Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz, ale jak to? Na ten sezon wypadł tylko Murray i o ile wiadomo, sporo dawał, to już się poddajesz? Gdzie ten przedsezonowy entuzjazm? a może trzeba otwarcie powiedzieć, że branie DeRodzyna tylko dlatego, że był na stole było pochopnym, nerwowym ruchem i trzeba było szukać młodzieży z pickami?

 

do tego ten Green dodany jak keczup do frytek, ehh

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie beGM i nie przeszło by to co ja zrobiłem.

 

Ja się tylko zastanawiam czy nie warto.

To inni pisali o zaoraniu.

 

A ten Boston proponowany to nie jest to takie nierealne.

Tam może być panika ze jednak brak podkoszowego.

 

Po prostu melancholia i brak Murraya Walkera i Gasola sprawia ze to się sypie. A to wypadnie czasem jeszcze Gay a wcześniej White.

 

5 nazwisk z top 10.

 

Nie służy mi oglądanie Pondextera Dante i przede wszystkim drewnianego Poeltla.

 

Jak była dziś w nocy sekwencja strat gdzie gracze totalnie nie rozumieli co maja robić to na tle wcale nie dobrze grających rakiet to była marność.

 

A najgorsze jest to ze jedyny pozytywny gracz ostatnio to Mills i przez to pop go zamiast oddać chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pls strata Murraya jest dość istotna ale serio myślisz że Spurs z Walkerem aka średni prospect jako rookie dodałby znacząca ilość zwycięstw?

 

A Boston nie wiem po co potrzebowałby jednego z najgorszych playoff performerow wśród "gwiazd" rozgrywającego żałosny sezon

 

Spurs grają to co mieli grać chyba że serio ktoś wierzył że magiczny Popovich z Derozanem i Belinellim będzie robił nadal top defense

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

ale że plan ''ładowanie tony midrange'' bez talentu w defensywie może być wątpliwy już tak

 

te wszystkie predykcje przedsezonowe miały spurs jako 38-40W team i własnie tak w tym momencie wyglądają

 

 

Aldridge jest słaby ale np Gay i Mills duzo są lepsi niż w zeszłym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają 11. atak w lidze, gdy Aldridge robi 17ppg na 49%TS, a i w obronie Aldridge wygląda w statystykach źle. 

Spurs mieli być wg Was słabi przez fit i DeRozana - a są słabi przez gruby zjazd Aldridge'a, więc nie, nie wyglądają tak jak mieli wyglądać, jest wręcz odwrotnie - gdyby Aldridge grał na poziomie legit allstara jak rok temu, moglilby być dobrzy.

 

Z pustego nawet Pop nie naleje.

 

ps

 

Mills ma 0.9%TS więcej niż rok temu i gorsze boxscore statsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliby lepsi, ale czy to by wystarczyło na coś wkęcej niż 6 seed? i co potem, bo poza Murrayem nie widać tam większych perspektyw na rozwój

 

gnicie w przeciętności, to ostatnia rzecz jaką Spurs powinni robić, cały zachód rozwija młodzież, a tu jest płacz po 50letnim Gasolu

 

ciekawe ile jeszcze w Popie zostało cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy spurs nie powinni przypomnieć sobie 1996.

W sumie zeszły sezon tak mogli zrobić?

 

Kawhi - Robinsons, a z draftu Doncic - Duncan (nawet 1 literka się zgadza).

No ale teraz w drafcie jest koleżka, przy którym cała powyższa czwórka to pety jako prospecty przeddraftowe ;)

 

no ale Doncic - DGree - KLeo - Gey - LMA ( może w takim otoczeniu grałby na swoim poziomie) to by była spoko ekipa.

 

Na spurstalk największy żal jest Dannego Greena (wspomina się o CY, ale imo dla mnie bardziej mit niż rzeczywista motywacja, zwłaszcza dla gracze tego kalibru).

