Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/TJMcBrideNBA/status/1079100314542919685

 

T.J. McBride

Paul Millsap’s original timetable to return from his broken big toe was 4-6 weeks. Just 22 days after the break, Millsap has been upgraded to questionable and could play for the #Nuggets tonight. That was a fast recovery.

 

Hmm podejrzanie szybko. Jak Sap wróci przed Bartonem i Harrisem to będzie dziwne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.J. McBride podał/a dalej Bobby

Things change. Regardless of Millsap coming back first, Harris is still very close to also returning.


Jak ktoś potrzebuje porady medycznej to PW :grin:

Dobrze że wraca bo już za duzo śliwki ostatnio było

Za dużo to przede wszystkim Lylesa obok Joka :P 


Jokić 17

Millsap 26

Harris 73

Monte 94

Plumlee 106

Murray 113

Juancho 142

Beasley 253

Lyles 293

Craig 419

 

Tak przy okazji miejsca w tegorocznym PIPM graczy Nuggets. Raczej jako ciekawostka, ale sprawdzałem przede wszystkim pod Lylesa. Na reddicie już widziałem ewolucje imienia na Trade Lyles. 

 

Craig ostatnio 11/25 za 3 (próbka 6 meczów), więc może coś awansuje w przyszłości, ale mimo tego jak tu wypada to jego hustle, solidnej i agresywnej D nie oddałbym tak łatwo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig jest bezużyteczny, czasem mu wpadnie za 3 czasem coś pobroni 1v1 i tyle. Wczoraj z tego jego ''plastrowania'' DeRozana w crunch time wynikało tyle że wysyłał go na linie i przez to jeszcze Jokić wypadł. Zreszta nic dziwnego że Nuggets grali akurat najlepiej wtedy gdy jego nie było na boisku [ +14 w te 17min bez niego ]

 

Mam nadzieję że juz więcej go na końcówki Malone do boju nie pośle a jak Barton wróci to wypadnie z rotacji zupełnie

 

 

 

Tak przy okazji miejsca w tegorocznym PIPM graczy Nuggets

Odzwierciedlają eye-test. Plumlee od momentu gdy zaczął grać większe minuty vs starterzy to leci we wszystkich statach cóż za niespodzianka  :nightmare:

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest kwestia grania przeciwko starterom, a grania nie na swojej pozycji. Nie wiem czemu tak łatwo przychodzi Ci krytykowanie Plumdoga, który musi biegać za Tobiasami Harrisami tej ligi przez kontuzje reszty graczy i fatalnego Lylesa. Jako backup Joka jest świetny i to jest jego rola.

 

O Craigu już tu pisaliśmy pare razy. On nie jest jakimś wybawca i gra za dużo jak na swoje możliwości, ale go dość upierdliwy dla rywali gracz, który mocno zasuwa, walczy o każda piłkę etc. Przy pełnym składzie nie powinien być w stałej rotacji.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tego typu hustle to wg mnie najbardziej przeceniany ''skill''. Trenerzy patrza na takich McConellów, Bradleyów czy Craigów i myślą ze jak rzucą się ze dwa razy na piłkę w trybuny i zrobią groźną mine do gracza którego kryją to mają jakiś niesamowity wpływ na defensywe i grają za to większe minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig gra, bo jest mnóstwo kontuzji przede wszystkim. Wrzucałem wyzej, ze ostatnio i za 3 coś trafiał. On daje sporo w walce o zbiorki i to po obu stronach. Ma niezłe momenty w D. Ja nie mam wielkich wymagań co do rolesa za minimum, a trochę „serca” na parkiecie tez zawsze fajnie zobaczyć.

 

Jako gość grający minuty przy kontuzjach innych Craig jest spoko i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tego typu hustle to wg mnie najbardziej przeceniany ''skill''. Trenerzy patrza na takich McConellów, Bradleyów czy Craigów i myślą ze jak rzucą się ze dwa razy na piłkę w trybuny i zrobią groźną mine do gracza którego kryją to mają jakiś niesamowity wpływ na defensywe i grają za to większe minuty

I później są Paytony i Hardeny tej ligi. Jeden gryzie rywalowi koszulkę a drugi nie wie gdzie jest jego krycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets od pewnego czasu często używają Hardena jako post defensora który czesto zamiast latać na obwodzie broni sobie tych Horfordów pod koszem i szczególnie w zeszlym sezonie mialo to bardzo dobry rezultat na defensywę zespolu. Wole więc coś takiego niż rzucanie Bradleyow tej ligi na Lillardów bo walczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets od pewnego czasu często używają Hardena jako post defensora który czesto zamiast latać na obwodzie broni sobie tych Horfordów pod koszem i szczególnie w zeszlym sezonie mialo to bardzo dobry rezultat na defensywę zespolu. Wole więc coś takiego niż rzucanie Bradleyow tej ligi na Lillardów bo walczą

No to odpowiedziales sobie na pytanie 'po co Craig w Nuggets' (szczegolnie w kontekscie miliona kontuzji) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę WTF mecz, bo od początku szło to w ostry blowout. Świetny start i bardzo agresywna obrona + wykorzystywanie słabości Suns po bronionej stronie. Kolejny zespół podwajający Jokicia od pierwszej minuty meczu, ale tu zdecydowanie brakowało jakości w porównaniu do Spurs. 

