Skocz do zawartości

Po offseason 2018, przed sezonem 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun za post. Lakers cóż jesteś fanem i dostałeś najlepszego gracza ligi, jest sporo młodzieży, wiec optymistyczne zakładanie rozwoju nie jest niczym dziwnym. Choć ja przez fit dałbym ich tier niżej.

 

No ale generalnie fajnie się czytało, nawet z Denver się w sumie zgadzam i fajnie, ze ktoś doceni Harrisa oprócz „fanów Jokicia” ;). Jak Sap odpali to nawet walkę o HCA widziałbym, choć to pewnie przereagowanie i cóż chwilowa próba zapomnienia o coachingu.

 

Ruchu z Zhaire początkowo mocno zalozealem, potem podobało mi się ryzyko, a teraz sam nie wiem gdzie tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że wymiana najgorszego playoff performera ligi na kawhiego moze cos zmienic ?

Przecież ich problemem nie byli rolesi tylko to, że DeRozan w playoffs to poziom najgorszego scruba

kawaj nie grał rok

Nie wiemy czy zagra w Kanadzie

A jeśli zagra to jak

Może być znów top3 ligi albo przebimbać sezon w oczekiwaniu na fa

Stąd ja ich na te chwilę widzę poza czwórką

Tym bardziej że to Raptors

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest graczem Raptors to jest szansa, że jednak w Kanadzie zagra

Gdzieś miałem fajnego gifa z machajacym popovicem ;)

@Eld uargumentujesz dlaczego Jazz to u Ciebie 3 siła ligi, a Los Lebronos dopiero 12? Imo Jazz na 5 za Rox i Raptors. Lakers to na razie niewiadoma, ale już samo to monstrum przesuwa je do tier 2.

może dlatego że lebronem kierowały bardziej aspekty rodzinno-biznesowe niż sportowe ;)

Oczywiście wciąż Lakers z bottom 5 teamu robią się po team tylko i wyłącznie dzięki obecności Jamesa

Kuzma nie broni

Lonza przemilczeć że strachu przed ojcem

Ten trzeci musi wreszcie znaleźć drogę na siłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld uargumentujesz dlaczego Jazz to u Ciebie 3 siła ligi, a Los Lebronos dopiero 12? Imo Jazz na 5 za Rox i Raptors. Lakers to na razie niewiadoma, ale już samo to monstrum przesuwa je do tier 2.

 

Po pierwsze primo trener. Zdecydowanie top 4 w lidze.

Po drugie true ROTY Mitchell ( młody Wade! )

Po trzecie Gobert. Cichy plus i nadzieje - Exum.

 

Ta drużyna ma wszystko czego potrzeba by odsadzić Houston w tym roku. 

 

Los Lebronos dlaczego 12? Bo tam jest tylko LBJ i nikt więcej. Już nawet January w beGM ma Butlera, a tutaj niby podnieta bo tego patyczaka nie oddali. Na ten moment jest od nich 11 lepszych ekip.

 

Raptors i tak są wysoko po tym jak znów skończyli w PO.

 

Houston traci swój drugi największy atut, czyli obronę i liczą że tą lukę wypełnią...Melo :D. Sama ta myśl powoduje u mnie banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta drużyna ma wszystko czego potrzeba by odsadzić Houston w tym roku. 

 

Jednego im brakuje - talentu

 

no chyba ze Mitchell>Harden

 

 

 

Houston traci swój drugi największy atut, czyli obronę i liczą że tą lukę wypełnią...Melo  :grin:. Sama ta myśl powoduje u mnie banana.

Oni mieli jedną z najlepszych ofensyw all time tak więc nawet z gorszą obroną nadal jest dzięki temu spory zapas.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wciąż Lakers z bottom 5 teamu robią się po team tylko i wyłącznie dzięki obecności Jamesa

Kuzma nie broni

Lonza przemilczeć że strachu przed ojcem

Ten trzeci musi wreszcie znaleźć drogę na siłkę

Bottom 5? przespałeś poprzedni sezon J czy napisałeś tak dla lepszego efektu?

 

Kuzma nie broni, racja podobnie jak gracze, ktorzy zostaja ostatnio w lidze MVP. Lonzo za to broni więc przemilczać akurat Ty go nie powinieneś bez względu na głupotę jego starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale pamiętam Van że kiedy krążysz nie można nic o Lakers pisać ponad to że muszą być zajebiście dobrzy

 

Ale w zeszłym rs skończyli jako 11 team zachodu

 

 

A balla wyśmiewam i nie zamierzam tego zmienić bo jest śmieszny, jego rzut jest chyba najgorszy w lidze

A jego ojciec mnie przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo juz nie wygląda jak kalafior jakos od pol roku.Wydalo sie, forum nie oglada meczow Lakers :P.

 

Z brzydkich rzutow to jeszcze Chuck Hayes i jego slynne osobiste.

A dlaczego i po co miałem oglądać mecze Lakers?

 

Zresztą co to za lol wniosek że ktoś nie ogląda meczów bo nie wie jaką fryzurę ma ten czy tamten?

 

A może chodziło mi o ten jego wypastowany łeb i nienaturalnie prostą linię włosów?

 

C'mon skończmy bo zaraz mnie ktoś dojedzie że jak to mogę oglądać NBA i nie wiedzieć ile Lonzo pryszczy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale pamiętam Van że kiedy krążysz nie można nic o Lakers pisać ponad to że muszą być zajebiście dobrzy

 

Ale w zeszłym rs skończyli jako 11 team zachodu

 

 

A balla wyśmiewam i nie zamierzam tego zmienić bo jest śmieszny, jego rzut jest chyba najgorszy w lidze

A jego ojciec mnie przeraża

A ja sam nie piszę, ze beda zajebiscie dobrzy, przypominam tylko, ze bylem najwiekszym sceptykiem podpisywania Lebrona i jestem ogolnie nastawiony negatywnie do ich innych ruchow latem.

 

To nie zmienia jednak faktu, ze zarzuty do ich mlodych graczy jakie sam tu przedstawiles sa delikatnie mowiac słabe.

 

Kuzma-bo nie broni, juz pisałem to nie musi byc przeszkoda w osiagnieciu czegos w tej lidze.

 

Ball-gadanie o jego starym, o jego rzucie a zapominanie o tym co ten mlody pokazal juz w obronie i to po tym jak ta strona parkietu zapowiadala sie na naprawde problematyczną. Rzut pewnie z czasem przyjdzie, a nawet jesli nie to bedzie tylko zajebistym playmakerem w ataku i swietnym obronca, mogę z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.