Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

AlrTkyo.png

 

Zapowiadała się naprawdę ciekawa niespodzianka, a wyszło jak zawsze.. Wyrównanie w końcowych sekundach i mimo prowadzenia, które budowało się przez cały mecz - przegrana w dogrywce.

 

Szkoda.. Ale co się w sumie dziwić kiedy wszyscy zawodnicy ze Starting Five Suns grają w przedziale 38-42 minut. Widoczny gołym okiem brak zmienników jest przytłaczający.. Co nie zmienia faktu, że to wciąż nie przeszkodziło Bookerowi rzucić 38 oczek.

 

Szkoda..

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh jest na chwilę obecną taką maszyną do robienia strat, że jeśli tylko wynik daje szanse na powalczenie o zwycięstwo granie nim nie ma najmniejszego sensu. Najprostsze podanie w jego wykonaniu to strata - chociaż dzisiaj miał też naprawdę świetne podanie na obwód po czym sfaulował Smarta przy dobitce. Wybór jego a nie Foxa, który przy takich pickach 1-3 był przymierzany do Suns to chyba największy draftowy grzech McDonoughyego.

 

Rotacje Igora niestety póki co nie pomagają Suns. Ariza w defensywie na Rozierze a nie na Kyrie w decydującej akcji, brak odpowiedzi na smallball Stevensa w 4q, zdjęcie Okobo ze słabym Holmesem na samym początku 4q gdzie Okobo naprawdę dobrze wyglądał w tym spotkaniu i nie widzę przewag Canaana nad nim, aż się prosiło wpuścić go na dłużej - akcja z wejściem pod kosz i zawieszeniem Horforda w powietrzu miodna, brak Bridgesa w decydującej akcji defensywnej, który pod względem zaangażowania i wpływu na defensywę z tych wszystkich skrzydłowych wygląda najlepiej.

 

Niestety na tle markowych rywali Ayton w defensywie wygląda tragicznie, zupełnie nie potrafi się ustawić i ani nie broni niskiego z piłką ani swojego wysokiego. Akcje w ataku gdzie zaczyna postup i dochodzi na metr, dwa od obręczy i nawet na nią nie spojrzy, choćby krył go skrzydłowy i oddaje na obwód też mu chwały nie przynoszą. Brakuje mu zdecydowania i pewności w grze, nawet przy zbiórkach które przychodzą mu tak naturalnie nie potrafi zaznaczyć swojej obecności i po prostu zdominować tablicę.

Strasznie irytujący zawodnik do oglądania

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

?

 

Przecież Mikal wygląda bdb. Powinien grać zdecydowanie większe minuty

Spojrzałem na boxscore i 3 ostatnie mecze to 2, 4 i 5 pkt.(fakt może to przełamać obraz, może w poprzednich miał więcej, jak mówiłem nie mam ostatnio czasu mocno śledzić)

Wiem że same punkty nie mówią wszystkiego o zawodniku, ale on miał podobno dodać trochę ognia (w tym zza łuku) drużynie do której przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikal nigdy jakiegoś boxa dobrego kręcić pewnie nie będzie bo to może być elitarny roles coś w stylu Otto Portera więc nie ma co się sugerować punktami

 

W innych statach wygląda bdb ale tez mało pogral póki co bo to ledwie 406 min. Suns pewnie będą nim grali teraz te 27mpg przynajmniej to coś więcej o nim powie ale myślę ze powinno być dobrze bo póki co z tego co widziałem to mniej więcej robi to co ma robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikal nigdy jakiegoś boxa dobrego kręcić pewnie nie będzie bo to może być elitarny roles coś w stylu Otto Portera więc nie ma co się sugerować punktami

 

W innych statach wygląda bdb ale tez mało pogral póki co bo to ledwie 406 min. Suns pewnie będą nim grali teraz te 27mpg przynajmniej to coś więcej o nim powie ale myślę ze powinno być dobrze bo póki co z tego co widziałem to mniej więcej robi to co ma robić

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Mikal wygląda bardzo dobrze w zdecydowanej większości statów i jest plusowy, zwłaszcza w obronie; jedyne co można się przyczepić, to za duża łatwość łapania fauli, za to trójeczka fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikal nigdy jakiegoś boxa dobrego kręcić pewnie nie będzie bo to może być elitarny roles coś w stylu Otto Portera więc nie ma co się sugerować punktami

 

W innych statach wygląda bdb ale tez mało pogral póki co bo to ledwie 406 min. Suns pewnie będą nim grali teraz te 27mpg przynajmniej to coś więcej o nim powie ale myślę ze powinno być dobrze bo póki co z tego co widziałem to mniej więcej robi to co ma robić

Zastanawiam się, czy nie słuszniejsze będzie porównanie do ziomka z zespołu - Trevora Arizy. 