 

No i Jamal wyszedł na mecz jakby chciał sobie zrobic pojedynek z Bookerem i go wygrać. Kapitalny blok na Aytonie, potem miał jeszcze jeden. Do tego parę świetnych asyst, dwie znakomite do Plumdoga. Świetna współpraca z Jokiciem no i career high za 3, 9/11. Potem chyba trochę na siłę szukali 50 i się skończyło niepotrzebnie nerwową końcówką.

 

Ogólnie większość meczu pod kontrola, ale wyszło b2b i granie wąską rotacją, bo były momenty zdecydowanie zbyt dużego rozkojarzenia, głupich strat etc. No ale najważniejsze kolejne W w tabeli.

 

Malik niesamowitą pewność siebie ostatnio złapał i ładuje te tróje jedna za drugą. Wrócił też Sap i skończyło się to tylko 8 minutami dla Trade'a Lylesa. Sap spokojny kwadrans na przetracie, miał parę momentów, zwłaszcza start Q4, gdzie dostał czapę, ale zaraz sam się zrewanzował. Oby jego powrót i zwiększone potem minuty całkiem ucięły z rotacji Lylesa, może taki zimny prysznic jakoś go ogarnie.

 

No i dziś sporo trójek z rogu, a nie chce mi się sprawdzać statów, ale mam wrażenie, że na tle ligi to dość mało używana broń przez Denver. W kwestii przyszłości i PO to może te agresywny double na Jokiciu się nawet przydadzą jako element treningowy w czasie RS. 

 

Boirąc pod uwagę terminarz to nie można pozwolić sobie na wpadki z Knicks oraz Hornets u siebie, fajnie byłoby wygrać jeden z meczów w Sacramento lub Houston.

 

Jak widać mecze z Suns sprzyjają dobrym linijkom. Najpierw mega TD Jokicia, teraz Jamal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba odnotować też, że Jok zagrał w obronie największą żenadę od czasu wyjazdu z Lakers, znowu pełno pozorantki, jakieś śmieszne próby wymuszenie ofensa gdzie każdy bolek robi go wtedy jak chce, dobrze, że to tylko Suns, ale w kontekście czegoś więcej jak suchy regular, takie występy napawają sporą obawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba odnotować też, że Jok zagrał w obronie największą żenadę od czasu wyjazdu z Lakers, znowu pełno pozorantki, jakieś śmieszne próby wymuszenie ofensa gdzie każdy bolek robi go wtedy jak chce, dobrze, że to tylko Suns, ale w kontekście czegoś więcej jak suchy regular, takie występy napawają sporą obawą

Jak się bardziej zaokrągli to będzie go ciężej minąć :) W sensie - łatwiej przeskoczyć niż obejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ayton faktycznie tak zdominował Jokera jak pokazują to statsy? 16/20 z gry robi wrażenie. Wygląda na to, że rookie go zniszczył. Jeden mecz o niczym nie świadczy, ale z Aytona to jednak będzie kawał gracza. Robi rzeź na tablicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ayton faktycznie tak zdominował Jokera jak pokazują to statsy? 16/20 z gry robi wrażenie. Wygląda na to, że rookie go zniszczył. Jeden mecz o niczym nie świadczy, ale z Aytona to jednak będzie kawał gracza. Robi rzeź na tablicach.

nie wiem czy ciebie juz wszyscy blokują i ty blokujesz wszystkich, ale przeciez LBS pisze 2 posty nad tobą ze Jokić odwalił totalną maniane w obronie. W tym kontekście- tak Ayton zdominował Jokicia. Ale czy to prawdziwy obraz w dłuższej perspektywie? NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://streamable.com/jt1g7 tu Jamal zatrzymujący Aytona na początku meczu ;)

 

Ja tam nadal twierdze, ze z Aytona nikogo specjalnego nie będzie i Suns będą żałować tego wyboru za pare lat. Linijka niby fajnie wyglada, ale Ayton mi tu specjalnie z ekranu nie wyskakiwał jak choćby JJJ, gdy ogląda się Memphis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie kto mnie blokuje, bo mam na to w******e, a post Lbs`a(pozdrawiam) czytałem, owszem. Obrona obroną, ale wychodzi na to, że Ayton nim pozamiatał. I tak, dłuższa perspektywa to pointa tego pytania, bo to był beast mode.

edit - dzięki @Lucas za opinię. Ayton ma sporo mankamentów, ale ostatnio gra w ofensywie jak killer. Btw wychodzi offtop wiec to tyle o Aytonie. Denver mi imponuje, tyle kontuzji (5graczy?) a oni dalej na topie. Szacunek.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton to średnio umie w box-outy a tutaj się pisze o dominacji na tablicach, chłop jest dobry ale dopóki nie poprawi obrony będzie problem 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.