Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko:

wyjebać Jaylena i DSJ,

powrót Drwala i Dumna,

wyjęcie spirali KAT-owi,

połamanie się AD lub Mirka

i może będę robić regularnie 4-5

 

Na razie wstyd fhuj. Zapowiada się 2-7, jeśli nie gorzej, ale pierdolę już to stashowanie na Jendrasa. Jaram się DżejDżejDżejem, też robi wszystko, przyda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, wyprzedziłeś mnie z Jacksonem o kilka sekund. Klikałem add gdy jeszcze był dostępny.

 

 

Chciałbym wywalić P. Tuckera. Mam komunikat:

 

This transaction will be reflected in your lineup for Sunday, Oct 21 You have used 1 of the 3 moves allowed in this league.

 

Czy to oznacza, że jeśli dodam gracza, który gra dzisiaj mecz, to będzie on mógł już dzisiaj zagrać w moim składzie?

Myślałem, że zmiany wchodzą następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu ligach, w których gram mam CP3 więc praktycznie siedzę na bombie przez jego wieczne kontuzje, a ten jeszcze chodzi i ludzi napierdala, no niech go c*** strzeli. Mam nadzieję, że go zawiesza na nie więcej niż 3 mecze i udupi mnie tylko na 1 gameweek.

 

Bartona też mam w obu ligach, także świetna nocka for me.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Yahoo to k.urwy. Ile meczów musi jeszcze opuścić Drwal żeby dostać IL?

 

RHJ says hello. Jakie to jest wkurwiające - jak ktoś jest day to day, to nie dają INJ i tak będziesz kisił frajera na Bn przez 10 dni.

 

Z wyniku jestem zadowolony, choć pozostał niedosyt, bo można było jeszcze bloki wygrać albo chociaż zremisować. Z drugiej strony Pe dziś miał wyjątkowego niefarta, bo Draymond zagrał jeden z najgorszych meczy od dawien dawna i pozwolił mi przez to odbić asysty. Dodatkowo za Lena pobrał Tristana, co kosztowało go asysty właśnie (byłby remis), no i chyba FT% (tu też kręciłoby się bardzo blisko remisu).

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.