Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

ale na drafcie to go licytowałeś ;]

 

W każdym razie pewnie tak zrobię (zastanawiam się jeszcze nad żabojadem, bo tydzień temu byłem z niego "content", a teraz jest tragedia) - zobaczymy jeszcze, czy nie będzie jakiegoś update'u w sprawie powrotu po kontuzjach.

Na Dunna i Drwala jednak liczę w perspektywie odpowiednio STL i BLK (bo tu wyglądam cieniuteńko; STL rok temu mi trzymał Oraldipo, w BLK miałem Jacksona i wspaniałomyślnie go wypierdoliłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szybko sie wszystko rozstrzygnelo. Pozostaje zylowac co jest do uratowania i liczyc na 4-5.

Przestań się mazać. Zobacz jaką mam ładna karteczkę przyczepiona, żebym nie pominął nikogo twojego, jak przeglądam wyniki.

 

A co do nerdowych nawyków, to mam tak, że najpierw patrzę na boxscory, jeden po drugim. A dopiero potem wchodzę na FB. Dzięki temu smakuję dłużej, a nie, że od razu patrzę na komplet wyników moich grajków : ]

post-5357-0-60851800-1543352727_thumb.jpg

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same here.

Ja dokładnie tak samo, najpierw sprawdzam swoich w boxach, potem rywala i zgaduję ile powinno być. Dopiero potem klikam w apkę Fantasy.

Przestań się mazać. Zobacz jaką mam ładna karteczkę przyczepiona, żebym nie pominął nikogo twojego, jak przeglądam wyniki.

A gdzie zapisek żebyś nie zapomniał kupić Braveranu? :] Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner wielkiej roznicy nie robi. Bloki mial zawsze wiec tylko troche wiecej rzuca na lepszej skutecznosci. Wolalbym aby wiecej zbieral.

w sumie racja, ale przynajmniej w FG% byłoby bliżej, więc motywacja inna ; ]

 

Ale teraz wszyscy moi gracze mieszcza sie w pierwszej 73 rankingu yahoo ;)

jesteś wspaniałym przykładem na to, jak ważne są staty.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze liczy ale musisz mieć wystawiony skład na aktywnych slotach do końca tygodnia. Jak nie masz ustawionego składu, to podaje to co faktycznie masz na aktywnych slotach w danym momencie.

Zalicza jako played mecze, kiedy zespol gral, a zawodnik nie.

 

Chociaz w sumie c*** mi to pomoze, jak bede wiedzial ile juz zagralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.