 

Sporo się pisało o nim jako wyrównaniu salary, ale nie wiadomo, jak wyglądały negocjacje.

 

Masai może nie godził się na jakiekolwiek inne wyrównanie (bo jakie były możliwości? Mills, PGasol)?

 

Teraz to się może wydawać śmieszne, ale w lato ludzie uważali, żę ball + ingram + hart to oferta z kosmou, lub też że Fultza nie wolno oddawać za Kawhiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac - nach, Zion < Doncić, JJJ jak chodzi o prospecta. Ale wolę go od Aytona^

I to lubię u Ciebie ;) wstawiłem tam jeszcze Tima czy DRoba (jedni z najpewniejszych 1 ever przed draftem), ale słusznie się odniosłeś.

 

Jeśteśmy podobni w tym sensie, że jak już wsiądziemy na czyiś bandwagon to robimy to na pełnej.

 

Stąd tylko się zgodzę, ale dla mnie Zion to GOAT prospect;) (oczywiscie zara po LBJ czy Embiidzie )

Aldridge jest chuowy, ale to też się wiąże właśnie z fitem LMA-DDR = przed sezonem do tego zarzuty były właśnie?

 

 

Przed sezonem pisał coś takiego:

 

To jest Pop, zrobi z tego dobrą ofensywę i sensowną obronę, biorąc pod uwagę jak (prawie) zawsze Popovich wyciska 120% z rosteru w RS i tak samo będzie teraz, mocno dziwią mnie te apokaliptyczne wizje.

To oddanie Greena to chyba też czyszczenie szatni.

szkoda, że nie potrafi jak Ci co twierdzili, że cavs to team na po bez LeBrona, przyjąć ten sezon jako dowód na to, że się myliło, tylko na siłe starać się znajdywać rózne cyferki, które obronią jedynie słuszny pogląd.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie potrafi jak Ci co twierdzili, że cavs to team na po bez LeBrona, przyjąć ten sezon jako dowód na to, że się myliło, tylko na siłe starać się znajdywać rózne cyferki, które obronią jedynie słuszny pogląd.

 

Myliłem się, Aldridge gra fatalnie, a zakładałem, że utrzyma poziom z poprzedniego sezonu. I nawet o tym wspomniałem. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają 15 atak w lidze i 26 obronę

 

Nawet jeśli w ataku stać ich na więcej to trudno wyjaśnić ofensywa Aldridge'a to że sa tak słabi w D

i to jest o tyle ciekawe, że taki Malone, któremu Julek by pewnie podstawił nogę w Lidlu na mrożonkach, potrafił zrobić póki co top5 obronę z takich gamoni jak Jok czy Murray, oczywiście poza mną i Lucasem nikt nawet o tym nie rozmawia, ale jak już Spurs zaczęli w jednym tygodniu z 30 obroną by skończyć z najlepszą w drugim, to już zewsząd słychać tylko peany na wiadomo jaki temat

 

polecam post maca w tenacie "Must see"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest o tyle ciekawe, że taki Malone, któremu Julek by pewnie podstawił nogę w Lidlu na mrożonkach

Akurat JulekStep to chyba największy obrońca Karla na tym forum.

 

Jak już, to by stał w kolejce do Lidla przez otwarcie, by wybrać dla MailMana najlepszy towar.

 

#AkcjaPajacyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy fana Popovicha ten sezon rozczarowujący na pewno [nie żebym ja nim był]

 

Mówili że ze wszystkiego potrafi ulepić dobrą defensywe a DeRozan przy nim będzie prawdziwą gwiazdą

 

w rzeczywistości Derozan to jest to samo co w Raptors a defensywa jest fatalna

 

do tego fakt ze jako jedyni w lidze rzucają wiecej midrange niż trójek  to też grubsza żenada

 

Oczywiście nie ma co na niego całej winy zrzucać bo talentu za bardzo nie ma [i ten aldridge] ale jego opinia boga wszechmogącego koszykówki na pewno nieco cierpi

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.