Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eld, no przyjdź się ponabijać

 

karakan jebany ma szczęscie, że Sap to wciaż topowy pf, a Jok to goat

 

+16 ten przykurcz przy double team podaje piłkę w ręce Thunder i za chwilę George wali tróje z 11 metra, koniec 3q, potem lineup z nim w składzie traci cała przewagę

 

myślałem, że zejdę, ale udało się

 

Paul George, who?

 

ps. pięknie Jamal orał Brickiem, zmiana warty nadchodzi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, obawiam się że przykurcz może trochę ławkę popsuć bo to ze dziś zostali dojechaniu przez różnego rodzaju Noelo-Morrisow nie jest dobrym prognostykiem

 

Dobrze że Nikola król

 

A Murray sprawia wrażenie takiego że będzie kaleczyl sporo ale w PO będzie świetny

Tia, juz tu pisalem ze jesli chodzi o PO to mam wiecej obaw co do Joka biz Jamalka. Sprawie wrazenie stworzonego do gry o stawke.

 

Co do IT to teraz jest czas na ogrywanie go po powrocie, wiec niech to robia - ale mam nadzieje, ze w meczach PO na styku bedzie robil heat checka na samym wejsciu i jak nie siadzie mu rzut to bedzie od razu robil miejsce Morrisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobrze się to póki co rozkłada dla Denver. Nie ukrywałem, że to druga moja ulubiona drużyna w PO race, na bandwagon Jokića mnie Lucas przez właz na węgiel wpuścił, więc trudno im nie życzyć dobrze. To, że nieraz sieje provo to tylko dlatego, że LBS się tak słodko złości i lubię ten obrazek.

 

2 seed to GSW dopiero w WCF, a ta przewaga parkietu w hali która leży dwa razy wyżej niż dolne części Zakopanego mogą być przesrane dla przeciwników. 2 seed to też pewnie ktoś z trójki Kings/Clippers/Spurs czyli ekipy spokojnie do łyknięcia przy tak grającym Jokiću. Jego gracja ruchów mnie przeraża, takie yebane slow motion, ale to jest robione z takim BBIQ że każdy kto nie wymienia go w TOP5 za ten sezon powinien się rozpędzić a ściana sama się znajdzie. 

 

II runda PO to jeszcze jedna wielka niewiadoma bo Blazers teraz tracą tylko 1W do OKC a w Houston CP3 po kontuzji gra bardzo dobrze, więc to się przetasować może dość sporo. 

 

Tak czy siak. Pamiętajcie. Jutro tłusty czwartek. Jokić se dzisiaj pohasał, co nie co zrzucił to jutro wykupi mi wszystkie pączki oreo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu napisać, że stawiam na OKC, a jeśli nie trafię, to przez tydzień będę miał logo Denver w awatarze. Na szczęście się powstrzymałem, uff. :grin: Tym meczem Nuggets chyba zapewnili sobie drugie miejsce. I szczerze mówiąc, pierwszą rundę powinni przejść bez problemu, bo zbiją każdą drużynę w stylu Spurs/Clippers/Kings/Lakers. Także minimum WCSF, nie ma innej opcji. Słowo klucz - minimum, bo przy dobrych wiatrach stać ich na finał konferencji. Gratuluję wytrwałym fanom Denver, mają teraz mocny team na lata. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu napisać, że stawiam na OKC, a jeśli nie trafię, to przez tydzień będę miał logo Denver w awatarze. Na szczęście się powstrzymałem, uff. :grin: Tym meczem Nuggets chyba zapewnili sobie drugie miejsce. I szczerze mówiąc, pierwszą rundę powinni przejść bez problemu, bo zbiją każdą drużynę w stylu Spurs/Clippers/Kings/Lakers. Także minimum WCSF, nie ma innej opcji. Słowo klucz - minimum, bo przy dobrych wiatrach stać ich na finał konferencji. Gratuluję wytrwałym fanom Denver, mają teraz mocny team na lata. 

 

Mało prawdopodobne że się załapią do PO.

