Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem właśnie skrót meczu z GSW. Czy ten Bagley naprawdę jest taki kiepski? Cała trójka: WCS, Labissiere, Bagley gra jak dla mnie na tym samym poziomie (z delikatną przewagą WCS). W ogóle cały skład Kings wygląda na tą chwilę jak Sixers z sezonu 2k15-16...

 

Jeśli ktoś oglądał jakieś mecze Kings w całości - a może on jakoś zajebiście ciśnie w obronie, albo jest genialny na zasłonach? Cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i mogę tylko potwierdzic, że w tym preseason wygląda bardzo slabo

 

Miałem go dosyć nisko jeśli chodzi o draft więc też jakoś bardzo zdziwiony nie jestem że wypada blado w porównaniu z innymi rookasami

 

Co do ich składu - Giles powinien być dobry, Hield jest ok a Yogi wg mnie jest mocno underrated

 

Skoncza pewnie w bottom3 ale aż tak słabi aby porównywać z tamtymi Sixers raczej nie sa

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem pośmiać, że Orlando wzięło z topowym wyborem Bambę, żeby był starterem Vucević, ale Kings wzięli z topowym wyborem Bagleya, żeby starterem był Bjelica.

 

Sęk w tym, że Bjelica świetnie współgra z WCS i w tym meczu dawał radę w obronie. Bagley był za wolny kiedy Jazz biegało Exumem Crowder i Inglesem. To ,że Bjelica grał w S5 to nie dziwi. To ,że Justin grał tyle to już pomyłka. Bagley może w obronie był spóźniony ale i tak był lepszy od Jacksona

 

Fox wygląda znowu na Top 5 draftu. Trochę Dante go wyhamował ale ogólnie bArdzo dobry mecz

 

Jazz wygrało tym, że ma Exuma i burks zdrowych przez co byli za szybcy dla Kinga. Do tego Inglesa grał jak Mvp. Niemniej Kings mogą zaskoczyć niektórych. To już Dallas wyglądali dziś gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, ja wiem, że Bagley tak średnio pasuje do Cauley-Steina, i wiem, że Vucević to całkiem niezły starter, ale jak masz drugi albo szósty pick i całe wakacje do działania, to idzie wybrać inaczej, albo przez całe wakacje zrobić jakiś trade, żeby ten Twój topowy prospekt dostawał jak najwięcej minut. 

 

Bamba może być naprawdę świetny i Magic pewnie zrzucą tego Vucevicia, ale Kings to WTF. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że Bjelica świetnie współgra z WCS i w tym meczu dawał radę w obronie. Bagley był za wolny kiedy Jazz biegało Exumem Crowder i Inglesem. To ,że Bjelica grał w S5 to nie dziwi. To ,że Justin grał tyle to już pomyłka. Bagley może w obronie był spóźniony ale i tak był lepszy od Jacksona

 

Fox wygląda znowu na Top 5 draftu. Trochę Dante go wyhamował ale ogólnie bArdzo dobry mecz

 

Jazz wygrało tym, że ma Exuma i burks zdrowych przez co byli za szybcy dla Kinga. Do tego Inglesa grał jak Mvp. Niemniej Kings mogą zaskoczyć niektórych. To już Dallas wyglądali dziś gorzej

 

Czy to oznacza, że Exum zaczyna wyglądać jak gracz z pierwszej rundy draftu?

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, ja wiem, że Bagley tak średnio pasuje do Cauley-Steina, i wiem, że Vucević to całkiem niezły starter, ale jak masz drugi albo szósty pick i całe wakacje do działania, to idzie wybrać inaczej, albo przez całe wakacje zrobić jakiś trade, żeby ten Twój topowy prospekt dostawał jak najwięcej minut.

 

Bamba może być naprawdę świetny i Magic pewnie zrzucą tego Vucevicia, ale Kings to WTF. ;]

dziwna sytuacja ale może go nie chcą rozpieszczać :) a Bjelica wygłada mega dobrze Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uzupełnie swoją wypowiedź. To , że Bagley grA 12 minut to źle. Tyle , że w tym akurat meczu to nie minuty Bjelicy były problemem,ale to , że Justin Jackson grał jakieś 10 minut jako PF. I ogólnie grał chyba 30 minut. Joerger ma dziwaczne priorytety z tym Jacksonem.

A co do Dante to W tym meczu pokazał pierwszy krok na poziomie WEstbrooka . Do tego dobrze rozgrywał. Świetnie nAkręcAł kontry i znacznie poprawił technikę rzutu w to lato. Ale umówmy się, że Weryfikacja będzie jutro a nie z Kings.

Choć trzeba powiedzieć, że Fox to może być lepszy zaWodnik niż mega doceniany tu Dennis Smith jr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uzupełnie swoją wypowiedź. To , że Bagley grA 12 minut to źle. Tyle , że w tym akurat meczu to nie minuty Bjelicy były problemem,ale to , że Justin Jackson grał jakieś 10 minut jako PF. I ogólnie grał chyba 30 minut. Joerger ma dziwaczne priorytety z tym Jacksonem.

A co do Dante to W tym meczu pokazał pierwszy krok na poziomie WEstbrooka . Do tego dobrze rozgrywał. Świetnie nAkręcAł kontry i znacznie poprawił technikę rzutu w to lato. Ale umówmy się, że Weryfikacja będzie jutro a nie z Kings.

Choć trzeba powiedzieć, że Fox to może być lepszy zaWodnik niż mega doceniany tu Dennis Smith jr

 

Fox miał w pierwszym sezonie problem Westbrooka, musi zmienić decision making a wtedy będzie topowym PG w lidze, ale żeby mieć decision making to trzeba o coś grać a nie kolejne lata tankować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pośmiać, że Orlando wzięło z topowym wyborem Bambę, żeby był starterem Vucević, ale Kings wzięli z topowym wyborem Bagleya, żeby starterem był Bjelica.

 

Ciekawe, że nie martwisz się o Memphis gdzie JAckson jr w pogromie i tak wchodził z ławki .. i przegrywał rotację z JaMychalem

 

Ogólnie po polubieniach widać że w modzie jest nabijać się z niektórych drużyn a z innych nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tego co widzę to z czołówki draftu startują Ayton, Doncic, Young i Carter przy czym ten ostatni zagrał 20 minut, a więc mniej niż nie startujący Jackson, Bamba czy SGA. Ja wychodzę z założenia, że lepiej chuchać i dmuchać na kogoś kto nie jest na 100% fizycznie gotowy na NBA niż cisnąć nim grube minuty, żeby potem miesiąc pauzował i w ogóle nie trenował. I piszę to pomimo tego, że nie mogę już patrzeć na Vucevica... Ale nawet jeśli Bamba by startował, to pewnie i tak nie grałby więcej niż 25 minut.

 

W przypadku Bagley'a być może zachodzą czynniki, których nie jesteśmy świadomi. Jak Bielica gra dobrze, to niech się postara, żeby być od niego lepszym. Niech się hartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.