poeltla + DDR.

Rewelacyjy deal.

To powstaje pytanie dlaczego Spurs nie wyciagneli wiecej? Czyzby cenili Derozana na poziomie Allstara??

Moze Kawhi im powiedzial, ze bedzie kwasil w przyszlym sezonie i wzieli najlepsze co bylo na stole zanim to wyjdzie na jaw?

A dlaczego wybrali Poetla z mlodych to nie mam pojecia...

 

Pytanie czy Kawhi znów jakiejś maniany nie odwali, że go noga boli. I tyle go w Raps zobaczą.

To jest najwieksze ryzyko tego ruchu z ich strony. Pamietacie Alonzo Mourninga?

Jesli Kawhi jest niezadolony jak wskazuja raporty to jakie ma opcje? Przesiedziec sezon kosztem swojej reputacji?

 

I nie jest prawdą, że nie zrobili nic, bo wg informacji proponowali Saricia, Covingtona i picki. Skoro Spurs chcieli więcej, to wg Windhorsta wycofali się z wyścigu. Jeżeli to prawda, to Spurs popełnili moim zdaniem błąd, ale to już jest drugorzędne.

A Sixers nie popelnili bledu konczac negocjacje???

O ile zgadzam sie z Toba, ze oferowanie wielu prospektow i pickow na Kawhiego ze strony Philly nie mialo sensu to w/w oferta jest po prostu za slaba. W wymianie z Raptors poszedl jeden pick i jeden prospekt, a to powinni przebic latwo. Z tego wychodzi, ze kluczowa role odegral Derozan.

 

Sixers zyskiwaliby dużo mniej (bo mają wciąż duże szanse na walkę o finały w przyszłości) i ryzykowaliby dużo więcej, bo traciliby prospektów, którzy swoją drogą mogą być za jakiś czas paczką po inną niezadowoloną gwiazdę. Pozyskując Kawhiego traciliby też miejsce na maxa za rok.

Jedni musieli, drudzy mogli, jedni prędzej czy później musieliby to zaorać, drudzy mają szalenie dobre perspektywy.

Pomijasz zupelnie temat konkurencji, Sixers dopuscili do utworzenia potencjalnego mocnego contendera na wschodzie, a mieli szanse miec monopol na przyszlosc konferencji razem z Bostonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers proponoowali wg plotek Saricia, Covingtona i trzy first roundery. Żeby dać coś więcej, musieliby dołączyć Fultza, a to byłoby stanowczo za dużo. Nie wiem na ile to prawda, ale jestem sobie w stanie to wyobrazić. Fultz, Simmons i Embiid byli niedostępni.

 

Co do tworzenia konkurencji na Wschodzie, to trochę błędne koło, bo na ten moment Kawhi idzie do Raptors na rok. Jeżeli Kawhi zostanie jednak w Toronto, to można będzie traktować decyzję Sixers jako błąd, tylko to będzie typowe ocenianie po fakcie. Na ten moment Raptors mogli podjąć to ryzyko, Sixers nie powinni.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on podał ze info jest oficjalne przed oficjalnym podaniem tego infa. Czyli strzelał i akurat sie udało. Jakby napisał "wg tego co widze i co czytam wydaje mi sie ze deal jest klepnięty" to nikt nie miałby pretensji. 

 

Chyba ze Woj ma tu konto i zanim wrzucił coś na twittera wrzucił to tutaj na próbe

 

bo tylko wojo moze cos wiedziec?! ciekawe zalozenie. rownie ciekawe,co glupie i nieprawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko wojo moze cos wiedziec?! ciekawe zalozenie. rownie ciekawe,co glupie i nieprawdziwe...

Zasugerowałeś właśnie, że użytkownik DaFlouu ma swoje sources z NBA i podzielił się z nim na forum zamiast wrzucić na Twittera i mieć swoją bombę przed Wojami i Schamsami? :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.