Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy po tylu latach grania c***ni, pojawił się trener który ładnie rozwinął młodzież, sprawił że drużyna gra szybko, ofensywnie(tak jak to genialny Hinduski właściciel zawsze chciał) i długo walczy o PO że składem takim jaki mieli, to Ci zwalniają Dave'a... Nosz po prostu nóż się w kieszeni otwiera, zaorać ten burdel w pizdu i przenieść drużynę do Seattle. 

Skoro Walton jest oskarżany o seksualne napastowanie, to raczej jego kandydatura upadła, chociaż u Vivka w którego ojczyźnie kobiety nie mają nic do powiedzenia może tym sobie jeszcze bardziej zaplusować. 

Dawać mi tam Kokoskova, który został zwolniony z kolejnej super mądrze zarządzanej organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanim nowe tematy powstaną, chodzą plotki, że największe szanse na maxa. będzie miał Vucević w Kings.

W sumie to chyba idealny kierunek dla niego, bo z contenderem będzie ciężko za taką kasę, a być może drudzy chętni to będą.... Lakers.

W SAC jest i kasa i ciekawy skład:

Fox, Hield, Barnes, Bjelica, Vucevic to już byłaby całkiem ciekawa mieszanka

na ławce brakuje G, ale są za to Bogdanovic, Bagley, Giles.

picku nie mają, więc na FA moga trochę kasy wydać zarówno na vetsów jak i na jakieś dłuższe kontrakty dla rolsów (głównie w D by się przydali jacyś swigmani).

Nie jest to oczywiście żaden potwór, ale patrząc realnie na ost. historie, gdyby dobrali odpowiednich graczy to całkiem solidny PO team się robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 16:54, dannygd napisał:

Nie jest to oczywiście żaden potwór, ale patrząc realnie na ost. historie, gdyby dobrali odpowiednich graczy to całkiem solidny PO team się robi.

 

z Joergerem miałbym nadzieję , z Lukiem Waltonem nie widzę tej ekipy w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dannygd napisał:

Ty sie Waltona nie obawiaj, ze wsparciem władz/zarządu i fajną ekipą on dużo dobrego (szczególnie w defensywie) zrobi. 

Przeczytaj to jeszcze raz, później sprawdź w jakim temacie to napisałeś i napisz raz jeszcze czy rzeczywiście tak myślisz.

"władz i zarządu"...w Sac Town...wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dannygd napisał:

@Eld proponuje poczytać trochę więcej o Kings w ost. roku (a nawet ciut dłużej) i Waltonie.

Niemniej tak wiem gdzie to piszę i przypominam że przed Tym sezonem byłem chyba jedna z 2 osób na tym forum, która widziała u nich coś więcej niż ost ekipę zachodu i pośmiewisko 

Jeśli już to jedną z trzech a nie dwóch.

Z pozostałymi dwoma przegrałem zakład o umowne jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

W temacie Kings tylko 2 były ;)

Wydaje mi się, że Vucević średnio pasuje do ofensywy SAC. Przy takim tempie idealnie nadaje się WCS, tylko on ma ogromne problemy z defensywą. Kiedyś rozmyślałem gdzie trafi Noel po świetnym sezonie w Oklahomie i pojawiły się dwie ekipy - Hawks i Kings. Rozumiem, że w Sacramento przydałby się vet, aczkolwiek Nerlens (tak mi się wydaje) bardzo fajnie się fituje. Złapie loba, skończy po picku, odda jumpera z łokcia. Jeśli zestawiamy to z świetną obroną, mamy mocnego kandydata. Przyznam że nie oglądałem zbyt wiele Sacramento, ale umysł mi podpowiada, że NN to ich przeznaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 22:04, Eryko napisał:

Wydaje mi się, że Vucević średnio pasuje do ofensywy SAC. Przy takim tempie idealnie nadaje się WCS, tylko on ma ogromne problemy z defensywą. Kiedyś rozmyślałem gdzie trafi Noel po świetnym sezonie w Oklahomie i pojawiły się dwie ekipy - Hawks i Kings. Rozumiem, że w Sacramento przydałby się vet, aczkolwiek Nerlens (tak mi się wydaje) bardzo fajnie się fituje. Złapie loba, skończy po picku, odda jumpera z łokcia. Jeśli zestawiamy to z świetną obroną, mamy mocnego kandydata. Przyznam że nie oglądałem zbyt wiele Sacramento, ale umysł mi podpowiada, że NN to ich przeznaczenie. 

Capela byłby absolutnym sztosem, ale raczej niedostępny, Adebayo ta sama historia

 

też byłem w tym śmiechowagonie, ale tutaj jakoś brakuje mi czasu na udzielanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, Mar napisał:

Giles ma papiery na s5? Czy to raczej przyszły backup 4/5? I będą ładować kasę w coś teraz np. Vucevic.

Giles jest ze szkła, ale patrząc na obecne trendy to Bagley będzie C.

narazie czekam na jakiś większy ruch po zatrudnieniu Dumarsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.