Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mitchel - nie znam sie na NCAA, ale mam google! Odpalilem sobie dwa pierwsze lepsze przeddraftowe mocki i w jednym Mitchell byl 14ty a w drugim 11ty - wiec to nie byl jakis wybor z kapelusza.

 

Ciekawostka - w mocku gdzie Mitchell byl 11ty Nuggs biora z 13tka OG Anunoby - kolejna zajebista opcja, ktora pozwolilaby unikac przedluzania....

 

tylko, że Nuggets nie potrzebowali kolejnego sg, bo mieli ich od c***a to raz, dwa, że skoro odpaliłeś dwa mocki, to jeden z nich był na pewno c***owy ;], trzy, Nuggets chcieli mieć OG i Lylesa, ale Raptors ich wyruchali, end of story

 

 

Bartona - kolo dostal spory 4-letni kontrakt. Kolo dodaje tam gdzie Nuggets i tak maja duzo a zabiera tam gdzie potrzeba cos dac. Przy Joku kazdy - wzglednie atletyczny slasher robilby to co Barton - za mniejsza kase i moze nawet z jakas obrona.

 

w sensie gdzie Nuggets mają za dużo czego? Barton jest nam niezbędny, bo obstawia nam dwie względnietrzy pozycje, a jak wiadomo urazy zawsze są, a on jest zazwyczaj zdrowy, do tego  ma już doświadczenie w tym systemie i cały dokłada kolejne elementy do swojej gry, jeśli widzisz dostępnych na rynku o wiele tańszych slasherów z obroną to poproszę przykłady

giphy.gif

 

:hurt:  :hurt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z brzegu Kyle Anderson dostal mniej kasy mimo ze:

- jest mlodszy, ma wiekszy potencjal

- byl RFA

 

eee, w czym się ten większy potencjał objawia?  gdzie jest ten haczyk, skoro Spurs lekką ręką pozwolili mu odejść? no i możesz też przy okazji mi wytłumaczyć jak typ który nie trafia nawet jednej trójki na mecz na podejrzanej skutce miałby wypełnić lukę po Bartonie w systemie Malone'a?

Prawda jest jednak taka, że jak Wy wyjdziecie s5 Thomas Murray Harris Sap i Jok, to takiego dramatu w obronie to dawno nie widziałem.

 

nie będzie takiej piątki, na sf będzie zaczynać Barton a resztę minut wezną Craig z Juancho, Thomas musi grać z ławki

 

jak nie to będzie kaplica

 

ps.zapomniałem o MPJocie, ale w jego grę od początku rs wierzy chyba tylko on sam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, w czym się ten większy potencjał objawia? gdzie jest ten haczyk, skoro Spurs lekką ręką pozwolili mu odejść? no i możesz też przy okazji mi wytłumaczyć jak typ który nie trafia nawet jednej trójki na mecz na podejrzanej skutce miałby wypełnić lukę po Bartonie w systemie Malone'a?

 

Haczyk tkwi w tym, ze nie wszystkie organizacje przeplacaja sredniakow jak leci a Kyle jest po prostu sredniakiem ktory bylby przydatniejszy niz sredniak Barton.

 

Murray i Harris to ligowy top jesli chodzi o trojki. Jok i Lyles to topna swoich pozycjach. Doszedl IT. Juancho i Millsap tez cos rzuca. Jeden Kyle (ktory po prostu malo rzuca - ale nie jest przeciez jakims totalnym crapem w tym wzgledzie) nie zalamalby spejcingu.

 

I juz nie swiruj z tym "systemem Malone'a" :D

Prawda jest jednak taka, że jak Wy wyjdziecie s5 Thomas Murray Harris Sap i Jok, to takiego dramatu w obronie to dawno nie widziałem.

Taka piatka raczej grac nie bedzie.

 

Sek w tym, ze s5 Murray/Harris/Barton/Sap/Jok pod wodza Mike'a to i tak bedzie dramat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk tkwi w tym, ze nie wszystkie organizacje przeplacaja sredniakow jak leci a Kyle jest po prostu sredniakiem ktory bylby przydatniejszy niz sredniak Barton.

 

Murray i Harris to ligowy top jesli chodzi o trojki. Jok i Lyles to topna swoich pozycjach. Doszedl IT. Juancho i Millsap tez cos rzuca. Jeden Kyle (ktory po prostu malo rzuca - ale nie jest przeciez jakims totalnym crapem w tym wzgledzie) nie zalamalby spejcingu.