 

Nie mniej jeśli tak, to ja bym LeBrona w PO nie skreślał w żadnym wypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets mają 27-10 z Zachodem, a Thunder 22-17, to jednak lepsze kryterium porównania tych drużyn. Zresztą rok temu było podobnie - niby Thunder mieli HCA, ale Jazz mieli dużo lepszy bilans z zespołami z Zachodu. Żadna reguła, ale warto to brać pod uwagę.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sam sobie mówiłem, że to tylko mecz sezonu regularnego, ale już od początku było widać, że jednak to troche ważniejsze spotkanie, choćby po reakcjach publiczności. 

 

Ogólnie oba zespoły mają jakąś chemię do tworzenia ciekawych meczów i chętnie zobaczyłbym taką serię w 2 rundzie ;). Matchupy też interesujące i to również na ławce (Schroder&Noel vs Morris&Plumlee choćby). 

 

Cwaniactwo IT może się czasem w PO przydać, co było widoczne choćby po tej trójce z faulem w Q1. Ogólnie wielkim zwolennikiem jego powrotu nie byłem, ale publika go kocha, czasem coś tam zagra na chaos i ma jednak trochę doświadczenia + wymusza faule, może mieć swoje momentum. 

 

Jedna z trzech najlepszych defensyw ligi, świetnie broniący duet Adams-Noel + wspomagający to Grant, a Jokic i tak robi swoje. Chyba najlepszy w sezonie występ względem trójek, końcówka ładnie zamknięta na linii i 35-10-9, +22. Klasa :smile:

 

Murrayowi też ładnie wpadalo, a Barton miał swoje momenty. Choć docelowo chyba chciałbym kończyć mecze Murray-Harris-Beasley-Sap-Jokić. Gary potrzebuje trochę czasu jeszcze, żeby odzyskać formę w pełni, ale oby wreszcie był zdrowy to po złapaniu rytmu powinno być dobrze.

 

Te straty w Q4 i powrót Oklahomy wyglądał jak coś dla zwolenników teorii spiskowych. Mecz na szczycie, national tv i nagle Denver robi mnóstwo głupot, Oklahoma wraca i mamy crunch. Takie przestoje na tym poziomie nie powinny się przytrafiać, bo większość meczu była pod kontrola i nagle się nerwówka pojawiła. No ale Jokic i Sap dowieźli to do końca. Paul dwa świetne bloki, po drugim ładna asysta do Jamala na corner 3 i odzyskanie prowadzenia. W ataku był dość cichy dziś, ale robił swoje w D.

 

No i Jok z Murrayem w końcówce wymusili po stracie Westbrooka, który zrobił swoją typową linijkę ;)

 

3:0 z OKC w RS, 4 mecze przewagi i mimo trudnego terminarza duże szanse na #2. Oby wreszcie zdrowie było na dłużej. Teraz Jazz w kolejnym meczu z TNT.

 

e: bo zapomniałem, Jokic w wywiadzie z Butlerem powiedział też, że Coach Carter to jego ulubiony film sportowy, kolejny props!

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne że się załapią do PO.

 

Nie mniej jeśli tak, to ja bym LeBrona w PO nie skreślał w żadnym wypadku.

 

Nah, Lakers są za słabi żeby wygrać serię. Nawet z LeBronem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers powoli już trzeba oddzielać, bo tak ciągle ktos pisze że oni jednak się zerwią i zrobią a tu już spora strata, zostało całe 20 spotkań do końca z czego bodajże 12 z mocnymi PO teamami

 

każdy by chciał żeby ten 8 seed uturlali ale to już mało realne. Nawet fivethirty daje im juz całe 17% gdzie chyba z tych wszystkich predicterów Lakers tam stali najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://streamable.com/zz0qb a tu wielki Sap! :) Malone po meczu stwierdził, że Paul uratował mecz Denver, w czym jest sporo prawdy. 

 

Nikola wreszcie jest doceniany przez ligę? Hajlajt na youtube + taka nitka na Twitterze https://twitter.com/nba/status/1100478429063983104?s=21

 

Monte grał w tym meczu przeziębiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.