Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zagrali jeszcze w PO, a już są największym zagrożeniem dla GSW? Przypomina mi się Dallas i Seattle. Oba teamy miały 1 seed, doskonały bilans, ale pożegnały się z PO już w pierwszej rundzie. Nie mówię, że z Denver stanie się to samo, ale różnie to bywa. Dla nich to pierwsze PO w karierze. Imo Rockets, Jazz, OKC i może Portland (mam wątpliwości) będą mocni w PO. Btw, kto stawiał na GSW'07 w starciu z Dallas'07? Zapewne nikt, ale niejaki Baron Davis rozjebał system. Pamiętam, bo trzymałem kciuki za underdogów z Golden State. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym zagrozeniem Warriors sa Rockets i finalisci wschodu, ale Nuggets generalnie w kontekscie playoffow nie sa postrzegani jako ekipa lepsza od Thunder co jednak dziwi

nie dziwi, przecież wczoraj Ci komentatorzy zachowywali się jakby pierwsza raz na oczy Denver widzieli, już pominę barana, który 3/4 meczu mówił "Dżokić" ale Ty ich spusty nad każdą udaną akcją Serba, to aż bylo troche smutne, przecież tam nie było nic coby kogoś mogło już szokować, a jednak oni wyglądali jakby dopiero co z szafy wyszli

 

Denver poza tym będzie grać w PO poraz pierwszy od 6 lat, ludzie nie biorą ich na poważnie i z tego punktu widzenia trochę to rozumiem

 

a czemu mają Thunder wyzej? moze dlatego, że wiekszość z tych pseudoznawców wciaż uważa, że Westbrook to top10 ligi, przecież średnio TD trzaska

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Denver to kluczem będzie ta 2 pozycja i uniknięcie GSW/Thunder/Blazers/Rockets/Jazz (z tej 5 najmniej bałbym się Portland) w pierwszej rundzie. Resztę powinni zrobić i dzięki temu nabrać pewności przed 2 rundą. No i z HCA to mogą każdego ograć :P Obejrzałbym serię z Kings, byłby fun, a ewentualny upset Sacramento nie bolałby mnie tak jak porażka z powiedzmy Spurs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola wreszcie jest doceniany przez ligę? Hajlajt na youtube + taka nitka na Twitterze https://twitter.com/nba/status/1100478429063983104?s=21

 

teraz niech spierdalają:P

 

@LBS - właśnie skończyłem oglądać i też rzuciło mi się w oczy, a raczej uszy, że komentatorzy chyba pierwszy raz widzieli Andrzeja w akcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz niech spierdalają :tongue:

 

@LBS - właśnie skończyłem oglądać i też rzuciło mi się w oczy, a raczej uszy, że komentatorzy chyba pierwszy raz widzieli Andrzeja w akcji:)

ESPN etc niech sobie spierdalają, ale oficjalne kanały ligi mogą coś znaczyć w kwestii słynnego star bonusu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post Lucasa z 19 52 był tysiecznym w tym sezonie!

 

biorąc po uwage, że mamy końcówkę lutego i bardzo długo ociagałem sie z jego założeniem, aż musiał zrobić to Julek - jest to wyśmienity wynik, no, ale cóż, taki mamy klimat

 

serdecznie z tego miejsca wszystkim dziękuję, tych co przychodzili się ponabijać ściskam niemniej gorąco

 

#todopieropoczatek

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Inspirowane redditem, ale seria Thunder - Nuggets to może być coś świetnego w 2 rundzie. Oby do niej doszło :smile:



 



Trochę spięć graczy OKC z kibicami w Denver:



 










 



Game Winner Westbrooka z końcówki 2016/2017, które definitywnie zabrał marzenia o Playoffach



 






 



No i ten pamiętny game winner Harrisa, który wykorzystał wybitnie zainteresowanego obroną Westbrooka



 






 



Fajnie byłoby "wyjaśnić" to w 7-meczowej serii ;)

 

+ mozliwa obecnosc fanów Sonics ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post Lucasa z 19 52 był tysiecznym w tym sezonie!

