Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
743 odpowiedzi w tym temacie

#736 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 4042 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:35

Jako laureat olimpiady astronomicznej z czasów drugiego three-peata Jordana

KIEDYŚ TO BYŁY GWIAZDY!

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

Najlepszy sklep koszykarski

#737 memento1984

memento1984

Super-Star

• Użytkownik
  • 2536 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 23:17

Izajasz powinien być w innej galaktyce :tongue:

jestem pod wrazeniem glebi zamyslu autora tego mema! : )

CLEVELAND

OR

NOWHERE

Na RS jest młodzież. Lonzo, Ingram, Kuzma, Hart. Na PO jest Lebron i do Niego Rondo, Lance, JaVale. Po to właśnie zostali sprowadzeni.

#738 Lucas

Lucas

Starter

• Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:09

Pokaz siły GSW. Tak ten mecz odbieram, bo nie pamiętam kiedy GSW w RS zagrało na takiej intensywności od samego startu. Jakby chcieli przypomnieć, ze nadal mają wyraźnie więcej talentu niż cała liga i "wybrali" sobie na to Pepsi Center, gdzie w tym sezonie już przegrali + grali z liderującym na Zachodzie zespołem. 

Nie chcę jakoś specjalnie usprawiedliwiać, bo momentami smutno się to oglądało, ale nie wiem czy ktoś potrafiłby w tej lidze na to odpowiedzieć, zwłaszcza na kosmiczną pierwszą kwartę. W zasadzie jedynym, który na początku potrafił się w tym wszystkim odnaleźć był Murray, który w sumie lubi tego typu grę. GSW zagrało szybko i wybiło praktycznie każdy atut Denver, Jokić momentami nawet potrajany (jak dobrze pamiętam z Q1 to przez Looney-Green-Durant) i jakiegoś wielkiego meczu też nie zagrał. No ale z tak grającym GSW wygrać się chyba nie da. Jedyna nadzieja dla reszty ligi to powrót Cousinsa, który coś tam w szatni rozwali, bo w tym sezonie momenty Durant-Green już były :P No i oby Durant gdzieś latem uciekł to liga będzie ciekawsza tak nawiązując do klasyka.

Bo bronić Curry'ego z rzutami z 10 metrów się po prostu nie da, to samo z tym zasięgiem Duranta etc. 

No ale cóż w sezonie jest 1-1, teraz będą dwa mecze w Oakland i zobaczymy jak Malone i spółka odpowiedzą. Generalnie Denver z GSW nie wypada źle, więc seria w RS nie musi skończyć się wynikiem 3-1, ale to był taki mocny zimny prysznic od startu.

#739 dapunk20

dapunk20

All-Star

• Użytkownik
  • 1501 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:38

Murray na wide open threes w zeszlym sezonie

Październik - 26.3 %

Listopad - 25.7 %

Grudzień - 56.8 %

Styczeń - 41.5 %

Luty - 54.8 %

Marzec - 45.1 %

Kwiecień - 34.8 %

Murray na wide open threes w tym sezonie

Październik - 27.3 %

Listopad - 34.0 %

Cierpliwości  :playful:

Grudzien - 41.5%

Styczen - 50.0%

;]

czyli znów to samo, kwestia czasu zanim mu zacznie rzut siedzieć. Już 35.3% w sezonie i 38.9% od Grudnia

Szkoda tylko że tak słabo kończy na obręczy w tym sezonie ale może i tam się poprawi 

#740 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 4042 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:11

No Murray sie zrobil dosc zajebisty ogolnie. Ciekawe jak duzy wplyw na to maja kontuzje Harrisa - bo w hierarchii Murray juz sie zrobil zdecydowanym numerem 2.

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.

Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 

#741 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 12676 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:34

No Murray sie zrobil dosc zajebisty ogolnie. Ciekawe jak duzy wplyw na to maja kontuzje Harrisa - bo w hierarchii Murray juz sie zrobil zdecydowanym numerem 2.

coś w nim jest fakt ;-)

szczerze powiedziawszy abstrahując od naszych zabaw beGM ma w sobie i coś fajnego i poprzez grymas na twarzy, wiecznie skrzywiony diabelski uśmieszek i pokraczną garbatą postawę w biegu też generuje niechęć i nieufność

taki pokórcz 

San Antonio Spurs:

Guards:            Jamal Murray*/Garret Temple/Matthew Dellavedova/Derrick Rose/Shake Milton

Forwards:         Terrence Ross, E'Twaun Moore/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa*

Bigs:                 LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

salary:                                                              110.804.227$

#742 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 4042 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:54

coś w nim jest fakt ;-)

szczerze powiedziawszy abstrahując od naszych zabaw beGM ma w sobie i coś fajnego i poprzez grymas na twarzy, wiecznie skrzywiony diabelski uśmieszek i pokraczną garbatą postawę w biegu też generuje niechęć i nieufność

taki pokórcz

To smieszne w ogladaniu nba, ze 190 cm bykow ma sie za pokurczy i krociakow :)

#743 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 12676 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:22

chodzi mi o jego garbienie się a nie wzrost i budowa ciała

postawa z takim nachyleniem

To smieszne w ogladaniu nba, ze 190 cm bykow ma sie za pokurczy i krociakow :smile:

Story on ESPN: There's optimism that former All-Star guard Isaiah Thomas can make his Denver Nuggets debut on Feb. 11-13 homestand prior to All-Star Break.

Jeszcze trochę będziecie w czubie.

Użytkownik ignazz edytował ten post wczoraj, 01:24

San Antonio Spurs:

Guards:            Jamal Murray*/Garret Temple/Matthew Dellavedova/Derrick Rose/Shake Milton

Forwards:         Terrence Ross, E'Twaun Moore/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa*

Bigs:                 LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

salary:                                                              110.804.227$

#744 Lucas

Lucas

Starter

• Użytkownik
  • 836 postów

Napisano wczoraj, 12:44

via Woj Thomas powinien zadebiutować przed weekendem gwiazd

Denver jest też ponoć w gronie zespołów zainteresowanych pozyskaniem Ellingtona z Heat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych