Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę mam nadzieje, ze jeśli nie Denver to Houston rozbije bandę z Oakland latem. Oby CP3 był wyjątkowo zdrowy, niech ogarną jakiegoś skrzydłowego z buyoutow, a Brodacz zagra jeden z najlepszych runów PO w historii.

Nigdy!

Jedyna opcja zebym byl za GSW to seria z Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kompromitującej porażce w pierwszej rundzie w ostatnich PO przegraniu w G7 w finałach konfrerencji z arguably top3 teams ever po wątpliwych gwizdkach sędziów, gdy druga opcja akurat była kontuzjowana, ten greps jest nieco outdated wg. wielu tzw. znawców tematu. Ale cóż, mogo się mylić a Ty możesz mieć rację :smile:

Fakty sa takie ze odpadli prowadzac 3:2 w serii i majac g7 u siebie. Pokonanie u siebie tamtych Warriors nawet bez Paula bylo calkiem doable, a w mojej opinii spokojnie wygraliby GDYBY nie to ze Brodaty trafil tylko 2 rzuty za trzy na 13 prob, a cala druzyna zaczela 0/29 konczac na 7/44...

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki reality check dla niego bo teraz zamiast miss 3 ciagle dostaje 3 ft. No chyba ze sedziowie ogarnieci jak w meczu z Magic i konczy 1/17 za 3 - czyli mniej wiecej tak jak powienien. o!

Lepiej żeby teraz nie dostawał niż żeby mu kradli w najważniejszym meczu kariery

A to w sumie były bardzo oczywiste faule, więc krytykowanie brody za te g7 to głupota jest imo.

 

W sumie dosyć ironiczne, że FT line GOAT w najwazniejszym meczu kariery został z nich okrutnie okradziony

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzo ploty ze w dzisiejszym podcascie airball.pl wystapic ma jeden z czlonkow forumowej bojowki Rockets.

Pisal tez o tym wojnarowski dzisiaj na swoim twitterze, ale niedlugo pozniej usunal ten wpis niedlugo pozniej na prosbe red. Orlinskiego.

 

Czy plotka okaze sie prawdziwa? dowiecie sie juz dzis wieczorem! 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, chichy śmichy a jak przyjdzie do meczu to bedzie płacz. James Broda pozdrawia Was wszystkich prosto z kantorka sędziów gdzie właśnie omawia z nimi taktykę na kilka najbliższych meczy :tongue:

 

obecnie razem z Embiidem ustalają kto ile wolnych dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem sobie pewnego osobnika w pewnym podcascie i słucham:

 

james harden... rzuca dużo punktów... dużo osobistych też... no, każdy by chciał rzucać ft...

 

- koleś jest zajebiście dobry (to trzeba chyba zanotować, bo może jakby komuś umknąć)

 

- koleś dodaje CO ROKU jakieś elementy do swojego repertuaru

 

w tłumaczeniu ten cały rozwój to trójki po stepbacku z 9 metra...

 

on w ogóle nic nie wymusza... najlepiej to chciałby żeby go ludzie nie faulowali... no ale jak już faulojo... ale on by wolał by go ludzie nie folowali

 

wtem robię tosty

 

słucham dalej

 

 

NBA wzieła się ZA CHRONIENIE JUMP SCHOOTEROW -konkretnie których k****?

 

dwóch, trzech?

 

"i potem ludzie mówią, że go nawet nie dotknał... a wystarczy wylądować bardzo blisko niego"

 

 

... a to, że ma star bonus... no wiele osób ma...

 

no... i najlepiej jak jakiś rookie wychodzi na Hardena... to się już śmieje, bo wiem co się będzie działo..

 

tutaj leże przez 24 minuty

 

no... ale tak jak się wypowiadam się na e-nba.pl... która wszystkim polecam jak ktoś nie zna...

 

to Hardena faulojo, bo robi stepbacki za 3 których mało kto robi...

 

ale jak jak kiedyś Harden przestanie nakurwiać, to nie będę już kibicować Houston

 

Doncicia widziałem raz... czy dwa razy... no... w sumie wiem, że pojechał... no ale tego meczu amurat nie widziałem

 

ja pierdolle

 

rwik, k****

 

weź sobie to przesłuchaj albo nie wiem... może lepiej nie

 

8 jebanych pierwszych minet, a już wiem, że no...

 

nie dotrwam do całości... no chyba, że..

 

no nie, ni c***a

 

ale próbowałem

 

i podobno w drugiej części Orzeł coś nawet mówi

 

prawda to?

 

e:

 

żyje

 

jebanany

 

uśpił mojo czujnośc...

 

3 zdania podrzędnie złożone

 

leżę rozje***y brakiem argunentów

 

6 45 czasu lokalnego

 

trzeba wiedzieć gdzie się zachachmęcić

 

inaczej zostaniesz z tyłu

 

najlelepsiejsze subsykrypcje...

 

no, Rejczel

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden i jego liczby z Knicks -> 61p/15r/4a/5s.

Niby tylko 5/20 zza łuku i aż 22/25ft... ale przy tym i tak był +19

To jest k**wa inna liga w tym momencie, daaamn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umniejszam Hardenowi czy coś, ale gość potrzebował 20 trójek i 25 fts by trafić 61 punktów.

 

Niby nie umniejszasz, ale umniejszasz.

W historii NBA było tylko 70 spotkań (łącznie z dzisiejszym/wczorajszym Hardena)  gdzie zawodnik zdobywał 60 punktów i więcej. W historii było 10 spotkań gdy zawodnik oddawał 20 rzutów za 3. 57 gdy miał 25 FTA

 

 

Knicks próbowali bronić Hardena na różne sposoby. Dzięki mentalnej zapaści PJ Tuckera w ostatnich minutach spotkanie było emocjonujące do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.