 

biorąc po uwage, że mamy końcówkę lutego i bardzo długo ociagałem sie z jego założeniem, aż musiał zrobić to Julek - jest to wyśmienity wynik, no, ale cóż, taki mamy klimat

 

serdecznie z tego miejsca wszystkim dziękuję, tych co przychodzili się ponabijać ściskam niemniej gorąco

 

#todopieropoczatek

W temacie Lakers tysięczny post padł 8 lipca  :highly_amused:

Tak swojo drogo to czy Jokiciowcy wierzą w 1 seed na koniec ? Patrząc na terminarz to GSW ma teoretycznie łatwiejszy. No i drugie pytanko bo nie oglądam, a ciekawy jestem jak tam zuch IT po powrocie ? Wpasował się jakoś w second unit czy nie ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Lakers tysięczny post padł 8 lipca  :highly_amused:

Tak swojo drogo to czy Jokiciowcy wierzą w 1 seed na koniec ? Patrząc na terminarz to GSW ma teoretycznie łatwiejszy. No i drugie pytanko bo nie oglądam, a ciekawy jestem jak tam zuch IT po powrocie ? Wpasował się jakoś w second unit czy nie ?

Biorąc pod uwagę jakość wielu postów z tamtego tematu to jakoś mnie "wynik" Denver nie dziwi. Zresztą to taka ciekawostka LBS-a pokazująca zainteresowanie zespołem, bo zwykle było tego dużo mniej. Jakość > ilość

 

IT ciężko ocenić, miał parę momentów i bardzo lubi go publiczność, ale martwi mnie zabrnie piłki Morrisowi. 

 

Klucz to minimum #2, a czy to będzie #1 czy #2 to już moim zdaniem takiej różnicy nie ma przez pierwsze dwie rundy. Choć potencjalne spotkanie się z GSW dopiero w finale konferencji i to z HCA wygląda kusząco. Terminarz jednak na tyle trudny, że daję jakieś 20% szans na #1, kluczem mogą być dwa bezpośrednie mecze, a ten ostatni to był potężny łomot, choć na początku sezonu udało się urwać dzięki kapitalnej czapie Juancho między innymi. Szkoda że Hiszpan nie grał tak dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jakość wielu postów z tamtego tematu to jakoś mnie "wynik" Denver nie dziwi. Zresztą to taka ciekawostka LBS-a pokazująca zainteresowanie zespołem, bo zwykle było tego dużo mniej. Jakość > ilość

 

IT ciężko ocenić, miał parę momentów i bardzo lubi go publiczność, ale martwi mnie zabrnie piłki Morrisowi. 

 

Klucz to minimum #2, a czy to będzie #1 czy #2 to już moim zdaniem takiej różnicy nie ma przez pierwsze dwie rundy. Choć potencjalne spotkanie się z GSW dopiero w finale konferencji i to z HCA wygląda kusząco. Terminarz jednak na tyle trudny, że daję jakieś 20% szans na #1, kluczem mogą być dwa bezpośrednie mecze, a ten ostatni to był potężny łomot, choć na początku sezonu udało się urwać dzięki kapitalnej czapie Juancho między innymi. Szkoda że Hiszpan nie grał tak dłużej.

Przecież to trololo z mojej strony. Wiadomo, że w temacie Lakers jest wesoło i nie zawsze znajdzie się tam quality content :)

 

Jestem ciekaw playoffowej wersji Jokica no i tak jak piszecie seria z OKC może być zacna do oglądania. Publiczność IT lubi, ale LBD chyba nie bardzo :) Chciałbym żeby gość się odnalazł po tych wszystkich perypetiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBD?