Podobny wzrost, waga, wingspan, charakterystyka, atletyzm - z tym że bez porównania lepsza trójka i rzut niż Trevor w jego wieku. Ma śmieszne usage póki co, a statsy per36 robi juz całkiem niezłe - mimo , że tradycyjny boxscore jeszcze go nie kocha.  

Ubolewam, że nie możemy skorzystać z usług tego chłopaka, z drugiej strony Zhaire wydaje się mieć większy potencjał w kryciu 1/2 rywali, a tego nam obecnie mocno brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak mało kulturalnie się wyrażę: CH** strzela jak widzi się Bookera, gość powinien sobie fajnie radzić z tym skillsetem na rozgraniu a to jest kompletne raczysko, które do tego zabiera posiadania Aytonowi, wielka szkoda bo bigman rodem z Bahamów, jak ma coś pod koszem to kończy, tylko mało ma do tego opcji. Wracając do Bookera, gość oddaje 21 rzutów kiedy w ogniu są inni, jego defensywa jest straszna. Widzi niby dużo ale co z tego jak nie korzysta z tego. 

Arizie to lepiej żeby podziękowali bo gra kichę totalną po obu stronach, ale może on w głowie ciągle gra z GSW.

Bridges fajny zawodnik, dzisiaj w ataku mało celne oko ale za to w obronie świetny zwłaszcza 1on1, gra mądrze, będą z niego ludzie.

Jest jeszcze TJ Warren, solidny grajek i tyle, dzisiaj czuł moc i z niej korzystał, ale na dłuższą metę lepiej aby wyżej niż 3cia opcaj nie podskakiwał.

Holmes - na 15' minut spoko, pobiega trochę, coś zablokuje, postawi kilka zasłon i przywali z góry, zbiórka średnia ale box-outuje znośnie także jako bacjup dla Aytona ujdzie.

Reszty nie skomentuję bo szkoda strzępić ryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Booker jest strasznie rozczarowujący

 

To miał być sezon w którym miał pokazać czy będzie legit all starem czy DeRozanem i póki co bliżej mu tego drugiego

 

Głupio wyglądają teraz predykcje że Suns będą w miare mocni [w tym moje, gdzie nabrałem się ze będą 35-40 W teamem]

 

https://streamable.com/xu3ho tak to mniej więcej wygląda u słoneczek w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz o dobrej opini publicznej umieszczany wysoku w różnego rodzaju topach notujący wysokie PPG niemający impactu all stara

 

najbliższe podobieństwo jakie znalazłem

 

dokładnie, naklepany pusty i nieefektywny boxscore a opinia publiczna znacząco lepsza od takiego Holidaya; Mitchell kolejny w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w ofensywie nie jest tak źle tylko że argumentem że on jest tak słaby w obronie było to ''bo mu się nie chce w tankerze''

 

teraz przed sezonem zarzekał się ze to już był ostatni sezon bez playoffs.. a broni na poziomie Lou Williamsa 

 

oczywiście fakt posiadania Jamala Crawforda czy brak PG w rosterze nie pomaga ale indywidualnie spodziewałem się po nim zdecydowanie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej powtarzacie te brednie z playoffs z Toronto?

 

Rozan w lato popracował i jest coraz lepszym obrońca.

Pop na treningach zwraca na to uwagę.

Pełni z braku laku w spurs mnóstwo nowych funkcji w tym podstawowego PG i jest coraz lepszym dystrybutorem.

Trzyma atak spurs

Notuje owszem statystyki lepsze niż gra ale ciagle jest bardzo dobrym wymuszaczem FT co może utrzymać w słabym meczu rzutowo zespołu na kontakcie punktowym.

Obecnie jest jednym z lepszych closerow ligii i na początku sezonu już 2 mecze wygrał.

Jeżeli to nie jest impact to co nim jest?

Ani book anu crawford nie maja tej gry dla zespołu w arsenale nawet podczas snu.

Rozan jest bardzo uniwersalny i brak trójki go blokuje bardziej niż to co piszecie.

On nawet deskę poprawił co przy funkcji rizgrywacza jest ważne bo idzie od razu atak.

 

Spurs grają słabo.

 

Ale to w głównej mierze przez fakt ze podstawowymi graczami w rotacji są Dante nie wierze Cunningham i Ruda Gejoza który raz gra coś raz nie. O Forbesie nie wspomnę przez grzeczność.

 

Z braku PG i obecnie zmiennika dla LMA pop musi katować liderów po 38-39 minut i grają oni co drugi mecz dobrze a od święta na wyjazdach.

 

Ale patrząc na zespół obu liderów bym nie szarpał.

 

Tam nie ma nikogo w rotacji od 4-7 a minuty dostają ofiary losu bo inaczej nie mogę nazwać to co wychodzi w pierwszej piątce.

 

Często gęsto Mills jest najlepszy na boisku a to bardzo zły prognostyk.

 

Na rozanie skoncentrowana jest cała obrona przeciwnika a gra rekordowy sezon pod względem właśnie zespołowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.