 

zapominasz tylko o tym, że ktoś musi trzymać 2nd unit przy życiu gdy większość s5 będzie siedzieć na dupie, a tą rolę Barton zawsze wypełniał bardzo dobrze, Anderson mógłby się położyć na parkiecie i efekt byłby podobny, nie jest tak, że on by się nam nie przydał, przydałby się i to jak, ale jako kolejny element rotacji, nawet jako startujący sf, ale w buty Bartona za ch**a nie wejdzie i 1:1 nie da się ich wymienić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Andersonem.

 

Gość tak korzystał z ustawień Popa ze wykręcił takie staty ze chętnie bym dołączył do Vana aby je obalić.

 

Gość strasznie w cyfrach produkował ale hamował atak i nie jest w dzisiejszej koszykówce warty wspomnienia.

 

Jako spur nigdy go nie lubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym Andersonem.

 

Gość tak korzystał z ustawień Popa ze wykręcił takie staty ze chętnie bym dołączył do Vana aby je obalić.

 

Gość strasznie w cyfrach produkował ale hamował atak i nie jest w dzisiejszej koszykówce warty wspomnienia.

 

Jako spur nigdy go nie lubiłem.

Tak patrze to z nim na boisku mieli ciut wyzszy pace i ciut wiecej points per possesion.

 

Nawet zakladajac ze gral duzo w najlepszych line-upach (gdzie i tak jakichs ofensywnych orlow nie bylo) to i tak nie ma tragedii jak na goscia, ktory ma byc specem od D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta drużyna powinna wejść do PO i to nawet z 4-5 miejsca. Potencjał jest spory. Co do ich lidera to jest to materiał na TOP5 tej ligi. Może jeszcze nie w tym sezonie, ale już niedługo. Ogólnie bardzo lubię Jokicia więc życzę jak najlepiej. U mnie prywatnie to Tier1 wśród centrów obok Embiida i Davisa. Będę oglądał Nuggets, to na pewno.  :onthego:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie jest dobrze (od 18+)

 

 

 

Dn3xBANVYAAjEwN.jpg

 

 

 

z innych wieści:

 

Malone jezdził na koniu Jokicia (tłumaczenie z ang.)

 

Lyles ma dostać sporo minut na sf

 

Murray przybrał masy i mówi, że teraz czuje się silniejszy i bardziej pewny siebie, zwłaszcza przy kontakcie na wjazdach

 

Malone uważa, że Barton z Jokiciem sporo pracowali w te lato nad poprawą obrony

 

Craig oznajmił, że jego rzut jest teraz znacznie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ojjj było ciężko

 

nasz 2nd unit w takim składzie osobowym prochu nie wymyśli zwłaszcza jeśli trzeba będzie gonić lub utrzymać wynik, Malone znowu zaspał z timeoutami i pozwolił się łatwo dogonić, jednak ostatnie 4 minuty meczu to był nasz koncert, widać, że jakieś tam wnioski zostały wyciągnięte i nie chcemy już frajersko przegrywać zaciętych końcówek

 

Harris z Jokiem zrobili co do nich należy, Sap świetnie w obronie, bardzo dobry występ pomimo jednego celnego FG, ale jak ważny był to rzut, na pochwałę zasługuje też Śliwka kilka bardzo dobrych akcji w obronie zwłaszcza ta ostatnia gdy przy +4 zgasił Lou jak petunia

 

Barton w drugiej połowie w swojej najgorszej wersji dobrze, że się w porę opamiętał, Murray zardzewiały, co tylko potwierdza, że nie nabrał mięśni a tkanki tłuszczowej

 

Gallo to jednak chamidło, tyle palców w oczy i łokci co on dzisiaj rozdał to mała bania, dobrze, że sędziowie to na koniec ukrócili

 

jakiś większych postępów w grze nie widać, ale brawa za walkę, było już -8 w połowie 4Q

 

warto było czekać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy początek sezonu, a ja już odkryłem niemały skandal (powinienem wcześniej, ale czasu nie miałem)

 

97738j.png

 

brawo Silver ty sprzedajna latawico, niech mnie ktoś powie jeszcze, że to komputer losuje

 

dodatkowo w b2b mamy dwa razy GSW, lot z Denver do Oklahomy, z Houston do Miami (!!!), Houston i Sote, Houston i Thunder i na koniec "to coś"

 

piękny sport*

 

tak, właśnie robię podkład pod kolejny 9seed, żeby potem nie było zdziwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.