 

wiesz Lucas, zaraz ktoś wpadnie i powie, że to u nas c*** nie content, więc ja bym to pozostawił w sferze lokalnej, kto ma docenić ten doceni

 

Thomas wygląda z grubsza tak jak wszyscy myśleli, bo skoro jest zdrowy, a przecież przytrzymali go prawie 2mce dłużej od pierwotnych sources o jego powrocie, to ofensywnie wygląda z grubsza ok, problem pojawia się wtedy gdy sobie przypomni, że tak naprawdę ma tylko 2 miesiące by pokazać się innym klubom, bo pewnie cały czas się łudzi, że jest w stanie wrócić do roli startera - no i wtedy taki Thomas jest często tragiczny, naprawdę nie ma wielkiej przesady w tym, że to dzięki jego bezmyślności Thunder uwierzyło, że są w stanie wrócić

 

więc nie ma za bardzo znaczenia co ja o nim sądze, wszystko weryfikuje parkiet, ale już sam fakt, że ktoś może go brać w rotacji przed Monte trochę mnie przeraża i boję sie abyśmy za to w niedalekiej przyszlości srogo nie zapłacili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBD?

 

wiesz Lucas, zaraz ktoś wpadnie i powie, że to u nas c*** nie content, więc ja bym to pozostawił w sferze lokalnej, kto ma docenić ten doceni

 

Thomas wygląda z grubsza tak jak wszyscy myśleli, bo skoro jest zdrowy, a przecież przytrzymali go prawie 2mce dłużej od pierwotnych sources o jego powrocie, to ofensywnie wygląda z grubsza ok, problem pojawia się wtedy gdy sobie przypomni, że tak naprawdę ma tylko 2 miesiące by pokazać się innym klubom, bo pewnie cały czas się łudzi, że jest w stanie wrócić do roli startera - no i wtedy taki Thomas jest często tragiczny, naprawdę nie ma wielkiej przesady w tym, że to dzięki jego bezmyślności Thunder uwierzyło, że są w stanie wrócić

 

więc nie ma za bardzo znaczenia co ja o nim sądze, wszystko weryfikuje parkiet, ale już sam fakt, że ktoś może go brać w rotacji przed Monte trochę mnie przeraża i boję sie abyśmy za to w niedalekiej przyszlości srogo nie zapłacili

 

Miało być LBS bo nie chciało mi się pisać całego nicku. Ta wstawka o 1000 poście to była z przymrużeniem oka spokojnie nigdzie tu nie atakuje waszego poziomu :)

 

Co do Thomasa i na ile śledzę wasz temat to pamiętam, że miałeś obawy co do jego powrotu. Pełna zgoda jeśli chodzi o jego role. IT ma zajebiście wysokie ego dlatego nie wiem czy ograniczenie go do roli scorera z ławki na zacnych minutach na dłuższa metę go zadowoli. 2 tygodnie po trejdzie Cavs-Lakers miał spine z Randlem bo mu nie dał gały w paru posiadaniach. Pociąg z ciężarówką forsy już raczej odjechał i czas zmienić myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, darowałem sobie pod koniec drugiej kwarty po tej akcji Mitchella z 1:15

 

 

nie chcę zwalać na gwizdki, ale serio? trzech gejów stoi i c***?

 

nie wiem co się później działo, ale widzę, że karakan już nie wyszedł, zabójcze -10 w 11 minut + 2TO w tym jedna z najwyższej pólki gdy totalnie bez powodu wyjebał piłke w out

 

tak to jest jak poświęcamy super efektywnego gościa robiącego 0.6 straty na rzecz takiego pierdolca

 

jak ta porażka ma spowodować, że Malone przejrzy na oczy, to warto było, ważne, że dwie następne kwarty wygrane, ale tak jak od początku mówiłem, nie chcę Jazz w PO, ale to chyba żadne odkrycie, te mordercze treningi Snydera przynoszą rozultaty w najważniejszych momentach sezonu i to widać gołym okiem, zagraliśmy dziś ofensywnie najgorszą połówkę od 1 marca 2015, trzeba przyznać, że Jazz nas potrafią stłamśić jak nikt chyba w tej lidze

 

ten niespodziewany 1 seed przed meczem pewnie trochę spętał nogi, to nie nasz rozmiar kapelutka jeszcze, ale to też cenne doświadczenie, które kiedyś zaprocentuje

 

ważne, że Thunder też w plecak ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.