Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się tu wchodzić w pyskówki ale na koniec sezonu wyjdzie ze miałem rację. Houston góra 6 seed lub nawet poza PO

Myk taki ze jak złapią formę i wejdą z 6 czy 7 seedu to nadal jest duża szansa ze powalczą w wcf ;)

Pytanie czy złapią

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myk taki ze jak złapią formę i wejdą z 6 czy 7 seedu to nadal jest duża szansa ze powalczą w wcf ;)

Pytanie czy złapią

 

Pytanie - czy są w stanie zagrać choćby w 80% jak sezon temu... Wg mnie nie.. Rok temu byli w stanie wyjść piątką CP3-Harden-LMaM-Ariza-Capela i zawsze jeszcze był Tucker z ławki do obrony i Gordon do ataku. Potencjał w ofensywie tej ekipie był i jest, ale przede wszystkim to rok temu mieli więcej i lepszych obrońców. A teraz doszli Ennis czy Melo, czyli jest znaczne osłabienie defensywy. MCW raczej też nie jest aż taką wartością dodaną... Wszyscy się zachwycają zawsze największymi gwiazdami, oni dostają swoje maxy, więc Harden zarabia sowicie, CP3 dostaje jeszcze więcej, nawet Capela przytulił kasę i splendor. Za to te skrzydłowe ogniwa były niezwykle istotne w tej machinie. Nie tylko dlatego, że trafiają trójki. Głównie dlatego, że bronią i zapieprzają. Dlatego Trevor Ariza > Gerald Green... A nie ma Arizy, LMAM... To bardzo istotne osłabienia. Może i kluczowe wręcz. Chociaż zawsze pozostawali w cieniu.

 

Pierwszy mecz z NOP obnażył ich strasznie, a potem wypadali a to CP3, a to Harden. Rok temu MDA miał najlepszą ofensywę i czołową defensywę, co pozwoliło im aż tak dobrze wypaść. Nie mam wątpliwości, że ofensywnie wejdą na wyższe obroty, ale jeżeli znowu nie będą mieli DEF ze ścisłej czołówki, a na poziomie choćby średniej ligowej, to wracamy do klasycznego MDA, czyli wylot w I-II rundzie, a to co było rok temu to zwykły fluke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tu wchodzić w pyskówki ale na koniec sezonu wyjdzie ze miałem rację. Houston góra 6 seed lub nawet poza PO

Ja dawałem 3-4 seed co mi skutecznie wytykano, ale 6 seed to trochę jazda po bandzie.

 

But helou. Mamy dopiero 1/10 sezonu za sobą. Nie jeden jeszcze odszczeka to co pisał.

 

Nie mniej ja nadal podtrzymuję, że Rox nie będą mieli 2 seedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takim poczatkiem sezonu nie ma opcji zeby mieli 2 seed, zwlaszcza ze nie maja glebi skladu, a CP3 lubi lapac rozne kontuzje

 

nie da sie zdobyc miejsca w PO na starcie sezonu, ale mozna je juz na starcie stracic i chociaz u nich nie jest az tak drastycznie, to zdziwilbym sie gdyby na koniec sezonu mieli HCA, czego przed sezonem sie nie spodziewalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie, po świetnym początku, przytrafiło się Rakietom 5 porażek z rzędu, także my tu wszyscy trzej kibice Rox wciąż wierzymy ( choć rw30 chwilowo zaszył się w jakiejś czarnej dziurze, ale wątpić rzecz ludzka :rolleyes-new: ). Co do awansu do PO to tylko przypominam co poniektórym tu gorącym głowom, że Harden  na swoim tłustym dupsku wnosił do PO takie koszykarskie tuzy jak Asik, wyszydzany wszędzie Patterson, czy wiecznie połamanego Parsonsa. Tym razem ma jednak trochę lepszych pachołków. Nawet Paul zawstydził się chyba wczoraj docinkami marceliny 73 i zebrał dupę w troki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni zrobią PO i to z HCA

Nawet nie żartuj że zagrożone

 

Nie widziałem dużo meczy Rockets w tym sezonie jednak to co udało mi się obejrzeć plus przeglądy statystyk nie zadowalają.. Tym bardziej, że mam porównanie do zeszłego sezonu gdzie tych meczy widziałem dużo więcej.

 

Ma się wrażenie, że to już nie ta sama drużyna i to strasznie boli, bo chyba nie tylko ja pokładałem w nich mega nadzieje. A co do HCA - serio jesteś tego taki pewien? Nie mówię, że nie wejdą do PO tylko, że nie będzie to nic oczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3-2 w meczach gdzie grają CP&Harden i ogółem jeszcze nawet żadnej łatwej gierki nie mieli (ew @Bulls chociaż to było b2b) więc bez przesady tym bardziej że taki Gordon na 43% TS grać nie będzie

 

No i rywale też jakoś szału póki co nie robią bo Warriors i Nuggets dają radę a takie Jazz niewiele lepiej niż Rockets mimo że mieli lepszą sytuację kadrowa jak i terminarz

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.